Меню
Команда
Клуб
Результати
Уболівальнику
Преса

Бомбардири
1. Шаповал - 7
2. Ляшенко - 2
3. Медведь - 2
4. Никитюк - 1
5. Кінаш - 1
6. Воробей - 1
7. Дмитренко - 1
8. Нич - 1
9. Марушка - 1
10. Степанов - 1

Статистика
Перша група класу "А". 19 команд
Друга група класу "А". 59 команд в 3-х пiдгрупах i фiнальний турнiр за 1-3 мiсця
Клас "Б". 190 команд в 10-ти зонах

Клас "Б". 1 зона

Команда Ігор Перемог Нічиїх Програшів Різниця Очок
1 "Автомобіліст" Житомир 40 23 13 4 45-12 59
2 "Дніпро" Черкаси 40 19 12 9 46-22 50
3 "Дніпро" Кременчук 40 22 6 12 51-33 50
4 СКЧФ Севастополь 40 19 10 11 41-33 48
5 "Кривбас" Кривий Ріг 40 15 17 8 46-36 47
6 "Авангард" Тернопіль 40 15 17 8 36-28 47
7 "Трубник" Нікополь 40 16 13 11 41-28 45
8 "Десна" Чернігів 40 17 11 12 44-33 45
9 "Динамо" Хмельницький 40 13 17 10 40-31 43
10 "Горинь" Рівне 40 13 15 12 37-35 41
11 "Верховина" Ужгород 40 14 12 14 35-35 40
12 "Спартак" Івано-Франківськ 40 11 13 16 37-36 35
13 "Шахтар" Олександрія 40 12 11 17 34-45 35
14 "Буковина" Чернівці 40 11 12 17 44-53 34
15 "Дністер" Тирасполь 40 9 16 15 24-42 34
16 "Прометей" Дніпродзержинськ 40 9 14 17 33-44 32
17 "Будівельник" Бєльці 40 10 12 18 26-39 32
18 "Енергія" Нова Каховка 40 9 14 17 24-41 32
19 "Волинь" Луцьк 40 7 16 17 32-41 30
20 "Нафтовик" Дрогобич 40 7 16 17 40-57 30
21 "Дунаєць" Ізмаїл 40 11 8 21 30-62 30

№ п/п
Команда
Дата
Вдома
На виїзді
Голи у "Волині":
1
"Буковина" Чернівці
22.04
0:1
2
"Авангард" Тернопіль
26.04
0:0
3
"Динамо" Хмельницький
30.04
0:1
4
"Шахтар" Олександрія
06.05
2:1
А.Мiкоян, А.Попов
5
"Кривбас" Кривий Ріг
10.05
0:0
6
"Прометей" Дніпродзержинськ
14.05
1:1
А.Мiкоян
7
"Верховина" Ужгород
20.05
0:1
8
"Нафтовик" Дрогобич
24.05
0:3
9
"Спартак" Івано-Франківськ
28.05
2:2
В.Бичков, А.Попов
10
"Дунаєць" Ізмаїл
03.06
1:0
А.Попов
11
"Дністер" Тирасполь
07.06
3:0
А.Попов - 2, Ю.Петров
12
"Будівельник" Бєльці
10.06
0:1
13
"Десна" Чернігів
16.06
0:1
14
"Дніпро" Черкаси
20.06
0:3
15
"Дніпро" Кременчук
24.06
0:1
16
СКЧФ Севастополь
29.06
1:1
В.Сопронюк
17
"Енергія" Нова Каховка
03.07
1:1
В.Байсарович
18
"Трубник" Нікополь
07.07
0:0
19
"Автомобіліст" Житомир
16.07
1:3
А.Попов
20
"Горинь" Рівне
19.07
1:0
В.Соложенiцин
21
"Горинь" Рівне
23.07
1:3
А.Мiкоян
22
"Автомобіліст" Житомир
27.07
0:1
23
СКЧФ Севастополь
13.08
1:2
В.Сопронюк
24
"Трубник" Нікополь
17.08
1:1
В.Соложенiцин
25
"Дніпро" Кременчук
20.08
2:1
А.Попов - 2
26
"Дніпро" Черкаси
24.08
2:0
В.Возницький, В.Сопронюк
27
"Десна" Чернігів
27.08
0:0
28
"Будівельник" Бєльці
31.08
0:1
29
"Дністер" Тирасполь
03.09
3:3
В.Сопронюк - 3
30
"Дунаєць" Ізмаїл
06.09
3:0
В.Байсарович, В.Возницький, В.Сопронюк
31
"Енергія" Нова Каховка
10.09
0:1
32
"Спартак" Івано-Франківськ
13.09
1:1
В.Возницький
33
"Нафтовик" Дрогобич
17.09
0:0
34
"Верховина" Ужгород
21.09
1:1
В.Сопронюк
35
"Прометей" Дніпродзержинськ
26.09
1:1
В.Бичков
36
"Кривбас" Кривий Ріг
30.09
1:2
В.Возницький
37
"Шахтар" Олександрія
03.10
1:1
В.Байсарович
38
"Динамо" Хмельницький
08.10
0:0
39
"Авангард" Тернопіль
12.10
0:1
40
"Буковина" Чернівці
16.10
1:2
В.Сопронюк

Звідки прийшов
Волинь - 1967
Р/н
Ігри
Голи
Куди перейшов:
Шахтар Нововолинськ
Квак
15
?
Динамо Хмельницький
Ступар Михайло
1941
31
Спартак Iвано-Франкiвськ
група пiдготовки
Адамчук Микола
1949
33
РА
Буковина Чернiвцi
Аракелов Р
1947
2
?
Байсарович Володимир
1943
39
3
Спартак Iвано-Франкiвськ
Бичков В
37
2
?
Динамо Хмельницький
Возницький Володимир
1944
39
4
Шахтар Нововолинськ
Гетманчук Володимир
2
Шахтар Нововолинськ
?
Делба
5
?
Дорошенко Юрiй
1939
38
Колгоспник Полтава
Козирєв Юрiй
38
?
група пiдготовки
Лiвак Петро
1949
32
Мiкоян Альберт
1939
39
3
Петров Юрiй
1947
33
2
?
Попов Анатолiй
1942
26
7
?
група пiдготовки
Савчук Анатолiй
1949
18
Буковина Чернiвцi
Соложенiцин Валерiй
1944
38
2
Сопронюк Василь
1947
38
9
?

Головний тренер: Юрiй Головей