Меню
Команда
Клуб
Результати
Уболівальнику
Преса

Бомбардири
1. Шаповал - 7
2. Ляшенко - 2
3. Медведь - 2
4. Никитюк - 1
5. Кінаш - 1
6. Воробей - 1
7. Дмитренко - 1
8. Нич - 1
9. Марушка - 1
10. Степанов - 1

Статистика
Вища група класу "А". 16 команд
Перша група класу "А". 22 команди
Друга група класу "А". 124 команди в 6-х зонах

Друга ліга класу "А". 1 зона

Команда Ігор Перемог Нічиїх Програшів Різниця Очок
1 "Кривбас" Кривий Ріг 50 31 10 9 78-32 72
2 "Суднобудівник" Миколаїв 50 30 11 9 69-31 71
3 "Автомобіліст" Житомир 50 25 15 10 58-30 65
4 "Шахтар" Кадіївка 50 24 15 11 67-34 63
5 "Таврія" Сімферополь 50 24 11 15 79-50 59
6 "Зірка" Кіровоград 50 21 17 12 52-33 59
7 "Локомотив" Вінниця 50 17 22 11 47-35 56
8 "Будівельник" Полтава 50 21 13 16 54-43 55
9 "Шахтар" Горлівка 50 17 20 13 50-50 54
10 "Хімік" Сєвєродонецьк 50 19 15 16 66-61 53
11 "Металург" Жданов 50 18 15 17 62-55 51
12 СКА Одеса 50 18 15 17 50-48 51
13 "Локомотив" Херсон 50 18 14 18 46-53 50
14 "Авангард" Тернопіль 50 18 13 19 43-46 49
15 "Спартак" Суми 50 15 18 17 42-43 48
16 "Буковина" Чернівці 50 17 14 19 35-38 48
17 СКА Київ 50 15 17 18 43-44 47
18 "Динамо" Хмельницький 50 15 16 19 35-45 46
19 "Спартак" Івано-Франківськ 50 18 9 23 46-46 45
20 "Говерла" Ужгород 50 15 15 20 42-55 45
21 "Авангард" Севастополь 50 14 17 19 37-54 45
22 "Локомотив" Донецьк 50 12 16 22 40-62 40
23 СКА Львів 50 10 17 23 38-65 37
24 "Дніпро" Черкаси 50 9 15 26 28-69 33
25 "Торпедо" Луцьк 50 7 16 27 21-66 30
26 "Горинь" Рівне 50 9 10 31 27-72 28

