Меню
Команда
Клуб
Результати
Уболівальнику
Преса

Бомбардири
1. Шаповал - 7
2. Ляшенко - 2
3. Медведь - 2
4. Никитюк - 1
5. Кінаш - 1
6. Воробей - 1
7. Дмитренко - 1
8. Нич - 1
9. Марушка - 1
10. Степанов - 1

Статистика
Перша група класу "А". 19 команд
Друга група класу "А". 53 команди в 3-х пiдгрупах i фiнальний турнiр за 1-3 мiсця
Клас "Б". 165 команд в 9-ти зонах

Клас "Б". 1 зона

Команда Ігор Перемог Нічиїх Програшів Різниця Очок
1 "Динамо" Хмельницький 38 24 6 8 62-26 54
2 "Десна" Чернігів 38 19 11 8 56-36 49
3 СКЧФ Севастополь 38 18 12 8 57-34 48
4 "Локомотив" Донецьк 38 19 9 10 52-33 47
5 "Колос" Полтава 38 14 14 10 50-32 42
6 "Шахтар" Кадіївка 38 16 10 12 43-41 42
7 "Кривбас" Кривий Ріг 38 16 9 13 39-28 41
8 "Шахтар" Олександрія 38 12 17 9 30-25 41
9 "Авангард" Краматорськ 38 16 8 14 49-49 40
10 "Полісся" Житомир 38 14 11 13 33-27 39
11 "Колгоспник" Рівне 38 11 17 10 27-30 39
12 "Волинь" Луцьк 38 14 10 14 39-38 38
13 "Трубник" Нікополь 38 11 15 12 39-44 37
14 "Дунаєць" Ізмаїл 38 13 10 15 42-48 36
15 "Авангард" Макіївка 38 17 1 20 48-44 35
16 "Нафтовик" Дрогобич 38 12 10 16 42-49 34
17 "Спартак" Мелітополь 38 9 10 19 39-54 28
18 "Комунарець" Комунарськ 38 8 12 18 42-62 28
19 "Автомобіліст" Одеса 38 4 13 21 23-65 21
20 "Старт" Дніпродзержинськ 38 6 9 23 25-72 21

№ п/п
Команда
Дата
Вдома
На виїзді
Голи у "Волині":
1
"Динамо" Хмельницький
02.05
0:1
2
"Нафтовик" Дрогобич
06.05
3:0
Г.Кузнецов - 2, Ю.Петров
3
"Колос" Полтава
11.05
1:1
Ю.Петров
4
"Кривбас" Кривий Ріг
15.05
0:2
5
"Полісся" Житомир
22.05
2:0
А.Попов, В.Сопронюк
6
"Десна" Чернігів
26.05
0:1
7
"Шахтар" Кадіївка
31.05
1:0
В.Сопронюк
8
"Комунарець" Комунарськ
04.06
2:1
В.Сопронюк, А.Попов
К-1
"Колгоспник" Рівне
07.06
1:2
В.Школа
9
"Старт" Дніпродзержинськ
11.06
3:2
В.Сопронюк, А.Попов, Є.Школа
10
"Авангард" Краматорськ
15.06
2:1
Є.Попов, Є.Школа
11
"Автомобіліст" Одеса
19.06
1:0
В.Сопронюк
12
"Дунаєць" Ізмаїл
23.06
1:0
Є.Школа
13
"Колгоспник" Рівне
28.06
0:2
14
"Спартак" Мелітополь
06.07
5:1
Ю.Петров-2, В.Байсарович, I.Школа, В.Школа
15
СКЧФ Севастополь
10.07
1:3
автогол
16
"Локомотив" Донецьк
17.07
0:2
17
"Авангард" Макіївка
21.07
0:1
18
"Трубник" Нікополь
27.07
0:0
19
"Шахтар" Олександрія
31.07
1:1
Є.Попов
20
"Динамо" Хмельницький
12.08
1:1
А.Мiкоян
21
"Нафтовик" Дрогобич
16.08
1:0
I.Школа
22
"Колос" Полтава
20.08
3:2
А.Мiкоян - 2, Є.Попов
23
"Кривбас" Кривий Ріг
24.08
0:1
24
"Полісся" Житомир
28.08
0:1
25
"Десна" Чернігів
01.09
0:0
26
"Шахтар" Кадіївка
05.09
1:2
Ю.Петров
27
"Комунарець" Комунарськ
12.09
3:1
Ю.Петров, Г.Кузнецов, В.Сопронюк
28
"Старт" Дніпродзержинськ
15.09
0:0
29
"Авангард" Краматорськ
18.09
0:0
30
"Автомобіліст" Одеса
24.09
0:0
31
"Дунаєць" Ізмаїл
28.09
0:0
32
"Колгоспник" Рівне
02.10
2:1
Є.Попов, А.Мiкоян
33
"Спартак" Мелітополь
11.10
1:1
В.Сопронюк
34
СКЧФ Севастополь
16.10
0:2
35
"Локомотив" Донецьк
22.10
0:1
36
"Авангард" Макіївка
27.10
2:1
В.Сопронюк, А.Попов
37
"Трубник" Нікополь
01.11
0:2
38
"Шахтар" Олександрія
04.11
2:3
Ю.Петров, В.Сопронюк

Звідки прийшов
Волинь - 1966
Р/н
Ігри
Голи
Куди перейшов:
Альтман Семен
1946
7
Чорноморець Одеса
Полiсся Житомир
Ковилов Леонiд
1939
32
?
?
Шудрак А
4
?
кфк Луцьк
Байсарович Володимир
1943
30
1
група пiдготовки
Бєлов Анатолiй
1948
2
Бубало Василь
1936
5
Григорук Мирослав
1943
35
Спартак Івано-Франкiвськ
Гросс Леонiд
1946
37
Буковина Чернiвцi
Дорошенко Юрiй
1939
38
Зенiт Волод.-Волинський
Кузнецов Григорiй
1943
37
3
Мiкоян Альберт
1939
24
4
Петров Юрiй
1947
32
7
Попов Анатолiй
1942
18
4
?
Попов Євген
1939
37
4
?
?
Ромiнський Едуард
29
?
Сопронюк Василь
1947
33
9
Томашевський Вячеслав
1944
3
?
?
Школа Вiктор
1947
15
1
Шахтар Нововолинськ
Челябiнськ
Школа Євген
1943
36
3
Динамо Брест
?
Школа Iван
11
2
Шахтар Нововолинськ

Головний тренер: Юрiй Головей