|
Меню |
|
|
Команда
|
Клуб
|
Результати
|
Уболівальнику
|
Преса
|
|
|
|
|
Бомбардири |
|
1. Кобзар - 6 |
2. Ляшенко - 2 |
3. Войтіховський - 2 |
4. Хагназарі - 2 |
5. Климець - 1 |
6. Сад - 1 |
7. Рябов - 1 |
8. Цюпа - 1 |
9. Кучеренко - 1 |
|
|
|
Статистика |
|
Перша пiдгрупа класу "А". 20 команд
Друга пiдгрупа класу "А". 18 команд
Клас "Б". 151 команда в 9-ти зонах
Клас "Б". 1 зона
№ |
Команда |
Ігор |
Перемог |
Нічиїх |
Програшів |
Різниця |
Очок |
1 |
"Локомотив" Вінниця |
38 |
25 |
10 |
3 |
58-22 |
60 |
2 |
СКА Львів |
38 |
26 |
7 |
5 |
82-35 |
59 |
3 |
"Зірка" Кіровоград |
38 |
23 |
6 |
9 |
72-26 |
52 |
4 |
"Полісся" Житомир |
38 |
21 |
7 |
10 |
58-36 |
49 |
5 |
"Авангард" Тернопіль |
38 |
14 |
19 |
5 |
44-26 |
47 |
6 |
"Колгоспник" Черкаси |
38 |
19 |
8 |
11 |
50-35 |
46 |
7 |
СКА Київ |
38 |
16 |
12 |
10 |
54-26 |
44 |
8 |
"Будівельник" Херсон |
38 |
14 |
13 |
11 |
48-47 |
41 |
9 |
"Динамо" Хмельницький |
38 |
14 |
9 |
15 |
41-47 |
37 |
10 |
"Арсенал" Київ |
38 |
13 |
10 |
15 |
38-39 |
36 |
11 |
"Десна" Чернігів |
38 |
12 |
12 |
14 |
35-42 |
36 |
12 |
"Спартак" Івано-Франківськ |
38 |
15 |
5 |
18 |
44-48 |
35 |
13 |
"Верховина" Ужгород |
38 |
13 |
9 |
16 |
36-42 |
35 |
14 |
"Суднобудівник" Миколаїв |
38 |
11 |
12 |
15 |
33-43 |
34 |
15 |
"Авангард" Чернівці |
38 |
11 |
8 |
19 |
40-66 |
30 |
16 |
"Шахтар" Олександрія |
38 |
7 |
12 |
19 |
28-56 |
26 |
17 |
"Волинь" Луцьк |
38 |
8 |
10 |
20 |
24-61 |
26 |
18 |
"Колгоспник" Рівне |
38 |
9 |
7 |
22 |
37-57 |
25 |
19 |
"Нафтовик" Дрогобич |
38 |
5 |
14 |
19 |
36-54 |
24 |
20 |
"Дніпро" Кременчук |
38 |
5 |
8 |
25 |
32-82 |
14 |
№ п/п |
Команда |
Дата |
Вдома |
На виїзді |
Голи у "Волині": |
1 |
"Арсенал" Київ |
07.04 |
1:1 |
|
Б.Слободянюк |
2 |
СКА Львів |
13.04 |
0:6 |
|
|
К-1 |
"Десна" Чернігів |
17.04 |
|
0:1 (д.ч.) |
|
3 |
"Спартак" Івано-Франківськ |
21.04 |
|
2:1 |
Б.Слободянюк - 2 |
4 |
СКА Київ |
28.04 |
|
0:2 |
|
5 |
"Шахтар" Олександрія |
02.05 |
|
2:2 |
Б.Слободянюк - 2 |
6 |
"Полісся" Житомир |
09.05 |
0:1 |
|
|
7 |
"Будівельник" Херсон |
14.05 |
1:1 |
|
Б.Дмитерко |
8 |
"Десна" Чернігів |
19.05 |
|
0:0 |
|
9 |
"Динамо" Хмельницький |
25.05 |
|
1:0 |
Б.Слободянюк |
10 |
"Верховина" Ужгород |
29.05 |
|
0:1 |
|
11 |
"Локомотив" Вінниця |
02.06 |
0:0 |
|
|
12 |
"Колгоспник" Рівне |
06.06 |
|
2:0 |
Б.Слободянюк, Г.Iвашов |
13 |
"Суднобудівник" Миколаїв |
11.06 |
0:1 |
|
|
14 |
"Авангард" Чернівці |
