Меню
Команда
Клуб
Результати
Уболівальнику
Преса

Бомбардири
1. Петров - 4
2. Дудік - 3
3. Діденко - 2
4. Хомченко - 1
5. Шаповал - 1
6. Мемешев - 1
7. Герасимюк - 1

Асистенти
1. Петров - 3
2. Шабанов - 1
3. Хомченко - 1
4. Дудік - 1
5. Романюк - 1
6. Кичак - 1
7. Мемешев - 1
8. Герасимюк - 1
9. Ляшенко - 1

Статистика
Команда Ігри Виграші Ничиї Програші М'ячі Очки
1. "Іллічівець" Маріуполь 38 26 7 5 65-26 85
2. ФК "Львів" 38 23 5 10 58-29 74
3. "Оболонь" Київ 38 22 6 10 67-42 72
4. "Десна" Чернігів 38 20 7 11 61-44 67
5. "Динамо-2" Київ 38 19 6 13 64-52 63
6. "ІгроСервіс" Сімферополь 38 18 6 14 50-45 60
7. "Сталь" Алчевськ 38 15 13 10 52-44 58
8. ПФК "Олександрія" 38 14 15 9 41-32 57
9. "Волинь" Луцьк 38 16 8 14 61-55 53
10. МФК "Миколаїв" 38 13 13 12 33-27 52
11. "Кримтеплиця" Молодіжне 38 13 11 14 49-43 50
12. "Дністер" Овідіополь 38 12 13 13 33-39 49
13. "Енергетик" Бурштин 38 13 9 16 39-44 48
14. "Геліос" Харків 38 13 8 17 31-41 47
15. ПФК "Севастополь" 38 12 7 19 38-55 43
16. "Фенікс" Калініно 38 11 8 19 25-56 41
17. "Прикарпаття" Івано-Франківськ 38 11 6 21 37-67 39
18. "Дніпро" Черкаси 38 8 17 13 43-43 35
19. ЦСКА Київ 38 7 6 25 36-74 27
20. "Сталь" Дніпродзержинськ 38 3 11 24 23-58 20

Примітки:
З команди «Волинь» знято 3 пункти за рішенням Бюро ПФЛ України від 15 квітня 2008
З команди «Дніпро» знято 6 пунктів за рішенням Бюро ПФЛ України від 19 червня 2008 та 3 липня 2008
МФК «Миколаїв» 1 липня 2008 був виключений зі складу ПФЛ України згідно листа президента клубу про відсутність фінансових возможностей для участі в сезоні 2008/2009. 17 липня 2008 клубу повернули статус професійного згідно листу міського голови міста Миколаєва. В сезоні 2008/2009 МФК «Миколаїв» буде приймати участь в другій лізі в групі "А"
«Прикарпаття» залишається в першій лізі на наступний сезон у звязку з виключенням МФК «Миколаїв»

- перехід в Вищу лігу
- перехід в Другу лігу

Ігри

1 тур (19.07) ФК "Львів" - 0:1 (г) (Г.Баранець)
2 тур (24.07) "Фенікс" - 5:1 (г) (Стецько, Алозі-4 - Єгоров)
3 тур (29.07) "Миколаїв" - 0:0 (д)
4 тур (03.08) "Десна" - 4:2 (г) (Кінаш, Пищур-2, Алозі - Постолатьєв, Кожем’яченко)
5 тур (13.08) "ІгроСервіс" - 2:1 (д) (Єременко, Пищур - Радіонов)
6 тур (19.08) "Дніпро" - 2:1 (г) (Пищур, Кінаш - Пахолюк)
7 тур (24.08) ЦСКА - 4:2 (д) (Алозі, Жадер, Хачеріді, Синенко (авт) - Костюк, Сухомлинов)
8 тур (29.08) "Дністер" - 1:2 (г) (Кінаш - Згура-2)
9 тур (03.09) "Севастополь" - 2:0 (д) (Войтович, Жадер)
10 тур (09.09) "Прикарпаття" Ів-Фр - 2:2 (г) (Пищур, Кінаш - Гребинський, Тофан)
11 тур (16.09) "Іллічівець" - 2:3 (д) (Жадер, Пищур - Шевелюхін, Івашко, Мельник)
12 тур (21.09) "Сталь" А - 3:3 (г) (Черніков, Жадер, Алозі - Акименко-3)
13 тур (02.10) "Оболонь" - 4:3 (д) (Жадер-2, Пищур, Максимюк - Онисько-2, Кармаліта)
14 тур (07.10) "Кримтеплиця" - 1:0 (г) (Войтович)
15 тур (12.10) "Олександрія" - 0:0 (д)
16 тур (15.11) "Динамо-2" - 1:2 (г) (Пищур - Зозуля, Алієв)
17 тур (26.10) "Геліос" - 0:0 (д)
18 тур (04.11) "Енергетик" - 2:1 (г) (Пищур-2 - Барчук)
19 тур (12.11) "Сталь" Д - 1:0 (д) (Жадер)

