Меню
Команда
Клуб
Результати
Уболівальнику
Преса

Бомбардири
1. Дудік - 3
2. Петров - 3
3. Діденко - 2
4. Хомченко - 1
5. Шаповал - 1
6. Мемешев - 1
7. Герасимюк - 1

Асистенти
1. Петров - 3
2. Шабанов - 1
3. Хомченко - 1
4. Дудік - 1
5. Кичак - 1
6. Мемешев - 1
7. Герасимюк - 1
8. Ляшенко - 1

Статистика
Перша група класу "А". 20 команд в 2-х пiдгрупах, фiнальнi турнiри за 1-14 та 15-20 мiсця
Друга група класу "А". 87 команд в 4-х пiдгрупах, фiнальний турнiр за 1-4 мiсця
Клас "Б". 265 команд в 14-ти зонах

Клас "Б". 10 зона

Команда Ігор Перемог Нічиїх Програшів Різниця Очок
1 "Спартак" Івано-Франківськ 40 20 17 3 52-21 57
2 "Прометей" Дніпродзержинськ 40 21 11 8 60-32 53
3 "Карпати" Мукачеве 40 18 15 7 50-23 51
4 "Трубник" Нікополь 40 17 17 6 51-26 51
5 "Дніпро" Кременчук 40 17 15 8 45-27 49
6 "Дністер" Тирасполь 40 15 16 9 31-23 46
7 "Горинь" Рівне 40 18 10 12 39-24 46
8 "Авангард" Жовті Води 40 14 16 10 29-26 44
9 "Шахтар" Червоноград 40 12 20 8 19-16 44
10 "Нафтовик" Дрогобич 40 17 9 14 35-35 43
11 "Верховина" Ужгород 40 13 16 11 34-34 42
12 "Поділля" Кам’янець-Подільський 40 11 17 12 37-35 39
13 "Шахтар" Олександрія 40 13 13 14 34-45 39
14 "Прогрес" Бердичів 40 11 16 13 30-39 38
15 "Будівельник" Первомайськ 40 10 16 14 22-37 36
16 "Енергія" Нова Каховка 40 9 16 15 27-33 34
17 "Харчовик" Бєльци 40 9 15 16 26-37 33
18 "Торпедо" Луцьк 40 7 17 16 21-41 31
19 "Дніпро" Черкаси 40 8 13 19 21-36 29
20 "Харчовик" Бендери 40 9 9 22 25-49 27
21 "Дунаєць" Ізмаїл 40 2 4 34 6-45 8

№ п/п
Команда
Дата
Вдома
На виїзді
Голи у "Волині":
1
"Карпати" Мукачеве
19.04
0:2
2
"Нафтовик" Дрогобич
24.04
1:2
В.Возницький
3
"Верховина" Ужгород
27.04
1:2
В.Возницький
4
"Поділля" Кам’янець-Подільський
02.05
1:0
Е.Iващенко
5
"Харчовик" Бельци
06.05
1:1
Е.Iващенко
6
"Спартак" Івано-Франківськ
10.05
1:1
Е.Iващенко
7
"Горинь" Рівне
15.05
0:2
8
"Шахтар" Червоноград
23.05
0:0
9
"Дніпро" Черкаси
27.05
0:0
10
"Будівельник" Первомайськ
31.05
0:2
11
"Прогрес" Бердичів
04.06
0:0
12
"Шахтар" Олександрія
08.06
1:1
Р.Якубович
13
"Дніпро" Кременчук
12.06
0:0
14
"Прометей" Дніпродзержинськ
15.06
1:0
Р.Якубович
15
"Харчовик" Бендери
21.06
0:0
16
"Дністер" Тирасполь
25.06
0:1
17
"Дунаєць" Ізмаїл
29.06
2:0
Р.Якубович, Е.Iващенко
18
"Трубник" Нікополь
06.07
0:1
19
"Енергія" Нова Каховка
10.07
1:0
Р.Якубович
20
"Авангард" Жовті Води
14.07
0:0
21
"Карпати" Мукачеве
24.07
1:1
Р.Якубович
22
"Нафтовик" Дрогобич
27.07
0:2
23
"Верховина" Ужгород
30.07
2:2
Р.Якубович, В.Поповкiн
24
"Поділля" Кам’янець-Подільський
02.08
0:0
25
"Харчовик" Бєльци
06.08
0:0
26
"Спартак" Івано-Франківськ
10.08
0:0
27
"Горинь" Рівне
16.08
1:3
В.Возницький
28
"Шахтар" Червоноград
24.08
0:0
29
"Дніпро" Черкаси
30.08
1:0
В.Возницький
30
"Будівельник" Первомайськ
02.09
0:0
31
"Прогрес" Бердичів
06.09
2:2
Р.Якубович - 2
32
"Шахтар" Олександрія
12.09
1:2
П.Лiвак
33
"Дніпро" Кременчук
16.09
0:4
34
"Прометей" Дніпродзержинськ
20.09
0:1
35
"Харчовик" Бендери
30.09
2:1
Р.Якубович, В.Возницький
36
"Дністер" Тирасполь
03.10
0:1
37
"Дунаєць" Ізмаїл
07.10
+:-
38
"Трубник" Нікополь
13.10
0:4
39
"Енергія" Нова Каховка
17.10
0:1
40
"Авангард" Жовті Води
21.10
0:2

Звідки прийшов
Торпедо - 1969
Р/н
Ігри
Голи
Куди перейшов:
Шахтар Нововолинськ
Тимофєєв Юрiй
1949
?
кфк
Тищенко Констянтин
1948
?
Колгоспник Рiвне
Колгоспник Рiвне
Шупрович Iгор
1941
?
кфк
Байсарович Володимир
1943
?
кфк Луцьк
?
Бартинчук Юрiй
?
?
?
Бублєв В
?
?
Возницький Володимир
1944
?
5
Колгоспник Рiвне
СКЧФ Севастополь
Галущенко О
1946
?
?
Динамо Брест
Горшунов О
?
?
Дорошенко Юрiй
1939
?
Даугава Рига
Iващенко Едуард
1946
?
4
?
Кабалик О
?
?
СКЧФ Севастополь
Калужинський О
?
?
Лiвак Петро
1949
?
1
?
Мiкоян Альберт
1939
?
СКЧФ Севастополь
Поповкiн В
?
1
?
група пiдготовки
Шупiков Р
1950
?
?
Якубович Роман
1946
?
9

Старший тренер: Борис Волощук

Примiтка. Збереглися протокольнi данi лише про декiлька матчiв. В цих матчах команда грала таким складом: Тимофєєв, Байсарович, Дорошенко, Галущенко (2 коло - Бублєв), Калужинський (2 коло - Бартинчук), Мiкоян, Якубович, Возницький, Поповкiн, Лiвак, Iващенко