Меню
Команда
Клуб
Результати
Уболівальнику
Преса

Бомбардири
1. Петров - 4
2. Дудік - 3
3. Діденко - 2
4. Хомченко - 1
5. Шаповал - 1
6. Мемешев - 1
7. Герасимюк - 1

Асистенти
1. Петров - 3
2. Шабанов - 1
3. Хомченко - 1
4. Дудік - 1
5. Романюк - 1
6. Кичак - 1
7. Мемешев - 1
8. Герасимюк - 1
9. Ляшенко - 1

Статистика
Перша група класу "А". 17 команд
Друга група класу "А". 32 команди в 2-х пiдгрупах
Клас "Б". 165 команд в 9-ти зонах

Клас "Б". 1 зона

Команда Ігор Перемог Нічиїх Програшів Різниця Очок
1 СКА Львів 30 20 6 4 74-20 46
2 "Авангард" Тернопіль 30 16 8 6 38-21 40
3 "Зірка" Кіровоград 30 12 15 3 31-22 39
4 "Динамо" Хмельницький 30 14 9 7 40-26 37
5 "Нафтовик" Дрогобич 30 13 10 7 38-28 36
6 "Спартак" Івано-Франківськ 30 13 9 8 38-27 35
7 "Буковина" Чернівці 30 11 8 11 34-42 30
8 "Полісся" Житомир 30 12 5 13 34-33 29
9 "Автомобіліст" Одеса 30 10 7 13 24-41 27
10 "Спартак" Брест 30 9 8 13 28-30 26
11 "Нєман" Гродно 30 9 7 14 27-34 25
12 "Волинь" Луцьк 30 6 12 12 26-35 24
13 "Динамо-2" Київ 30 9 5 16 31-52 23
14 "Верховина" Ужгород 30 7 8 15 19-35 22
15 "Дунаєць" Ізмаїл 30 6 9 15 27-50 21
16 "Колгоспник" Рівне 30 7 6 17 26-39 20

№ п/п
Команда
Дата
Вдома
На виїзді
Голи у "Волині":
К-1
"Авангард" Тернопіль
04.04
0:1 д.ч.
1
"Верховина" Ужгород
11.04
0:0
2
"Нафтовик" Дрогобич
18.04
0:1
3
"Спартак" Івано-Франківськ
25.04
1:1
Ю.Дорошенко
4
"Буковина" Чернівці
02.05
1:2
Р.Голда
5
"Автомобіліст" Одеса
09.05
0:1
6
"Дунаєць" Ізмаїл
14.05
1:2
Р.Чухлiн
7
"Авангард" Тернопіль
20.05
0:0
8
СКА Львів
25.05
0:3
9
"Нєман" Гродно
31.05
0:0
10
"Спартак" Брест
05.06
2:1
Ю.Дорошенко - 2
11
"Полісся" Житомир
10.06
1:1
Ю.Дорошенко
12
"Динамо" Хмельницький
15.06
0:3
13
"Зірка" Кіровоград
20.06
1:3
А.Данiелян
14
"Динамо-2" Київ
25.06
0:0
15
"Колгоспник" Рівне
30.06
2:2
Р.Голда - 2
16
"Верховина" Ужгород
08.07
0:0
17
"Нафтовик" Дрогобич
12.07
0:0
18
"Спартак" Івано-Франківськ
17.07
0:0
19
"Буковина" Ченрівці
21.07
0:0
20
"Автомобіліст" Одеса
25.07
1:3
Ю.Петров
21
"Дунаєць" Ізмаїл
29.07
3:1
М.Григорук, Ю.Петров, Е.Iващенко
22
"Авангард" Тернопіль
03.08
0:1
23
СКА Львів
07.08
0:1
24
"Нєман" Гродно
14.08
1:3
В.Сопронюк
25
"Спартак" Брест
18.08
1:1
Ю.Петров
26
"Полісся" Житомир
22.08
2:0
Е.Iващенко, Р.Чухлiн
27
"Динамо" Хмельницький
29.08
2:1
В.Бубало, А.Мiкоян
28
"Зірка" Кіровоград
05.09
5:1
Ю.Петров-2, Е.Iващенко, Р.Чухлiн, Г.Кузнецов
29
"Динамо-2" Київ
12.09
1:4
Ю.Петров
30
"Колгоспник" Рівне
16.09
1:0
Ю.Петров

