Меню
Команда
Клуб
Результати
Уболівальнику
Преса

Бомбардири
1. Шаповал - 4
2. Степанов - 1
3. Дмитренко - 1
4. Воробей - 1
5. Медведь - 1
6. Кінаш - 1
7. Никитюк - 1
8. Ляшенко - 1

Статистика
Перша група класу "А". 20 команд
Друга група класу "А". 84 команди в 4-х пiдгрупах i фiнальний турнiр за 1-4 мiсця
Клас "Б". 251 команда в 13-ти зонах

Клас "Б". 10 зона

Команда Ігор Перемог Нічиїх Програшів Різниця Очок
1 "Авангард" Тернопіль 42 28 10 4 85-24 66
2 "Буковина" Чернівці 42 25 10 7 66-26 60
3 "Динамо" Хмельницький 42 21 12 9 59-19 54
4 "Шахтар" Олександрія 42 21 10 11 56-39 52
5 "Спартак" Івано-Франківськ 42 19 13 10 59-29 51
6 "Верховина" Ужгород 42 18 10 14 40-43 46
7 "Горинь" Рівне 42 14 17 11 35-25 45
8 "Будіндустрія" Бєльци 42 14 17 11 37-37 45
9 "Прометей" Дніпродзержинськ 42 15 14 13 48-39 44
10 "Шахтар" Червоноград 42 14 16 12 33-30 44
11 "Колос" Якимівка 42 13 16 13 37-32 42
12 "Торпедо" Луцьк 42 15 11 16 31-40 41
13 "Дністер" Тирасполь 42 13 14 15 44-38 40
14 "Карпати" Мукачеве 42 14 11 17 36-47 39
15 "Енергія" Нова Каховка 42 12 14 16 32-39 38
16 "Нафтовик" Дрогобич 42 15 8 19 36-53 38
17 "Ніструл" Бендери 42 13 11 18 32-53 37
18 "Трубник" Нікополь 42 12 12 18 42-42 36
19 "Прогрес" Бердичів 42 12 11 19 40-64 35
20 "Поділля" Дунаєць 42 10 12 20 23-46 32
21 "Дунаєць" Ізмаїл 42 7 8 27 18-63 22
22 "Шахтар" Нововолинськ 42 5 7 30 19-80 17

№ п/п
Команда
Дата
Вдома
На виїзді
Голи у "Волині":
1
"Ніструл" Бендери
14.04
0:1
2
"Дністер" Тирасполь
18.04
1:0
А.Савчук
3
"Дунаєць" Ізмаїл
22.04
1:2
автогол
4
"Шахтар" Червоноград
27.04
0:1
5
"Шахтар" Нововолинськ
02.05
1:0
Р.Якубович
6
"Поділля" Кам’янець-Подільський
05.05
0:0
7
"Динамо" Хмельницький
10.05
0:1
8
"Будіндустрія" Бєльци
14.05
0:0
9
"Буковина" Чернівці
18.05
1:2
Ю.Мозжухiн
10
"Спартак" Івано-Франківськ
25.05
2:1
Р.Якубович, А.Савчук
11
"Карпати" Мукачеве
29.05
1:1
В.Телiнгер
12
"Верховина" Ужгород
02.06
2:1
А.Савчук, В.Возницький
13
"Енергія" Нова Каховка
07.06
1:0
В.Возницький
14
"Трубник" Нікополь
11.06
1:1
В.Соложенiцин
15
"Колос" Якимівка
15.06
0:3
16
"Авангард" Тернопіль
21.06
2:1
А.Савчук - 2
17
"Горинь" Рівне
26.06
0:0
18
"Нафтовик" Дрогобич
30.06
3:0
А.Савчук,В.Возницький,В.Соложенiцин
19
"Шахтар" Олександрія
06.07
0:2
20
"Прометей" Дніпродзержинськ
10.07
0:1
21
"Прогрес" Бердичів
14.07
0:2
22
"Прогрес" Бердичів
21.07
1:0
А.Мiкоян
23
"Прометей" Дніпродзержинськ
25.07
1:0
П.Лiвак
24
"Шахтар" Олександрія
28.07
2:1
В.Байсарович, А.Мiкоян
25
"Нафтовик" Дрогобич
03.08
0:0
26
"Горинь" Рівне
07.08
1:1
П.Лiвак
27
"Авангард" Тернопіль
11.08
0:3
28
"Колос" Якимівка
17.08
1:0
В.Телiнгер
29
"Трубник" Нікополь
21.08
2:1
В.Зайченко, В.Возницький
30
"Енергія" Нова Каховка
25.08
1:0
В.Телiнгер
31
"Верховина" Ужгород
31.08
2:3
Ю.Мозжухiн, В.Телiнгер
32
"Карпати" Мукачеве
03.09
0:2
33
"Спартак" Івано-Франківськ
07.09
0:2
34
"Буковина" Чернівці
14.09
0:0
35
"Будіндустрія" Бєльци
18.09
0:0
36
"Динамо" Хмельницький
22.09
0:1
37
"Поділля" Кам’янець-Подільський
28.09
1:1
В.Зайченко
38
"Шахтар" Нововолинськ
02.10
1:0
В.Байсарович
39
"Шахтар" Червоноград
06.10
0:2
40
"Дунаєць" Ізмаїл
11.10
1:0
П.Лiвак
41
"Дністер" Тирасполь
15.10
1:1
В.Возницький
42
"Ніструл" Бендери
19.10
0:2

Звідки прийшов
Торпедо - 1968
Р/н
Ігри
Голи
Куди перейшов:
Механiзатор Рожище
Тищенко Констянтин
1948
?
Байсарович Володимир
1943
?
2
Шахтар Нововолинськ
Бережко В
?
Шахтар Нововоинськ
?
Болдирєв Юрiй
?
?
Возницький Володимир
1944
?
5
Дорошенко Юрiй
1939
?
Даугава Рига
Зайченко Вячеслав
1944
?
2
? Латвiя
Авангард Тернопiль
Закарая М
?
?
Лiвак Петро
1949
?
3
Мiкоян Альберт
1939
?
2
Колгоспник Рiвне
Мозжухiн Юрiй
1943
?
2
Шахтар Нововолинськ
Планковський М
?
?
Савчук Анатолiй
1949
?
6
СКА Львiв
Соложенiцин Валерiй
1944
?
2
Шахтар Олександрiя
? Ковель
Сухiашвiлi З
?
?
? Мукачеве
Телiнгер Вiльгельм
1950
?
4
Верховина Ужгород
? Ковель
Якубович Роман
1947
?
2

Примiтка. Збереглися протоколи лише 19-ти матчiв. Склад команди - не остаточний

Старшi тренери

Прізвище
Ігор
Виграно
Нічиїх
Програно
М’ячі
Очки
Юрiй Головей
7
2
1
4
3-5
5
Борис Волощук
35
13
10
12
28-35
36