Меню
Команда
Клуб
Результати
Уболівальнику
Преса

Бомбардири
1. Петров - 4
2. Дудік - 3
3. Діденко - 2
4. Хомченко - 1
5. Шаповал - 1
6. Мемешев - 1
7. Герасимюк - 1

Асистенти
1. Петров - 3
2. Шабанов - 1
3. Хомченко - 1
4. Дудік - 1
5. Романюк - 1
6. Кичак - 1
7. Мемешев - 1
8. Герасимюк - 1
9. Ляшенко - 1

Статистика
Команда Ігри Виграші Нічиї Програші М’ячі Очки
1. "Динамо" Київ 30 18 8 4 59-14 44
2. "Дніпро" Дніпропетровськ 30 18 8 4 51-20 44
3. "Чорноморець" Одеса 30 17 4 9 43-31 38
4. "Шахтар" Донецьк 30 11 12 7 44-32 34
5. "Металіст" Харків 30 12 7 11 37-34 31
6. "Карпати" Львів 30 10 10 10 37-38 30
7. "Металург" Запоріжжя 30 10 9 11 38-35 29
8. "Кривбас" Кривий Ріг 30 8 11 11 27-40 27
9. "Кремінь" Кременчук 30 8 11 11 23-40 27
10. "Таврія" Сімферополь 30 11 4 15 30-39 26
11. "Волинь" Луцьк 30 10 6 14 37-54 26
12. "Буковина" Чернівці 30 9 8 13 27-32 26
13. "Торпедо" Запоріжжя 30 9 7 14 32-40 25
14. "Нива" Тернопіль 30 8 19 13 22-25 25
15. "Зоря-МАЛС" Луганськ 30 10 4 16 26-46 24
16. "Верес" Рівне 30 9 6 15 29-42 24

  - Кубок Чемпіонів
  - Кубок УЄФА
  - Кубок Кубків
  - перехід в першу лігу

Ігри

16.08 "Металург" - 0:0 (д)
22.08 "Торпедо" - 1:4 (г) (Л.Вовчук)
31.08 "Нива" - 2:1 (д) (В.Дикий, Р.Зуб (пен))
06.09 "Таврiя" - 0:2 (г)
13.09 "Карпати" - 3:2 (д) (В.Мозолюк-2, В.Дикий)
20.09 "Динамо" - 0:0 (г)
27.09 "Буковина" - 1:0 (д) (В.Дикий)
04.10 "Металiст" - 1:2 (г) (А.Федецький)
11.10 "Чорноморець" - 1:0 (д) (В.Дикий)
18.10 "Шахтар" - 1:6 (г) (В.Мозолюк)
25.10 "Кремiнь" - 2:1 (д) (В.Дикий-2)
01.11 "Верес" - 1:2 (г) (В.Гащин (пен))
08.11 "Зоря-МАЛС" - 4:2 (д) (Г.Тибiлов-2, А.Федецький, В.Дикий)
15.11 "Кривбас" - 2:3 (г) (Г.Тибiлов, В.Дикий (пен))
22.11 "Днiпро" - 0:0 (д)

14.03 "Днiпро" - 0:2 (г)
19.03 "Кривбас" - 3:1 (д) (В.Гащин, I.Сарнавський, М.Бурч (пен))
28.03 "Зоря-МАЛС" - 1:2 (г) (А.Федецький)
02.04 "Верес" - 1:0 (д) (В.Гащин (пен))
11.04 "Кремiнь" - 0:3 (г)
16.04 "Шахтар" - 1:1 (д) (В.Гащин)
23.04 "Чорноморець" - 1:3 (г) (А.Федецький (пен))
02.05 "Металiст" - 3:2 (д) (О.Бенько, В.Гащин (пен), I.Сарнавський)
07.05 "Буковина" - 1:1 (г) (В.Мозолюк)
15.05 "Динамо" - 1:3 (д) (А.Федецький)
23.05 "Карпати" - 1:2 (г) (В.Гащин)
28.05 "Таврiя" - 1:3 (д) (В.Гащин (пен))
07.06 "Нива" Т - 1:1 (г) (В.Мозолюк)
13.06 "Торпедо" - 2:1 (д) (В.Дикий (пен), В.Гащин (пен))
20.06 "Металург" - 1:4 (г) (В.Мозолюк)

Андрiй Байсарович - 1 (0 забито) (1 пропущено)
Сергiй Круковець - 9
Михайло Бурч - 3 (1 забито) (7 пропущено)
Володимир Курликовський - 2
Володимир Марчук - 27 (0 забито) (44 пропущено)
Руслан Маланiй - 2
Володимир Мозолюк - 29 (6)
Володимир Антонюк - 29
Руслан Нiкiтiн - 10
Олег Бенько - 11 (1 забито) (2 пропущено)
Василь Пилипенко - 11
Сергiй Богунов - 18
Анатолiй Полiщук - 14
Володимир Борисевич - 1
Iван Польний - 26
Любомир Вовчук - 28 (1)
Iгор Сарнавський - 18 (2)
Володимир Гащин - 25 (8)
Iгор Сартаков - 4
Сергiй Говоруха - 6
Олег Синицький - 10
Володимир Дикий - 27 (9)
Микола Слука - 2
Роман Зуб - 8 (1)
Гоча Тибiлов - 3 (3)
Анатолiй Кiрепко - 3
Андрiй Федецький - 29 (5)
Андрiй Коробов - 3
Олег Федюков - 29
Андрiй Коротаєв - 6
Павло Фiлонюк - 3

Президент клубу - Анатолiй Барабасевич (в 1992р), Володимир Байсарович (з 1993р)
Головний тренер - Роман Покора

Кубок України

1/16 фiналу
2.09 "Полiсся" 1:1 "Волинь" (I.Сартаков)
7.10 "Волинь" 3:1 "Полісся" (В.Дикий (пен), I.Сарнавський, С.Круковець)
1/8 фiналу
25.11 "Зоря - МАЛС" 3:0 "Волинь"
29.11 "Волинь" 5:0 "Зоря - МАЛС" (Р.Зуб-2 (1 пен), I.Польний, В.Дикий, С.Богунов)
1/4 фiналу
24.03 "Динамо" 5:1 "Волинь" (А.Коротаєв)
7.04 "Волинь" 2:2 "Динамо" (В.Пилипенко - 2)