15.06 |
1:0 |
|
Б.Слободянюк |
15 |
"Авангард" Тернопіль |
19.06 |
1:1 |
|
Б.Дмитерко |
16 |
"Колгоспник" Черкаси |
23.06 |
2:1 |
|
В.Бондаренко, Б.Дмитерко |
17 |
"Зірка" Кіровоград |
28.06 |
|
0:2 |
|
18 |
"Нафтовик" Дрогобич |
02.07 |
|
0:2 |
|
19 |
"Дніпро" Кременчук |
06.07 |
|
0:3 |
|
20 |
"Спартак" Івано-Франківськ |
28.07 |
1:0 |
|
автогол |
21 |
СКА Київ |
03.08 |
0:4 |
|
|
22 |
"Шахтар" Олександрія |
07.08 |
1:0 |
|
Б.Слободянюк |
23 |
"Полісся" Житомир |
11.08 |
|
2:5 |
?? |
24 |
"Будівельник" Херсон |
17.08 |
|
2:3 |
Є.Школа, Б.Слободянюк |
25 |
"Десна" Чернігів |
21.08 |
0:0 |
|
|
26 |
"Динамо" Хмельницький |
25.08 |
1:1 |
|
Ю.Дорошенко |
27 |
"Верховина" Ужгород |
30.08 |
0:1 |
|
|
28 |
"Локомотив" Вінниця |
04.09 |
|
0:1 |
|
29 |
СКА Львів |
08.09 |
|
0:4 |
|
30 |
"Колгоспник" Рівне |
11.09 |
0:1 |
|
|
31 |
"Суднобудівник" Миколаїв |
15.09 |
|
0:3 |
|
32 |
"Авангард" Чернівці |
18.09 |
|
0:2 |
|
33 |
"Авангард" Тернопіль |
21.09 |
|
0:1 |
|
34 |
"Арсенал" Київ |
25.09 |
|
0:5 |
|
35 |
"Колгоспник" Черкаси |
28.09 |
|
0:3 |
|
36 |
"Зірка" Кіровоград |
03.10 |
0:0 |
|
|
37 |
"Нафтовик" Дрогобич |
06.10 |
2:0 |
|
Г.Вознюк, Б.Дмитерко |
38 |
"Дніпро" Кременчук |
10.10 |
2:2 |
|
I.Чайковський - 2 |
Першiсть УРСР. Турнiр за 33 - 34 мiсця |
с1 |
"Гірник" Кривий Ріг |
22.10 |
0:0 |
|
|
с2 |
"Гірник" Кривий Ріг |
27.10 |
|
0:3 |
|
Перехiднi матчi з чемпiоном областi |
п2 |
"Зеніт" Володимир-Волинський |
03.11 |
0:1 |
|
|
п2 |
"Зеніт" Володимир-Волинський |
05.11 |
|
3:3 |
Ю.Дорошенко, Є.Школа, Б.Слободянюк |
Звідки прийшов |
Волинь - 1963 |
Р/н |
Ігри |
Голи |
Куди перейшов: |
|
Галич Андрiй |
1937 |
5 |
|
|
|
Ступар Мирослав |
1941 |
36 |
|
|
? Керч |
Алієв Борис |
1938 |
37 |
|
|
? |
Бондаренко Володимир |
|
2 |
1 |
? |
група пiдготовки |
Вознюк Григорiй |
1945 |
6 |
1 |
|
|
Дмитерко Борис |
1937 |
33 |
4 |
|
Волод.-Волинський |
Дорошенко Юрiй |
1939 |
14 |
1 |
|
|
Епельбаум Анатолiй |
1939 |
37 |
|
|
|
Зайченко Вячеслав |
1944 |
14 |
|
Полiсся Житомир |
Арсенал Київ |
Iвашов Геннадiй |
1943 |
17 |
1 |
? |
|
Калінін Ігор |
|
23 |
|
Шахтар Нововолинськ |
|
Ліщук Юхим |
1940 |
36 |
|
|
|
Овсiєнко Iгор |
1940 |
14 |
|
? |
|
Синюк Валерiй |
1937 |
25 |
|
? |
|
Слободянюк Богдан |
1940 |
38 |
10 |
|
|
Трусов Володимир |
1940 |
24 |
|
|
Подiлля Кам.-Под. |
Чайковський Iгор |
1945 |
23 |
2 |
|
|
Школа Євген |
1943 |
36 |
1 |
|
Головний тренер: Єрємєєв Володимир
|
|