Меню
Команда
Клуб
Результати
Уболівальнику
Преса

Бомбардири
1. Шаповал - 7
2. Ляшенко - 2
3. Медведь - 2
4. Никитюк - 1
5. Кінаш - 1
6. Воробей - 1
7. Дмитренко - 1
8. Нич - 1
9. Марушка - 1
10. Степанов - 1

Статистика
Клас "А". 22 команди
Клас "Б". 147 команд в 10-ти зонах

Клас "Б". 1 зона УРСР

Команда Ігор Перемог Нічиїх Програшів Різниця Очок
1 "Чорноморець" Одеса 34 26 5 3 66-23 57
2 "Локомотив" Вінниця 34 21 8 5 56-27 50
3 "Зірка" Кіровоград 34 18 7 9 71-39 43
4 СКА Львів 34 17 8 9 42-30 42
5 "Десна" Чергінів 34 13 13 8 50-49 39
6 "Полісся" Житомир 34 13 8 13 47-41 34
7 "Суднобудівник" Миколаїв 34 13 8 13 49-48 34
8 "Динамо" Хмельницький 34 13 7 14 47-45 33
9 "Авангард" Чернівці 34 11 10 13 50-53 32
10 "Колгоспник" Рівне 34 13 6 15 57-61 32
11 "Верховина" Ужгород 34 11 9 14 28-41 31
12 "Спартак" Станіслав 34 13 5 16 48-64 31
13 "Маяк" Херсон 34 10 10 14 33-39 30
14 "Авангард" Тернопіль 34 12 6 16 46-52 30
15 "Арсенал" Київ 34 10 9 15 49-45 29
16 "Колгоспник" Черкаси 34 9 10 15 25-47 28
17 "Нафтовик" Дрогобич 34 6 7 21 27-63 19
18 "Волинь" Луцьк 34 5 8 21 33-57 18

№ п/п
Команда
Дата
Вдома
На виїзді
Голи у "Волині":
1
СКА Львів
09.04
1:3
В.Пясецький
2
"Зірка" Кіровоград
15.04
0:2
3
"Суднобудівник" Миколаїв
22.04
1:2
В.Пясецький
4
"Верховина" Ужгород
27.04
0:0
5
"Чорноморець" Одеса
02.05
1:2
О.Георгiєвський
6
"Нафтовик" Дрогобич
07.05
0:0
7
"Полісся" Житомир
12.05
2:3
В.Красношапка, О.Георгiєвький
8
"Спартак" Станіслав
17.05
1:3
М.Кузьмiн
9
"Маяк" Херсон
21.05
0:1
10
"Авангард" Чернівці
26.05
0:1
11
"Колгоспник" Рівне
30.05
1:3
О.Георгiєвський
12
"Локомотив" Вінниця
03.06
1:2
В.Пясецький (пен)
К-1
"Верховина" Ужгород
11.06
1:3
автогол
13
"Динамо" Хмельницький
16.06
2:5
В.Пясецький, В.Ощепков
14
"Десна" Чернігів
22.06
0:1
15
"Колгоспник" Черкаси
27.06
4:0
М.Кузьмiн-2, О.Карандєєв, В.Студняк
16
"Авангард" Тернопіль
07.07
1:2
В.Красношапка
17
"Арсенал" Київ
12.07
0:0
18
СКА Львів
22.07
1:2
В.Студняк
19
"Зірка" Кіровоград
27.07
2:3
М.Кузьмiн, В.Ощепков
20
"Суднобудівник" Миколаїв
01.08
2:3
В.Ощепков, О.Георгiєвський
21
"Верховина" Ужгород
05.08
0:2
22
"Нафтовик" Дрогобич
15.08
0:0
23
"Полісся" Житомир
19.08
0:0
24
"Спартак" Станіслав
23.08
2:2
С.Наконечний, В.Ощепков
25
"Маяк" Херсон
27.08
0:1
26
"Авангард" Чернівці
31.08
2:1
Я.Постойко - 2
27
"Колгоспник" Рівне
05.09
4:1
Б.Дмитерко, С.Наконечний - 3
28
"Динамо" Хмельницький
17.09
1:0
В.Ощепков
29
"Локомотив" Вінниця
20.09
1:4
С.Наконечний
30
"Десна" Чернігів
24.09
0:0
31
"Колгоспник" Черкаси
30.09
0:3
32
"Авангард" Тернопіль
08.10
2:1
Я.Постойко - 2
33
"Арсенал" Київ
15.10
1:1
Я.Постойко
34
"Чорноморець" Одеса
19.10
0:3
Першiсть УРСР. Матчi за 35 - 36 мiсця.
с1
"Торпедо" Харків
25.10
2:0
С.Наконечний, В.Ощепков
с2
"Торпедо" Харків
29.10
1:3
С.Наконечний
Перехiднi матчi з чемпiоном областi.
п1
ГБО Володимир-Волинський
02.11
4:2
С.Наконечний - 2, В.Ощепков - 2
п1
ГБО Володимир-Волинський
05.11
1:1
С.Наконечний

Звідки прийшов
Волинь - 1961
Р/н
Ігри
Голи
Куди перейшов:
?
Галич Андрiй
1937
11
?
Жук Iван
6
?
?
Кремнєв
5
?
Чемоданов Анатолiй
15
?
Афонiн Валентин
20
?
?
Георгiєвський Олег
1938
33
4
Колгоспник Рiвне
Данiелян А.
1
?
Дворянов Олександр
29
Дмитерко Борис
1937
36
1
Iгрунов Олександр
4
?
?
Карандєєв Олександр
26
1
?
Ковальов Володимир
19
Красношапка Володимир
15
2
?
Кузьмiн Михайло
1938
26
4
?
Наконечний Степан
16
7
?
?
Остапенко Григорiй
1940
7
Ощепков Володимир
1938
36
6
Арсенал Київ
?
Постойко Ярослав
11
5
Пясецький Вiктор
1938
32
4
? Одеса
Колгоспник Рiвне
Студняк Вiктор
1935
21
2
?
Трусов Володимир
16
Фiлiмонов Валентин
1937
25
Спартак Суми
?
Черепанов Андрiй
4
?
?
Ярапов Шалiко
5
?

Головний тренер: Олександр Горбунов