Меню
Команда
Клуб
Результати
Уболівальнику
Преса

Бомбардири
1. Шаповал - 7
2. Ляшенко - 2
3. Медведь - 2
4. Никитюк - 1
5. Кінаш - 1
6. Воробей - 1
7. Дмитренко - 1
8. Нич - 1
9. Марушка - 1
10. Степанов - 1

Статистика
Клас "А" - 22 команди
Клас "Б" - 142 команди в 9-ти зонах (в т.ч. команди УРСР - 3 зони)

Клас "Б". 1 зона УРСР

Команда Ігор Перемог Нічиїх Програшів Різниця Очок
1 "Суднобудівник" Миколаїв 32 19 8 5 50-21 46
2 "Локомотив" Вінниця 32 18 8 6 51-25 44
3 "Арсенал" Київ 32 17 9 6 59-29 43
4 "Чорноморець" Одеса 32 19 4 9 63-31 42
5 "Зірка" Кіровоград 32 16 9 7 64-37 41
6 СКА Львів 32 17 6 9 46-29 40
7 "Полісся" Житомир 32 16 6 10 58-38 38
8 "Авангард" Чернівці 32 14 9 9 47-41 37
9 "Колгоспник" Рівне 32 14 8 10 42-40 36
10 "Авангард" Тернопіль 32 10 7 15 33-44 27
11 "Спартак" Ужгород 32 6 14 12 29-39 26
12 "Колгоспник" Черкаси 32 8 10 14 31-46 26
13 "Волинь" Луцьк 32 8 9 15 33-48 25
14 "Нафтовик" Дрогобич 32 6 10 16 32-58 22
15 "Спартак" Станіслав 32 6 9 17 21-54 21
16 "Авангард" Чернігів 32 5 6 21 29-62 16
17 "Динамо" Хмельницький 32 3 8 21 18-64 14

№ п/п
Команда
Дата
Вдома
На виїзді
Голи у "Волині":
1
"Зірка" Кіровоград
10.04
3:1
В.Бойченко - 3
2
"Локомотив" Вінниця
17.04
0:1
3
"Суднобудівник" Миколаїв
02.05
0:0
4
"Авангард" Чернівці
07.05
2:1
В.Пясецький, В.Бойченко
5
"Авангард" Тернопіль
11.05
0:2
6
"Спартак" Станіслав
15.05
0:0
7
"Полісся" Житомир
20.05
1:5
М.Ревенко
8
"Чорноморець" Одеса
24.05
0:3
9
"Авангард" Чернігів
29.05
2:0
О.Перегудов, М.Кузьмiн
10
"Динамо" Хмельницький
03.06
3:0
О.Перегудов - 2, автогол
11
"Арсенал" Київ
08.06
0:5
12
СКА Львів
13.06
1:0
А.Азаренков
13
"Нафтовик" Дрогобич
18.06
2:2
В.Бойченко, Я.Калiневич
14
"Спартак" Ужгород
22.06
2:1
О.Перегудов, В.Бойченко
15
"Колгоспник" Рівне
26.06
0:1
16
"Колгоспник" Черкаси
01.07
1:1
В.Красношапка
17
"Зірка" Кіровоград
10.07
1:1
М.Кузьмiн
18
"Локомотив" Вінниця
16.07
0:1
19
"Суднобудівник" Миколаїв
28.07
1:5
В.Красношапка
20
"Авангард" Чернівці
03.08
0:2
21
"Авангард" Тернопіль
07.08
3:1
В.Красношапка, А.Азаренков, В.Бойченко
22
"Спартак" Станіслав
13.08
0:0
23
"Полісся" Житомир
19.08
1:2
В.Бойченко
24
"Чорноморець" Одеса
22.08
1:3
В.Красношапка
25
"Авангард" Чернігів
30.08
0:0
26
"Динамо" Хмельницький
03.09
4:0
О.Перегудов, М.Кузьмiн, В.Красношапка, Я.Калiневич
27
"Арсенал" Київ
07.09
0:1
28
СКА Львів
16.09
1:3
М.Кузьмiн
29
"Нафтовик" Дрогобич
25.09
0:0
30
"Спартак" Ужгород
02.10
2:2
М.Кузьмiн - 2
31
"Колгоспник" Рівне
09.10
2:3
В.Ощепков, А.Азаренков
32
"Колгоспник" Черкаси
16.10
0:1
Перехiднi матчi з чемпiоном областi
п1
"Шахтар" Нововолинськ
23.10
3:0
?, ?, ?
п2
"Шахтар" Нововолинськ
?.10
0:1

Звідки прийшов
Волинь - 1960
Р/н
Ігри
Голи
Куди перейшов:
? Одеса
Брайцара В.
4
? Одеса
?
Веждел Iван
24
?
ГБО Луцьк
Чемоданов Анатолiй
7
ГБО Луцьк
Азаренков Анатолiй
1938
22
Чорноморець Одеса
?
Афонiн Валентин
31
?
Бойченко Володимир
1939
29
8
Спартак Суми
?
Дворянов Олександр
29
?
Дмитерко Борис
1937
16
ГБО Луцьк
Iгрунов Олександр
2
?
Калiневич Ян
22
2
?
Цукровик Тернопіль
Кондрацький Юрiй
1937
10
?
?
Красношапка Володимир
29
5
ГБО Луцьк
Кузьмiн Михайло
1938
28
6
?
Новицький
1
?
Ощепков Володимир
1938
10
1
? Одеса
Перегудов Олександр
1939
32
5
Чорноморець Одеса
ГБО Луцьк
Пясецький Вiктор
1938
26
1
Цукровик Тернопiль
Ревенко Микола
1936
20
1
Гiрник Кривий Рiг
Колгоспник Рiвне
Синюк Валерiй
1937
4
?
?
Фiлiмонов Валентин
1938
26
? Одеса
Чернецький В.
10
? Одеса
Нємєц Борис
16
Гаврилюк Михайло
16