20 тур (18.03) ФК "Львів" - 1:4 (д) (Алозі - Б.Баранець-2, Федорчук, Ханас)
21 тур (23.03) "Фенікс" - 3:0 (д) (Алозі-3)
22 тур (28.03) "Миколаїв" - 1:0 (г) (Кінаш)
23 тур (03.04) "Десна" - 0:2 (д) (Рудий, Сангаре)
24 тур (08.04) "ІгроСервіс" - 0:3 (г) (Бобаль-3)
25 тур (13.04) "Дніпро" - 1:0 (д) (Жадер)
26 тур (18.04) ЦСКА - 1:2 (г) (Алозі - Білоусов, Поклонський)
27 тур (24.04) "Дністер" - 1:1 (д) (Жадер - Штурко)
28 тур (29.04) "Севастополь" - 1:1 (г) (Алозі - Гудзікевич (пен))
29 тур (04.05) "Прикрпаття" Ів-Фр - 0:2 (д) (Щеглюк, Ревуцький)
30 тур (09.05) "Іллічівець" - 1:2 (г) (Пищур - Яворський, Буряк)
31 тур (14.05) "Сталь" А - 0:0 (д)
32 тур (19.05) "Оболонь" - 0:3 (г) (Кандауров, Пластун, Малиш)
33 тур (24.05) "Кримтеплиця" - 1:2 (д) (Алозі - Прокопченко, Діабі)
34 тур (29.05) "Олександрія" - 3:2 (г) (Лісовий, Карковський, Рибковський - Мельник, Буличев (пен))
35 тур (03.06) "Динамо-2" - 5:1 (д) (Карковський, Пищур-2, Лісовий, Власко - Дедечко)
36 тур (08.06) "Геліос" - 0:1 (г) (Вітер)
37 тур (16.06) "Енергетик" - 3:4 (д) (Рибковський, Лісовий, Алозі - Мігалатюк, Максимюк (авт), Гордієнко, Чернов)
38 тур (21.06) "Сталь" Д - 3:1 (г) (Пищур, Лісовий-2 - Немченко)

Віталій Неділько - 29 ігор (35 пропущено)
Дмитро Семченко - 9 (10 пропущено)
Юрій Федорчук - 3 (8 пропущено)
Олександр Пищур - 37 (14 м’ячів)
Володимир Ковалюк - 37
Максим Лісовий - 36 (5)
Роман Максимюк - 35 (1)
Сергій Сімінін - 35
Жадер Да Сільва Бразейро - 33 (9)
Ярослав Кінаш - 32 (5)
Міхаель Чіді Алозі - 30 (15)
Юрій Войтович - 29 (2)
Юрій Дручик - 29
Роман Рурич - 23
Євген Павлов - 18
Павло Рибковський - 18 (2)
Микола Гібалюк - 16
Богдан Карковський - 15 (2)
Руслан Майдан - 14
Євген Хачеріді - 12 (1)
Павло Чорномаз - 8
Микола Стецько - 7 (1)
Сергій Чеботаєв - 7
Артем Бобух - 7
Тимур Романець - 6
Павло Скоропад - 6
Дмитро Єременко - 4 (1)
Петро Мороз - 3
Володимир Черніков - 3 (1)
Андрій Власко - 3 (1)
Максим Кременчуцький - 2
Віталій Кашуба - 2
Олег Глушок - 2
Сергій Подригуля - 2
Іван Плечень - 1
Богдан Новак - 1
Максим Ковальчук - 1
Олексій Кривошеєв - 1
Сергій Костюк - 1
Сергій Давидов - 1


Президент клубу - Василь Столяр
Головний тренер - Віталій Кварцяний

Кубок України

Другий попередній етап
08.08 "Енергетик" Бурштин 4:2 "Волинь" (Качур, Долотко, Гордієнко, Лакомський - Жадер, Лісовий)
Склад: Неділько, Сімінін, Дручик, Ковалюк, Стецько, Войтович, Лісовий, Єременко (Рурич, 52), Кінаш, Пищур, Жадер (Кашуба, 20, Чеботаєв, 91)
Запасні: Федорчук, Ковальчук, Мороз