№ п/п
Команда
Дата
Вдома
На виїзді
Голи у "Волині":
1
"Динамо" Хмельницький
03.04
0:1
2
"Авангард" Тернопіль
07.04
1:1
Ф.Кокольник
3
"Буковина" Чернівці
11.04
0:0
4
"Горинь" Рівне
16.04
1:0
Ю.Басалик
5
"Автомобіліст" Житомир
23.04
0:3
6
"Локомотив" Донецьк
29.04
0:0
7
"Металург" Жданов
02.05
1:0
В.Крот
8
"Шахтар" Горлівка
05.05
1:1
Ю.Басалик
9
"Локомотив" Вінниця
11.05
0:0
10
СКА Київ
15.05
1:2
Е.Iващенко
11
"Дніпро" Черкаси
19.05
1:0
?
12
"Шахтар" Кадіївка
24.05
0:0
13
"Хімік" Сєвєродонецьк
01.06
0:0
14
"Зірка" Кіровоград
06.06
0:2
15
"Будівельник" Полтава
10.06
0:1
16
"Спартак" Суми
14.06
0:1
17
"Суднобудівник" Миколаїв
19.06
0:1
18
"Кривбас" Кривий Ріг
22.06
1:3
Л.Лемещенко
19
СКА Одеса
26.06
0:1
20
"Таврія" Сімферополь
03.07
1:1
О.Коцюмбас
21
"Локомотив" Херсон
06.07
0:3
22
"Авангард" Севастополь
10.07
0:0
23
СКА Львів
15.07
0:0
24
"Спартак" Івано-Франківськ
19.07
0:0
25
"Говерла" Ужгород
23.07
0:1
26
"Динамо" Хмельницький
30.07
2:0
Ю.Бабушкiн, Р.Якубович
27
"Авангард" Тернопіль
03.08
1:3
Л,Лемещенко
28
"Буковина" Чернівці
07.08
0:1
29
"Горинь" Рівне
11.08
0:1
30
"Автомобіліст" Житомир
20.08
1:1
Ю.Бабушкiн
31
"Локомотив" Донецьк
25.08
0:1
32
"Металург" Жданов
29.08
0:2
33
"Шахтар" Горлівка
02.09
0:0
34
"Локомотив" Вінниця
06.09
0:0
35
СКА Київ
11.09
1:2
О.Качалов
36
"Дніпро" Черкаси
14.09
1:0
А.Савчук
37
"Шахтар" Кадіївка
18.09
0:7
38
"Хімік" Сєвєродонецьк
25.10
0:1
39
"Зірка" Кіровоград
03.10
1:0
?
40
"Будівельник" Полтава
06.10
0:1
41
"Спартак" Суми
10.10
1:3
А.Савчук
42
"Суднобудівник" Миколаїв
14.10
0:3
43
"Кривбас" Кривий Ріг
17.10
0:1
44
СКА Одеса
20.10
1:4
?
45
"Таврія" Сімферополь
26.10
1:3
Ю.Бабушкiн
46
"Локомотив" Херсон
30.10
1:0
Ю.Бабушкiн
47
"Авангард" Севастополь
04.11
2:2
Ю.Бабушкiн-2
48
СКА Львів
09.11
0:0
49
"Спартак" Івано-Франківськ
12.11
0:3
50
"Говерла" Ужгород
16.11
0:4

Звідки прийшов:
Торпедо - 1971
Р/н
Ігри
Голи
Куди перейшов:
?
Нiколаєв Iван
1946
?
?
Тараненко Iгор
1947
?
Локомотив Донецьк
СКА Львiв
Бабушкiн Юрiй
1947
?
5
?
Чорноморець Одеса
Басалик Юрiй
1942
?
3
закінчив
Бестужев Валерiй
1949
?
Локомотив Донецьк
Дорошенко Юрiй
1939
?
закінчив
Iващенко Едуард
1946
?
1
СК Луцьк
Качалов Олександр
1952
?
1
?
Спартак Iв.-Франкiвськ
Кокольник Федiр
1941
?
1
закінчив
Шахтар Червоноград
Коцюмбас Орест
1948
?
1
СК Луцьк
Прогрес Бердичiв
Крот Валерiй
1949
?
1
?
Буковина Чернiвцi
Куля Вiктор
1940
?
закінчив
Подiлля Кам.-Подiльський
Лемещенко Леонiд
1937
?
2
закінчив
Мiкоян Альберт
1939
?
закінчив
?
Мережко Володимир
?
?
?
Михайленко Володимир
1947
?
?
Кривбас Кривий Рiг
Нехаєв Борис
1948
?
Кривбас Кривий Рiг
Савчук Анатолiй
1949
?
1
СК Луцьк
Штефуца Iштван
1940
?
Фрунзенець Суми
Якубович Роман
1947
?
1
Сiльмаш Ковель

Старший тренер: Юрiй Аванесов

Примiтка.
1. Не встановлено авторiв 4-х голiв.
2. Збереглися протоколи декiлькох матчiв. Стартовий склад «Торпедо» переважно виглядав так: Нiколаєв (в перших турах – Тараненко), Кокольник (в другому колi– Коцюмбас), Штефуца (або – Нехаєв, в другому колi – Бестужев), Дорошенко (в другому колi – Лемещенко), Крот, Мiкоян, Iващенко, Савчук, Якубович (або – Качалов, в другому колi – Бабушкiн)), Михайленко, Басалик.
3. Пiсля першого кола команду залишили Тараненко, Кокольник, Дорошенко, Куля, Нехаєв, Штефуца; прийшли: Бабушкiн, Мережко, Коцюмбас.