Меню
Команда
Клуб
Результати
Уболівальнику
Преса

Бомбардири
1. Шаповал - 7
2. Ляшенко - 2
3. Медведь - 2
4. Никитюк - 1
5. Кінаш - 1
6. Воробей - 1
7. Дмитренко - 1
8. Нич - 1
9. Марушка - 1
10. Степанов - 1

Статистика
Вища група класу "А". 17 команд
Перша група класу "А". 22 команди
Друга група класу "А". 66 команд в 3-х зонах
Клас "Б". 161 команда в 9-ти зонах

Клас "Б". 9 зона

Команда Ігор Перемог Нічиїх Програшів Різниця Очок
1 "Хімік" Сєвєродонецьк 26 18 8 0 48-10 44
2 "Торпедо" Луцьк 26 12 9 5 27-16 33
3 "Авангард" Макіївка 26 10 10 6 29-26 30
4 "Горинь" Рівне 26 8 12 6 30-21 28
5 "Авангард" Краматорськ 26 10 7 9 32-34 27
6 "Комунарець" Комунарськ 26 10 6 10 24-21 26
7 "Авангард" Ровеньки 26 9 8 9 25-29 26
8 "Шахтар" Червоноград 26 8 7 11 23-24 25
9 "Енергія" Нова Каховка 26 9 5 12 29-32 23
10 "Нафтовик" Дрогобич 26 8 6 12 22-34 22
11 "Авангард" Жовті Води 26 7 7 12 19-22 21
12 "Трубник" Нікополь 26 5 11 10 17-25 21
13 "Шахтар" Кіровськ 26 7 7 12 21-38 21
14 СКЧФ Севастополь 26 6 7 13 21-34 19

Першiсть УРСР по класу "Б". Турнiр за 1 - 14 мiсця

Команда Ігор Перемог Нічиїх Програшів Різниця Очок
1 "Хімік" Сєвєродонецьк 40 23 15 2 66-20 61
2 "Локомотив" Вінниця 40 22 15 3 60-17 59
3 "Локомотив" Донецьк 40 23 9 8 66-30 55
4 "Динамо" Хмельницький 40 19 13 8 49-24 51
5 "Карпати" Мукачево 40 19 13 8 51-36 51
6 "Авангард" Антрацит 40 16 14 10 30-33 46
7 "Верховина" Ужгород 40 19 7 14 36-29 45
8 "Торпедо" Луцьк 40 15 14 11 34-32 44
9 "Горинь" Рівне 40 14 14 12 48-41 42
10 "Шахтар" Свердловськ 40 13 13 14 35-34 39
11 "Авангард" Макіївка 40 12 13 15 33-41 37
12 "Авангард" Краматорськ 40 13 11 16 43-54 36
13 "Комунарець" Комунарськ 40 13 10 17 38-42 36
14 "Авангард" Ровеньки 40 11 10 19 35-57 32

