Меню
Команда
Клуб
Результати
Уболівальнику
Преса

Бомбардири
1. Шаповал - 7
2. Ляшенко - 2
3. Медведь - 2
4. Никитюк - 1
5. Кінаш - 1
6. Воробей - 1
7. Дмитренко - 1
8. Нич - 1
9. Марушка - 1
10. Степанов - 1

Статистика
Команда Ігри Виграші Нічиї Програші М’ячі Очки
1. "Динамо" Київ 30 23 4 3 66-20 73
2. "Шахтар" Донецьк 30 22 4 4 61-24 70
3. "Металург" Донецьк 30 18 6 6 44-26 60
4. "Дніпро" Дніпропетровськ 30 18 5 7 48-27 59
5. "Арсенал" Київ 30 16 8 6 49-24 59
6. "Волинь" Луцьк 30 12 5 13 37-44 41
7. "Карпати" Львів 30 9 9 12 29-37 36
8. "Чорноморець" Одеса 30 10 4 16 31-45 34
9. "Таврія" Сімферополь 30 9 7 14 36-50 34
10. "Іллічівець" Маріуполь 30 8 10 12 34-38 34
11. "Ворскла" Полтава 30 8 8 14 26-41 32
12. "Кривбас" Кривий Ріг 30 8 7 15 25-37 31
13. ФК "Олександрія" 30 7 9 14 26-43 30
14. "Оболонь" Київ 30 7 7 16 32-45 28
15. "Металург" Запоріжжя 30 6 8 16 22-41 26
16. "Металіст" Харків 30 6 5 19 19-43 23

  - Ліга Чемпіонів
  - Кубок УЄФА
  - перехід в першу лігу

* - В підсумку вищу лігу покинув лише Металіст, Металург Запоріжжя не вилетів завдяку тому, що Олександрія саморозпустилася у зв’язку з нестабільним фінансовим становищем.

Ігри

1 тур “Дніпро” - 0:2 (г)
2 тур “Металіст” - 2:0 (д) (Алієв, Толочко)
3 тур “Арсенал” - 1:8 (г) (Гончаренко (пен))
4 тур “Таврія” - 1:0 (д) (Гащин (пен))
5 тур “Металург” З - 0:1 (г)
6 тур “Динамо” - 1:3 (г) (Гащин)
7 тур “Шахтар” - 2:0 (д) (Кривий, Гребеножко)
8 тур “Карпати” - 2:0 (г) (Алієв, Гончаренко)
9 тур “Кривбас” - 2:0 (д) (Гребеножко, Сачко)
10 тур “Ворскла” - 1:0 (г) (Сачко)
11 тур “Оболонь” - 2:1 (д) (Гащин (пен), Сачко)
12 тур “Олександрія” - 2:3 (г) (Сачко, Соколенко)
13 тур “Металург” Д - 1:1 (д) (Гребеножко)
14 тур “Іллічівець” - 2:3 (г) (Гребеножко, Алієв)
15 тур “Чорноморець” - 2:2 (д) (Дудник, Гащин (пен))

16 тур “Чорноморець” - 0:2 (г)
17 тур “Іллічівець” - 2:1 (д) (Алієв-2)
18 тур “Металург” Д - 1:2 (г) (Сачко)
19 тур “Олександрія” - 1:0 (д) (Сачко)
20 тур “Оболонь” - 1:1 (г) (автогол Нивинський)
21 тур “Ворскла” - 0:0 (д)
22 тур “Кривбас” - 1:0 (г) (Сіанкам)
23 тур “Карпати” - 0:1 (д)
24 тур “Динамо” - 1:0 (д) (Кривенцов)
25 тур “Шахтар” - 3:1 (г) (Алієв-2, Сачко)
26 тур “Металург” З - 0:2 (д)
27 тур “Таврія” - 1:1 (г) (Кривенцов)
28 тур “Арсенал” - 0:1 (д)
29 тур “Металіст” - 1:3 (г) (Сіанкам)
30 тур “Дніпро” - 4:5 (д) (Алієв-2, Гулієв, Сіанкам)

Нікітенко Юрій – 11
Нестеренко Роман – 6
Неділько Віталій – 1
Яганхіром Гасанзаде – 1
Олександр Гуменюк – 13
Чижевський Олександр – 1
Вадим Панас – 4
Валерій Кривенцов – 14 (2)
Сергій Конюшенко – 11
Віталій Розгон – 27
Олег Федюков – 21
Ярослав Комзюк – 17
Сергій Гончаренко – 25 (2)
Дмитро Топчієв – 1
Володимир Луценко – 8
Олександр Бойцан – 1
Юрій Кондаков – 3
Юрій Дудник – 25 (1)
Сергій Кривий – 16 (1)
Андрій Пісний – 1
Василь Сачко – 30 (7)
Олександр Столярчук – 3
Камал Гулієв – 23 (1)
Самір Алієв – 20 (9)
Олександр Гребеножко – 12 (3)
Роман Толочко – 13 (1)
Володимир Гащин – 26 (4)
Ілхам Яддулаєв – 1
Любомир Гальчук – 4
Мозгун Володимир – 1
Роман Зуб – 2
Андрій Соколенко – 20 (1)
Ернест Сіанкам – 18 (3)
Борис Поляков – 18
Роман Жерж – 6
Дяченко Станіслав – 1

Президент клубу - Василь Столяр
Головний тренер – Віталій Володимирович Кварцяний (до 29 туру)
В.o. головного тренера – Степан Степанович Павлов (з 29 туру)
Віце-президент – Юрій Миколайович Пирожко, Віталій Кварцяний
Старший тренер – Петро Іванович Кушлик
Начальник команди – Віктор Сергійович Шелигін.

Кубок України

1/32 фіналу кубка України
"Торпедо" Запоріжжя 0:3 "Волинь" (Сачко, Гончаренко, Гребеножко)

1/16 фіналу кубка України
"Борисфен" Бориспіль 1:2 "Волинь" (Гащин, Сіанкам)

1/8 фіналу кубка України
"Волинь" 3:0 "Красилів" (Сачко, Алієв, Сіанкам)

1/4 фіналу кубка України (перший матч)
"Волинь" 3:0 "Металург" Д (Алієв, Соколенко, Гребеножко)
1/4 фіналу кубка України (другий матч)
"Металург" Д 2:0 "Волинь"

1/2 фіналу кубка України (перший матч)
“Волинь” Луцьк 0:4 “Динамо” Київ
1/2 фіналу кубка України (другий матч)
“Динамо” Київ 3:1 “Волинь” Луцьк (Гулієв)

У кубку України:
7 ігор – Сачко (2)
6 ігор – Гончаренко (1), Гулієв (1)
5 ігор – Розгон, Комзюк, Дудник (1), Алієв (2), Гребеножко (2), Толочко, Гащин, Соколенко (1), Сіанкам (2)
4 гри – Нікітенко, Луценко, Кривий
3 гри – Федюков, Поляков
2 гри – Панас, Кривенцов, Конюшенко, Нестеренко, Гальчук
1 гра – Чижевський, Жерж, Гуменюк, Гасанзаде, Вовчук.