Меню
Команда
Клуб
Результати
Уболівальнику
Преса

Бомбардири
1. Петров - 4
2. Дудік - 3
3. Діденко - 2
4. Хомченко - 1
5. Шаповал - 1
6. Мемешев - 1
7. Герасимюк - 1

Асистенти
1. Петров - 3
2. Шабанов - 1
3. Хомченко - 1
4. Дудік - 1
5. Романюк - 1
6. Кичак - 1
7. Мемешев - 1
8. Герасимюк - 1
9. Ляшенко - 1

Статистика
Вища лiга. 16 команд
Перша лiга. 20 команд
Друга лiга. 126 команд в 7-ми зонах.

Друга ліга. 1 зона

Команда Ігор Перемог Нічиїх (пен+) Нічиїх (пен-) Програшів Різниця Очок
1 "Таврія" Сімферополь 44 26 6 4 8 75-36 58
2 "Автомобіліст" Житомир 44 25 3 2 14 62-36 53
3 "Суднобудівник" Миколаїв 44 23 6 7 8 69-35 52
4 "Говерла" Ужгород 44 24 3 5 17 67-52 51
5 "Локомотив" Вінииця 44 18 11 5 10 64-33 47
6 "Шахтар" Горлівка 44 18 9 3 14 58-47 45
7 "Авангард" Севастополь 44 16 13 3 12 44-40 45
8 "Кривбас" Кривий Ріг 44 18 6 10 10 53-45 42
9 "Динамо" Хмельницький 44 18 5 10 11 57-45 41
10 "Локомотив" Херсон 44 17 5 10 12 49-33 39
11 СК Чернігів 44 18 2 6 18 63-56 38
12 "Зірка" Кіровоград 44 16 4 6 18 63-57 36
13 "Шахтар" Макіївка 44 15 5 9 15 50-48 35
14 "Буковина" Чернівці 44 14 7 5 18 44-52 35
15 "Хімік" Сєвєродонецьк 44 12 9 5 18 51-64 33
16 "Фрунзенець" Суми 44 14 4 7 19 49-47 32
17 "Шахтар" Кадіївка 44 15 2 3 24 42-70 32
18 "Колос" Полтава 44 12 7 1 24 44-68 31
19 СК Луцьк 44 11 8 3 22 25-50 30
20 "Будівельник" Тернопіль 44 13 3 13 15 45-55 29
21 "Авангард" Рівне 44 11 5 7 21 34-57 27
22 "Локомотив" Донецьк 44 9 6 5 24 35-72 24
23 "Металург" Жданов 44 10 4 4 26 41-84 24

Примiтка.В чемпiонатi 1973 року в разi нiчийного рахунку команди пробивали пiсляматчевi пенальтi. Переможець серiї отримував одне очко, переможений - жодного.

