Меню
Команда
Клуб
Результати
Уболівальнику
Преса

Бомбардири
1. Шаповал - 7
2. Ляшенко - 2
3. Медведь - 2
4. Никитюк - 1
5. Кінаш - 1
6. Воробей - 1
7. Дмитренко - 1
8. Нич - 1
9. Марушка - 1
10. Степанов - 1

Статистика
Вища лiга. 16 команд- 2 чемпiонати (весна, осiнь) в одне коло
Перша лiга. 20 команд
Друга лiга. 121 команда в 6-ти зонах.

Друга ліга. 6 зона

Команда Ігор Перемог Нічиїх Програшів Різниця Очок
1 "Кривбас" Кривий Ріг 38 22 9 7 60-22 53
2 "Металіст" Харків 38 19 8 11 51-29 46
3 СКА "Одеса" 38 16 13 9 46-33 45
4 "Суднобудівник" Миколаїв 38 16 12 10 43-32 44
5 "Кристал" Херсон 38 14 15 9 36-24 43
6 "Автомобіліст" Житомир 38 14 14 10 44-31 42
7 "Зірка" Кіровоград 38 18 6 14 42-34 42
8 "Колос" Нікополь 38 15 9 14 36-42 39
9 СК "Луцьк" 38 11 16 11 34-34 38
10 "Хвиля" Хмельницький 38 14 8 16 34-34 36
11 СКА "Київ" 38 12 11 15 36-44 35
12 "Локомотив" Вінниця 38 12 11 15 38-47 35
13 "Говерла" Ужгород 38 14 7 17 26-38 35
14 "Буковина" Чернівці 38 11 12 15 29-34 34
15 "Авангард" Рівне 38 13 8 17 31-41 34
16 "Колос" Полтава 38 12 9 17 38-44 33
17 "Новатор" Жданов 38 10 13 15 36-52 33
18 "Фрунзенець" Суми 38 11 11 16 40-57 33
19 "Шахтар" Горлівка 38 11 10 17 36-45 32
20 "Атлантика" Севастополь 38 11 6 21 42-61 28

№ п/п
Команда
Дата
Вдома
На виїзді
Голи у "Волині":
1
"Металіст" Харків
20.04
1:1
В.Дударенко
2
"Колос" Полтава
23.04
1:0
В.Сєргєєв
3
"Зірка" Кіровоград
26.04
0:0
4
СКА "Одеса"
31.04
0:0
5
"Кривбас" Кривий Ріг
04.05
0:1
6
"Суднобудівник" Миколаїв
08.05
0:0
7
"Локомотив" Вінниця
13.05
1:1
М.Дударенко
8
"Колос" Нікополь
17.05
1:1
О.Безсмертний
9
"Атлантика" Севастополь
21.05
2:0
М.Пристай, I.Гатаулiн
10
"Кристал" Херсон
24.05
0:0
11
"Хвиля" Хмельницький
02.06
1:1
В.Сєргєєв
12
"Говерла" Ужгород
05.06
0:1
13
"Буковина" Чернівці
09.06
0:2
14
"Новатор" Жданов
16.06
1:0
В.Дударенко
15
"Шахтар" Горлівка
20.06
3:2
М.Пристай-2, I.Гатаулiн
16
"Авангард" Рівне
27.06
1:0
В.Дударенко
17
"Автомобіліст" Житомир
01.07
1:1
I.Гатаулiн
18
"Фрунзенець" Суми
05.07
1:1
О.Безсмертний
19
СКА "Київ"
09.07
0:1
20
"Локомотив" Вінниця
03.08
1:0
А.Тихонович
21
"Зірка" Кіровоград
07.08
1:3
М.Пристай
22
"Металіст" Харків
10.08
1:3
Р.Риф'як
23
"Колос" Полтава
14.08
0:1
24
СКА "Одеса"
21.08
2:1
М.Пристай, I.Гатаулiн
25
"Кривбас" Кривий Ріг
25.08
1:1
В.Фiгель
26
"Суднобудівник" Миколаїв
28.08
1:3
М.Дударенко
27
"Колос" Нікополь
04.09
0:1
28
"Атлантика" Севастополь
08.09
2:0
М.Пристай-2
29
"Кристал" Херсон
11.09
2:1
М.Дударенко, В.Дударенко
30
"Хвиля" Хмельницький
18.09
0:0
31
"Говерла" Ужгород
22.09
2:0
М.Пристай, I.Гатаулiн
32
"Буковина" Чернівці
25.09
4:2
А.Тихонович-2, Н.Бачiашвiлi, В.Фiгель
33
"Авангард" Рівне
30.09
0:1
34
"Новатор" Жданов
04.10
0:1
35
"Шахтар" Горлівка
08.10
2:2
В.Сєргєєв, В.Дударенко
36
"Автомобіліст" Житомир
18.10
1:1
М.Дударенко
37
"Фрунзенець" Суми
22.10
0:0
38
СКА "Київ"
26.10
0:0

Кубок СРСР для команд першої та другої лiг
1/16 СКА "Київ"
17.08
1:3
?

Звідки прийшов:
СК Луцьк - 1976
Р/н
Ігри
Голи
Куди перейшов:
Карпати Львiв
Бачiашвiлi Нодар
1951
14
1
Торпедо Луцьк
Безсмертний Олександр
1948
29
2
?
Локомотив Вiнниця
Гатаулiн Iгор
1953
29
5
Суднобудiвник Миколаїв
Демидов Володимир
1948
38
СКА Львiв
Дударенко Володимир
1946
32
5
СКА Львiв
Дударенко Микола
1951
31
4
СКА Львiв
Лялек Мирослав
1952
34
СКА Львiв
Нiкiтiн Володимир
1951
31
Буковина Чернiвцi
Пристай Микола
1954
34
8
Спартак Iвано-Франкiвськ
Карпати Львiв
Риф'як Роман
1952
28
1
Карпати Львiв
Савчук Анатолiй
1950
28
Торпедо Луцьк
Сєргєєв Володимир
1945
36
3
СКА Львiв
Тихонович Анатолiй
1951
35
3
СКА Львiв
Фiгель Володимир
1955
38
2
СКА Львiв
Шангiн Iван
1955
12
Говерла Ужгород
Швойницький Олександр
1948
8
СКА Львiв
юнаки
Юрчишин Степан
1957
21
СКА Львiв

Старший тренер: Едуард Кеслер