Першiсть УРСР. Стиковий турнiр за 25 - 30 мiсця
Команда
Ігор
Перемог
Нічиїх
Програшів
Різниця
Очок
25
"Дніпровець" Дніпродзержинськ
10
7
1
2
11-6
15
26
"Торпедо" Харків
10
5
1
4
10-12
11
27
"Гірник" Кривий Ріг
10
4
1
5
11-10
9
28
"Автомобіліст" Одеса
10
4
1
5
14-14
9
29
"Шахтар" Горлівка
10
3
3
4
6-7
9
30
"Волинь" Луцьк
10
3
1
6
14-17
7

Примiтка. Враховано особистi зустрiчi в зональних турнiрах

№ п/п
Команда
Дата
Вдома
На виїзді
Голи у "Волині":
c1
"Дніпровець" Дніпродзержинськ
26.09
1:3
А.Мiкоян
с2
"Гірник" Кривий Ріг
02.10
0:3
с3
"Шахтар" Горлівка
06.10
2:2
А.Попов, А.Мiкоян
с4
"Торпедо" Харків
10.10
3:0
А.Попов - 2, В.Сопронюк
с5
"Шахтар" Горлівка
16.10
1:2
Ю.Петров
с6
"Торпедо" Харків
20.10
4:1
Р.Чухлiн-2, А.Попов, Е.Iващенко
с7
"Гірник" Кривий Ріг
24.10
2:1
А.Попов, Г.Кузнецов
с8
"Дніпровець" Дніпродзержинськ
31.10
0:1
Перехiднi матчi з чемпiоном областi
п1
"Шахтар" Нововолинськ
14.11
6:2
А.Попов, А.Мiкоян, М.Любера, Ю.Петров, Р.Чухлiн-2
п2
"Шахтар" Нововолинськ
17.11
2:1
А.Попов, Е.Iващенко

Звідки прийшов
Волинь - 1965
Ігри
Голи
Куди перейшов:
Боярчук Валерiй
27
?
Шахтар Нововолинськ
Кришталович
3
Шахтар Нововолинськ
Зенiт Волод.-Волинський
Осташев
2
Зенiт Волод.-Волинський
?
Азаренков Анатолiй
11
?
Бубало Василь
35
1
?
Голда Рiшар
14
3
?
Зенiт Волод.-Волинський
Григорук Микола
27
1
?
Гросс Леонiд
24
Шахтар Нововолинськ
Данiелян А
9
1
Шахтар Нововолинськ
Дмитерко Борис
28
закiнчив виступи
?
Довженко
4
0
?
Дорошенко Юрiй
38
4
Iващенко Едуард
35
4
Даугава Рига
Зенiт Волод.-Волинський
Кузнецов Григорiй
10
2
Лiщук Юхим
27
закiнчив виступи
?
Любера Михайло
36
Колгоспник Черкаси
Зенiт Волод.-Волинський
Мiкоян Альберт
16
4
Зенiт Волод.-Волинський
Мозжухiн Юрiй
2
Колгоспник Рiвне
Колгоспник Рiвне
Оклея В
2
?
кфк Луцьк
Петров Юрiй
35
7
Зенiт Волод.-Волинський
Попов Анатолiй
7
5
?
Сопронюк Василь
15
2
?
Фецяк Володимир
11
Нафтовик Дрогобич
Полiсся Житомир
Чухлiн Рустем
37
5
?

Старшi тренери

Прізвище
Ігор
Виграно
Нічиїх
Програно
М’ячі
Очки
Дмитро Алiмов
16
1
8
7
8-20
10
Юрiй Головей
22
8
5
9
31-28
21