Меню
Команда
Клуб
Результати
Уболівальнику
Преса

Бомбардири
1. Дудік - 3
2. Петров - 3
3. Діденко - 2
4. Хомченко - 1
5. Шаповал - 1
6. Мемешев - 1
7. Герасимюк - 1

Асистенти
1. Петров - 3
2. Шабанов - 1
3. Хомченко - 1
4. Дудік - 1
5. Кичак - 1
6. Мемешев - 1
7. Герасимюк - 1
8. Ляшенко - 1

Статистика
Клас "А". 22 команди
Клас "Б". 150 команд в 10-ти зонах

Клас "Б". 2 зона

Команда Ігор Перемог Нічиїх Програшів Різниця Очок
1 СКА Одеса 24 12 10 2 46-21 34
2 "Металург" Запоріжжя 24 13 5 6 42-21 31
3 СКА Київ 24 10 10 4 39-21 30
4 "Колгоспник" Рівне 24 10 9 5 44-34 29
5 "Дніпровець" Дніпродзержинськ 24 9 10 5 36-30 28
6 "Колгоспник" Черкаси 24 8 12 4 27-21 28
7 "Динамо" Кіровоград 24 11 5 8 32-27 27
8 "Маяк" Херсон 24 7 6 11 32-41 20
9 "Хімік" Сєвєродонецьк 24 7 6 11 25-36 20
10 "Авангард" Чернівці 24 6 6 12 27-45 18
11 "Гірник" Кривий Ріг 24 6 5 13 23-44 17
12 "Шахтар" Горлівка 24 3 9 12 22-36 15
13 "Волинь" Луцьк 24 5 5 14 22-40 15

№ п/п
Команда
Дата
Вдома
На виїзді
Голи у "Волині":
1
"Металург" Запоріжжя
15.04
0:2
2
СКА Одеса
21.04
0:1
3
"Динамо" Кіровоград
28.04
0:1
4
"Колгоспник" Черкаси
02.05
2:2
Г.Остапенко, Б.Дмитерко (п)
К-1
"Суднобудівник" Миколаїв
06.05
0:2
5
"Колгоспник" Рівне
16.05
0:4
6
"Маяк" Херсон
25.05
1:3
?
7
"Гірник" Кривий Ріг
30.05
1:3
Я.Постойко
8
"Дніпровець" Дніпродзержинськ
03.06
1:1
Я.Постойко
9
"Хімік" Сєвєродонецьк
08.06
2:1
М.Кузьмiн, Б.Дмитерко
10
"Авангард" Цернівці
13.06
1:0
М.Кузьмiн
11
СКА Київ
17.06
1:4
Л.Столпирьов
12
"Шахтар" Горлівка
17.06
4:0
М.Кузьмiн, Я.Постойко - 2, Л.Столпирьов
13
"Металург" Запоріжжя
03.07
0:1
14
СКА Одеса
06.07
0:2
15
"Динамо" Кіровоград
11.07
1:4
Б.Дмитерко
16
"Колгоспник" Черкаси
15.07
2:4
Б.Дмитерко, М.Кузьмiн
17
"Колгоспник" Рівне
25.07
2:1
Я.Постойко, В.Синюк
18
"Маяк" Херсон
29.07
0:0
19
"Гірник" Кривий Ріг
04.08
1:2
?
20
"Дніпровець" Дніпродзержинськ
08.08
1:2
В.Синюк
21
"Хімік" Сєвєродонецьк
13.08
0:0
22
"Авангард" Чернівці
18.08
0:1
23
СКА Київ
22.08
0:0
24
"Шахтар" Горлівка
26.08
2:1
Я.Постойко, Є.Школа

Першiсть УРСР. Турнiр за 29 - 39 мiсця

Команда Ігор Перемог Нічиїх Програшів Різниця Очок
29 "Авангард" Чернівці 10 6 2 2 15-6 14
30 "Авангард" Краматорськ 10 6 2 2 20-12 14
31 "Шахтар" Олександрія 10 4 5 1 16-6 30
32 "Шахтар" Горлівка 10 4 5 1 12-8 13
33 "Спартак" Станіслав 10 4 3 3 9-11 11
34 "Колгоспник" Полтава 10 3 4 3 14-11 10
35 "Нафтовик" Дрогобич 10 2 4 4 12-11 8
36 "Верховина" Ужгород 10 1 5 4 5-11 7
37 "Гірник" Кривий Ріг 10 2 3 5 12-19 7
38 "Волинь" Луцьк 10 2 3 5 9-18 7
39 "Авангард" Суми 10 1 4 5 6-12 6

№ п/п
Команда
Дата
Вдома
На виїзді
Голи у "Волині":
c1
"Авангард" Суми
08.09
2:0
А.Епельбаум, автогол
с2
"Авангард" Краматорськ
12.09
1:4
В.Синюк
с3
"Спартак" Стніслав
16.09
0:1
с4
"Верховина" Ужгород
21.09
0:0
с5
"Нафтовик" Дрогобич
30.09
1:1
Є.Школа
с6
"Шахтар" Олександрія
06.10
0:3
с7
"Авангард" Чернівці
14.10
0:2
с8
"Колгоспник" Полтава
20.10
1:5
В.Зайченко
с9
"Гірник" Кривий Ріг
24.10
2:2
В.Зайченко, Л.Столпирьов
с10
"Шахтар" Горлівка
28.10
2:0
Л.Столпирьов, В.Синюк
Перехiднi матчi з чемпiоном областi.
п1
"Зеніт" Володимир-Волинський
04.11
2:1
?, ?
п2
"Зеніт" Володимир-Волинський
06.11
2:0
?, ?

Звідки прийшов
Волинь - 1962
Р/н
Ігри
Голи
Куди перейшов:
?
Галич Андрiй
1937
8
Спартак І
Ступар Мирослав
1941
28
Авангард Тернопіль
Бубало Василь
1936
29
Дмитерко Борис
1937
32
4
?
Епельбаум Анатолiй
1939
32
1
група пiдготовки
Зайченко Вячеслав
1944
20
2
Волод.-Волинський
Калiнiн Володимир
21
Ковальов Володимир
27
Арсенал Київ
?
Кузовенков Євген
10
Кузьмiн Михайло
1938
30
4
Буковина Чернiвцi
?
Овсiєнко Iгор
1940
15
Остапенко Григорiй
1940
12
1
?
Постойко Ярослав
18
6
?
Синюк Валерiй
1937
22
4
? Одеса
Столпирьов Леонiд
30
4
? Одеса
?
Трусов Володимир
1940
29
група пiдготовки
Школа Євген
1943
9
2

Головний тренер: Єрємєєв Володимир