Примiтка. Враховано усi здобутки команд в зональних турнiрах

№ п/п
Команда
Дата
Вдома
На виїзді
Голи у "Волині":
1
"Шахтар" Кіровськ
25.04
2:1
А.Дьомiн, А.Бєлов
2
"Авангард" Ровеньки
29.04
2:0
А.Бєлов, Е.Iващенко
3
"Горинь" Рівне
03.05
1:0
А.Дьомiн
4
"Енергія" Нова Каховка
12.05
0:2
5
СКЧФ Севастополь
16.05
6
"Авангард" Краматорськ
21.05
5:0
А.Бєлов, А.Мiкоян, Р.Якубович,А.Дьомiн, О.Бєляєв
7
"Авангард" Макіївка
25.05
2:0
Р.Якубович-2
8
"Комунарець" Комунарськ
30.05
1:0
А.Бєлов
9
"Хімік" Сєвєродонецьк
03.06
0:4
10
"Нафтовик" Дрогобич
10.06
2:0
Г.Кононенко, А.Бєлов
11
"Шахтар" Червоноград
14.06
1:0
М.Адамчук
12
"Авангард" Жовті Води
19.06
1:1
Е.Iващенко
13
"Трубник" Нікополь
23.06
1:0
Е.Iващенко
14
"Трубник" Нікополь
28.06
1:1
Е.Iващенко
15
"Авангард" Жовті Води
01.07
1:0
Е.Iващенко
16
"Шахтар" Червоноград
07.07
1:1
Р.Якубович
17
"Нафтовик" Дрогобич
11.07
1:1
Е.Iващенко
18
"Хімік" Сєвєродонецьк
15.07
1:1
Р.Якубович
19
"Комунарець" Комунарськ
19.07
0:1
20
"Авангард" Макіївка
28.07
0:0
21
"Авангард" Краматорськ
01.08
0:2
22
СКЧФ Севастополь
05.08
3:1
Е.Iващенко, Р.Якубович, М.Адамчук
23
"Енергія" Нова Каховка
09.08
1:0
Е.Iващенко
24
"Горинь" Рівне
18.08
0:0
25
"Авангард" Ровеньки
24.08
0:1
26
"Шахтар" Кіровськ
28.08
0:0
27
"Локомотив" Вінниця
05.09
1:1
А.Бєлов
28
"Динамо" Хмельницький
09.09
0:2
29
"Шахтар" Свердловськ
15.09
1:0
Р.Якубович
30
"Авангард" Антрацит
19.09
0:1
31
"Верховина" Ужгород
23.09
1:0
Е.Iващенко
32
"Карпати" Мукачево
27.09
0:2
33
"Локомотив" Донецьк
02.10
1:3
А.Недашкiвський
34
"Локомотив" Донецьк
07.10
2:1
О.Качалов - 2
35
"Карпати" Мукачево
11.10
1:1
А.Бєлов
36
"Верховина" Ужгород
16.10
0:2
37
"Авангард" Антрацит
20.10
0:1
38
"Шахтар" Свердловськ
25.10
1:1
Е.Iващенко
39
"Динамо" Хмельницький
29.10
0:0
40
"Локомотив" Вінниця
01.11
0:0

Звідки прийшов:
Торпедо - 1970
Р/н
Ігри
Голи
Куди перейшов:
Локомотив Донецьк
Гаркуша Георгiй
1944
?
?
Хiмiк Сєвєродонецьк
Тараненко Iгор
1947
?
повернувся з РА
Адамчук Микола
?
2
?
СКА Львiв
Бестужев Валерiй
1949
?
Локомотив Донецьк
повернувся з РА
Бєлов Анатолiй
1948
?
7
кфк Луцьк
Авангард Жовтi Води
Бєляєв Олександр
?
1
?
Шахтар Якимiвка
Гостєв Анатолiй
?
Москва
Динамо Хмельницький
Гришин Борис
1943
?
?
Дорошенко Юрiй
1939
?
СКЧФ Севастополь
Дьомiн Анатолiй
1947
?
3
?
Єщенко Олексiй
1949
?
Iващенко Едуард
1946
?
10
?
Качалов Олександр
1952
?
2
?
Динамо Хмельницький
Кононенко Геннадiй
1952
?
1
?
Мiкоян Альберт
1939
?
1
Горинь Рiвне
Мозжухiн Юрiй
1943
?
Нафтовик Дрогобич
Недашкiвський Анатолiй
1949
?
1
?
Шахтар Якимiвка
Таустик Володимир
1946
?
Горинь Рiвне
?
Федорук Микола
1952
?
кфк Луцьк
Динамо Хмельницький
Штефуца Iштван
1940
?
Якубович Роман
1947
?
7

Старший тренер: Юрiй Аванесов

Примiтка. Збереглися протокольнi данi не всiх матчiв (в основному - зонального турнiру). В цих матчах основний склад виглядав переважно так: Гаркуша (в деяких матчах - Тараненко), Адамчук (у фiнальному турнiрi - Недашкiвський), Штефуца (в деяких матчах - Бестужев), Дорошенко, Таустик (в другому колi зонального турнiру - Кононенко), Мiкоян, Дьомiн, Якубович, Качалов, Iващенко, Бєлов. Регулярно виходив на замiну Бєляєв, по декiлька разiв грали Федорчук, Мозжухiн, Гришин, Гостєв, Єщенко.