Меню
Команда
Клуб
Результати
Уболівальнику
Преса

Бомбардири

Асистенти

Статистика
Вища лiга. 16 команд
Перша лiга. 20 команд
Друга лiга. 130 команд в 7-ми зонах.

Друга ліга. 1 зона

Команда Ігор Перемог Нічиїх Програшів Різниця Очок
1 "Спартак" Івано-Франківськ 46 23 17 9 51-28 63
2 "Говерла" Ужгород 46 25 8 13 70-44 58
3 "Таврія" Сімферополь 46 25 7 14 62-32 57
4 "Суднобудівник" Миколаїв 46 20 17 9 48-25 57
5 "Шахтар" Кадіївка 46 22 11 13 61-35 55
6 "Динамо" Хмельницький 46 18 18 10 56-39 54
7 "Локомотив" Вінниця 46 19 16 11 49-36 54
8 "Автомобіліст" Житомир 46 19 15 12 44-31 53
9 "Металург" Жданов 46 20 13 13 56-45 53
10 СК Чернігів 46 19 14 13 56-41 52
11 "Будівельник" Полтава 46 17 17 12 44-45 51
12 "Шахтар" Макіївка 46 16 18 12 47-40 50
13 "Авангард" Севастополь 46 15 17 14 33-31 47
14 "Зірка" Кіровоград 46 13 18 15 40-51 44
15 "Будівельник" Тернопіль 46 14 15 17 50-55 43
16 "Хімік" Сєвєродонецьк 46 15 13 18 31-49 43
17 "Шахтар" Горлівка 46 9 22 15 43-44 40
18 "Авангард" Рівне 46 13 14 19 41-52 40
19 "Фрунзенець" Суми 46 16 8 22 36-51 40
20 "Локомотив" Херсон 46 15 7 24 55-82 37
21 "Буковина" Чернівці 46 10 16 20 32-62 36
22 СК Луцьк 46 8 17 21 30-52 33
23 "Локомотив" Донецьк 46 8 13 25 32-71 29
24 "Маяк" Харків 46 2 11 33 15-47 15

Примiтка. "Маяк" знятий iз змагань пiсля першого кола. В матчах другого кола йому присудженi поразки.

№ п/п
Команда
Дата
Вдома
На виїзді
Голи у "Волині":
1
"Автомобіліст" Житомир
02.04
1:2
I.Зубач
2
"Будівельник" Тернопіль
06.04
0:0
3
"Локомотив" Вінниця
10.04
1:3
М.Гiвель
4
"Говерла" Ужгород
14.04
0:4
5
"Буковина" Чернівці
20.04
1:1
В.Булгаков
6
"Спартак" Івано-Франківськ
23.04
1:1
К.Кiш
7
"Суднобудівник" Миколаїв
28.04
0:2
8
"Локомотив" Херсон
02.05
1:2
М.Гiвель
9
"Зірка" Кіровоград
06.05
2:2
М.Гiвель, Й.Артем'юк
10
"Фрунзенець" Суми
11.05
0:1
11
"Будівельник" Полтава
14.05
1:1
Й.Артем'юк
12
СК Чернігів
18.05
1:0
Й.Артем'юк
13
"Таврія" Сімферополь
23.05
0:4
14
"Авангард" Севастополь
26.05
0:1
15
"Локомотив" Донецьк
30.05
1:2
М.Гiвель
16
"Шахтар" Макіївка
06.06
1:2
М.Сех
17
"Металург" Жданов
10.06
0:2
18
"Шахтар" Горлівка
13.06
1:1
В.Булгаков
19
"Авангард" Рівне
24.06
0:0
20
"Динамо" Хмельницький
28.06
0:1
21
"Хімік" Сєвєродонецьк
03.07
0:0
22
"Шахтар" Кадіївка
08.07
0:0
23
"Маяк" Харків
12.07
2:0
Б.Копитчак, В.Булгаков
24
"Автомобіліст" Житомир
20.07
1:2
А.Савчук
25
"Будівельник" Тернопіль
24.07
2:0
Б.Копитчак, В.Булгаков
26
"Локомотив" Вінниця
27.07
0:0
27
"Говерла" Ужгород
01.08
1:2
А.Савчук
28
"Буковина" Чернівці
06.08
1:1
М.Гiвель
29
"Спартак" Івано-Франківськ
10.08
0:1
30
"Суднобудівник" Миколаїв
15.08
0:0
31
"Локомотив" Херсон
19.08
2:1
В.Булгаков-2
32
"Зірка" Кіровоград
23.08
1:2
А.Савчук
33
"Фрунзенець" Суми
28.08
0:0
34
"Будівельник" Полтава
01.09
0:1
35
СК Чернігів
05.09
0:1
36
"Таврія" Севастополь
11.09
1:0
М.Гiвель
37
"Авангард" Севастополь
15.09
0:0
38
"Локомотив" Донецьк
18.09
3:1
М.Гiвель, А.Савчук, Б.Малахов
39
"Шахтар" Макіївка
25.09
0:2
40
"Металург" Жданов
29.09
1:1
В.Грубчак
41
"Шахтар" Горлівка
03.10
0:3
42
"Авангард" Рівне
13.10
1:1
М.Гiвель
43
"Динамо" Хмельницький
17.10
0:0
44
"Хімік" Сєвєродонецьк
22.10
2:0
М.Гiвель, Ш.Гершович
45
"Шахтар" Кадіївка
27.10
0:1
46
"Маяк" Харків
31.10
+:-

Кубок УРСР для команд першої та другої лiг
1/16 "Таврія" Сімферополь
04.11
0:1

Звідки прийшов:
СК Луцьк - 1972
Р/н
Ігри
Голи
Куди перейшов:
Буковина Чернiвцi
Пронiн Олександр
1948
?
Буковина Чернiвцi
СКА Львiв
Сивак Олександр
1949
?
Металiст Харкiв
СКА Львiв
Артем'юк Йосип
1947
?
2
?
Карпати Львiв
Булгаков Володимир
1947
?
5
Суднобудiвник Миколаїв
СКА Львiв
Гiвель Михайло
1948
?
9
Локомотив Вiнниця
Жальгiрiс Вiльнюс
Гедгаутас Вiтас
1948
?
Жальгiрiс Вiльнюс
?
Гершович Шендер
1953
?
Таврiя Сiмферополь
Грубчак Василь
1949
?
СКА Львiв
Зубач Iван
1945
?
1
?
Торпедо Луцьк
Iващенко Едуард
1946
?
Говерла Ужгород
Кiш Карло
1952
?
1
Карпати Львiв
Копитчак Богдан
1947
?
2
Спартак Iв.-Франкiвськ
Торпедо Луцьк
Коцюмбас Орест
1948
?
?
Горинь Рiвне
Кубишкiн Вiктор
?
?
?
СКА Львiв
Луценко Валентин
1950
?
Шахтар Кадiївка
СКА Львiв
Малахов Борис
1950
?
1
Авангард Рiвне
Жальгiрiс Вiльнюс
Побяржiс Гедемiн
1950
?
Торпедо Луцьк
Савчук Анатолiй
1949
?
4
?
Сех Микола
1953
?
1
Динамо Хмельницький
?
Соболєв Сергiй
1948
?
Карпати Львiв
Сорока Борис
1945
?
?
Горинь Рiвне
Степанюк Володимир
1946
?
? Рівне
СКА Львiв
Щерба Володимир
1947
?

Старший тренер: Михайло Рибак