Меню
Команда
Клуб
Результати
Уболівальнику
Преса

Бомбардири
1. Петров - 4
2. Дудік - 3
3. Діденко - 2
4. Хомченко - 1
5. Шаповал - 1
6. Мемешев - 1
7. Герасимюк - 1

Асистенти
1. Петров - 3
2. Шабанов - 1
3. Хомченко - 1
4. Дудік - 1
5. Романюк - 1
6. Кичак - 1
7. Мемешев - 1
8. Герасимюк - 1
9. Ляшенко - 1

Статистика
Перша пiдгрупа класу "А". 20 команд
Друга пiдгрупа класу "А". 18 команд
Клас "Б". 151 команда в 9-ти зонах

Клас "Б". 1 зона

Команда Ігор Перемог Нічиїх Програшів Різниця Очок
1 "Локомотив" Вінниця 38 25 10 3 58-22 60
2 СКА Львів 38 26 7 5 82-35 59
3 "Зірка" Кіровоград 38 23 6 9 72-26 52
4 "Полісся" Житомир 38 21 7 10 58-36 49
5 "Авангард" Тернопіль 38 14 19 5 44-26 47
6 "Колгоспник" Черкаси 38 19 8 11 50-35 46
7 СКА Київ 38 16 12 10 54-26 44
8 "Будівельник" Херсон 38 14 13 11 48-47 41
9 "Динамо" Хмельницький 38 14 9 15 41-47 37
10 "Арсенал" Київ 38 13 10 15 38-39 36
11 "Десна" Чернігів 38 12 12 14 35-42 36
12 "Спартак" Івано-Франківськ 38 15 5 18 44-48 35
13 "Верховина" Ужгород 38 13 9 16 36-42 35
14 "Суднобудівник" Миколаїв 38 11 12 15 33-43 34
15 "Авангард" Чернівці 38 11 8 19 40-66 30
16 "Шахтар" Олександрія 38 7 12 19 28-56 26
17 "Волинь" Луцьк 38 8 10 20 24-61 26
18 "Колгоспник" Рівне 38 9 7 22 37-57 25
19 "Нафтовик" Дрогобич 38 5 14 19 36-54 24
20 "Дніпро" Кременчук 38 5 8 25 32-82 14

№ п/п
Команда
Дата
Вдома
На виїзді
Голи у "Волині":
1
"Арсенал" Київ
07.04
1:1
Б.Слободянюк
2
СКА Львів
13.04
0:6
К-1
"Десна" Чернігів
17.04
0:1 (д.ч.)
3
"Спартак" Івано-Франківськ
21.04
2:1
Б.Слободянюк - 2
4
СКА Київ
28.04
0:2
5
"Шахтар" Олександрія
02.05
2:2
Б.Слободянюк - 2
6
"Полісся" Житомир
09.05
0:1
7
"Будівельник" Херсон
14.05
1:1
Б.Дмитерко
8
"Десна" Чернігів
19.05
0:0
9
"Динамо" Хмельницький
25.05
1:0
Б.Слободянюк
10
"Верховина" Ужгород
29.05
0:1
11
"Локомотив" Вінниця
02.06
0:0
12
"Колгоспник" Рівне
06.06
2:0
Б.Слободянюк, Г.Iвашов
13
"Суднобудівник" Миколаїв
11.06
0:1
14
"Авангард" Чернівці
15.06
1:0
Б.Слободянюк
15
"Авангард" Тернопіль
19.06
1:1
Б.Дмитерко
16
"Колгоспник" Черкаси
23.06
2:1
В.Бондаренко, Б.Дмитерко
17
"Зірка" Кіровоград
28.06
0:2
18
"Нафтовик" Дрогобич
02.07
0:2
19
"Дніпро" Кременчук
06.07
0:3
20
"Спартак" Івано-Франківськ
28.07
1:0
автогол
21
СКА Київ
03.08
0:4
22
"Шахтар" Олександрія
07.08
1:0
Б.Слободянюк
23
"Полісся" Житомир
11.08
2:5
??
24
"Будівельник" Херсон
17.08
2:3
Є.Школа, Б.Слободянюк
25
"Десна" Чернігів
21.08
0:0
26
"Динамо" Хмельницький
25.08
1:1
Ю.Дорошенко
27
"Верховина" Ужгород
30.08
0:1
28
"Локомотив" Вінниця
04.09
0:1
29
СКА Львів
08.09
0:4
30
"Колгоспник" Рівне
11.09
0:1
31
"Суднобудівник" Миколаїв
15.09
0:3
32
"Авангард" Чернівці
18.09
0:2
33
"Авангард" Тернопіль
21.09
0:1
34
"Арсенал" Київ
25.09
0:5
35
"Колгоспник" Черкаси
28.09
0:3
36
"Зірка" Кіровоград
03.10
0:0
37
"Нафтовик" Дрогобич
06.10
2:0
Г.Вознюк, Б.Дмитерко
38
"Дніпро" Кременчук
10.10
2:2
I.Чайковський - 2
Першiсть УРСР. Турнiр за 33 - 34 мiсця
с1
"Гірник" Кривий Ріг
22.10
0:0
с2
"Гірник" Кривий Ріг
27.10
0:3
Перехiднi матчi з чемпiоном областi
п2
"Зеніт" Володимир-Волинський
03.11
0:1
п2
"Зеніт" Володимир-Волинський
05.11
3:3
Ю.Дорошенко, Є.Школа, Б.Слободянюк

Звідки прийшов
Волинь - 1963
Р/н
Ігри
Голи
Куди перейшов:
Галич Андрiй
1937
5
Ступар Мирослав
1941
36
? Керч
Алієв Борис
1938
37
?
Бондаренко Володимир
2
1
?
група пiдготовки
Вознюк Григорiй
1945
6
1
Дмитерко Борис
1937
33
4
Волод.-Волинський
Дорошенко Юрiй
1939
14
1
Епельбаум Анатолiй
1939
37
Зайченко Вячеслав
1944
14
Полiсся Житомир
Арсенал Київ
Iвашов Геннадiй
1943
17
1
?
Калінін Ігор
23
Шахтар Нововолинськ
Ліщук Юхим
1940
36
Овсiєнко Iгор
1940
14
?
Синюк Валерiй
1937
25
?
Слободянюк Богдан
1940
38
10
Трусов Володимир
1940
24
Подiлля Кам.-Под.
Чайковський Iгор
1945
23
2
Школа Євген
1943
36
1

Головний тренер: Єрємєєв Володимир