№ п/п
Команда
Дата
Вдома
На виїзді
Голи у "Волині":
1
"Суднобудівник" Миколаїв
31.03
0:5
2
"Зірка" Кіровоград
04.04
1:0
Г.Побяржiс
3
"Кривбас" Кривий Ріг
08.04
1:1 (5:2)
М.Шевчук
4
"Автомобіліст" Житомир
13.04
1:0
С.Рибак
5
"Будівельник" Тернопіль
17.04
0:0 (5:2)
6
"Локомотив" Вінниця
20.04
1:0
С.Рибак
7
"Буковина" Чернівці
29.04
0:1
8
"Говерла" Ужгород
02.05
1:2
?
9
"Шахтар" Горлівка
07.05
1:3
В.Грубчак
10
"Хімік" Сєвєродонецьк
11.05
1:2
М.Тимчак
11
"Шахтар" Кадіївка
16.05
0:0 (5:2)
12
"Шахтар" Макіївка
20.05
0:0 (5:3)
13
"Локомотив" Донецьк
23.05
0:0 (4:5)
14
"Металург" Жданов
27.05
0:1
15
"Авангард" Рівне
05.06
1:1 (4:5)
М.Тимчак
16
"Динамо" Хмельницький
09.06
2:1
С.Рибак, автогол
17
"Авангард" Севастополь
15.06
0:2
18
"Локомотив" Херсон
19.06
1:2
С.Рибак
19
"Таврія" Сімферополь
23.06
0:1
20
СК Чернігів
28.06
1:2
В.Голубцов
21
"Фрунзенець" Суми
02.07
0:4
22
"Колос" Полтава
07.07
0:1
23
"Суднобудівник" Миколаїв
16.07
1:3
В.Голубцов
24
"Зірка" Кіровоград
20.07
1:0
В.Никитюк
25
"Кривбас" Кривий Ріг
23.07
0:0 (4:3)
26
"Автомобіліст" Житомир
29.07
0:0 (5:3)
27
"Будівельник" Тернопіль
02.08
0:1
28
"Локомотив" Вінниця
06.08
0:3
29
"Буковина" Чернівці
14.08
0:1
30
"Говерла" Ужгород
18.08
0:0 (5:4)
31
"Шахтар" Горлівка
26.08
0:2
32
"Хімік" Сєвєродонецьк
29.08
1:2
?
33
"Шахтар" Кадіївка
01.09
1:2
К.Кiш
34
"Шахтар" Макіївка
07.09
0:1
35
"Локомотив" Донецьк
11.09
1:0
К.Кiш
36
"Металург" Жданов
14.09
2:0
О.Гордiєвич, К.Кiш
37
"Авангард" Рівне
24.09
1:1 (5:2)
О.Гордiєвич
38
"Динамо" Хмельницький
01.10
0:4
39
"Авангард" Севастополь
04.10
0:1
40
"Локомотив" Херсон
08.10
0:0 (4:5)
41
"Таврія" Сімферополь
12.10
1:0
А.Мартиненко
42
СК Чернігів
17.10
1:0
А.Мартиненко
43
"Фрунзенець" Суми
23.10
2:0
I.Зисько, Ю.Дубровний
44
"Колос" Полтава
27.10
1:0
А.Савчук

Кубок УРСР для команд першої та другої лiг
1/16 "Буковина" Чернівці
01.11
3:0
Г.Побяржiс-2, А.Мартиненко
1/8 "Металіст" Харків
06.11
1:2
О.Гордiєвич

Звідки прийшов:
СК Луцьк - 1973
Р/н
Ігри
Голи
Куди перейшов:
юнаки
Емерiх Майорошi
1954
?
Борис Логинов
?
Авангард Севастополь
Леонiд Бакай
1946
?
Будiвельник Тернопiль
Вiктор Борейчук
1950
Карпати Львiв
Шандор Гершович
1953
?
Спартак Iвано-Франкiвськ
Валерiй Голубцов
1946
2
?
Олександр Гордiєвич
1952
2+1к
?
Василь Грубчак
1949
1
Говерла Ужгород
кфк Стрий
Юрiй Дубровний
1954
1
?
Iван Зисько
1953
1
?
Едуард Iващенко
1946
кфк Луцьк
Костянтин Кiш
1952
3
Говерла Ужгород
Спартак Iвано-Франкiвськ
Олександр Мартиненко
1946
2+1к
Автомобiлiст Суми
Михайло Масинець
1946
?
юнаки
Вiктор Никитюк
1954
1
Георгiй Побяржiс
1950
1+2к
?
Спартак Iвано-Франкiвськ
Степан Рибак
1948
4
?
Анатолiй Савчук
1949
1
Карпати Львiв
Валерiй Сиров
1946
Металург Запорiжжя
Сергiй Соболєв
1948
?
Вiктор Тарасов
1952
?
Жальгiрiс Вiльнюс
Анатолiй Тимофєєв
1951
? Клайпеда
Говерла Ужгород
Микола Тимчак
1947
2
Говерла Ужгород
кфк Дрогобич
Анатолiй Тихонович
1951
Будiвельник Тернопiль
Михайло Шевчук
1946
1
Динамо Хмельницький
Володимир Щербо
1947

Старший тренер: Михайло Рибак