Меню
Команда
Клуб
Результати
Уболівальнику
Преса

Бомбардири
1. Шаповал - 7
2. Ляшенко - 2
3. Медведь - 2
4. Никитюк - 1
5. Кінаш - 1
6. Воробей - 1
7. Дмитренко - 1
8. Нич - 1
9. Марушка - 1
10. Степанов - 1

Статистика
Вища лiга. 18 команд
Перша лiга. 24 команди
Друга лiга. 142 команди в 6-ти зонах.

Друга ліга. 6 зона

Команда Ігор Перемог Нічиїх Програшів Різниця Очок
1 "Колос" Нікополь 46 28 12 6 68-32 68
2 СКА "Київ" 46 26 12 8 65-32 64
3 СКА "Львів" 46 25 11 10 67-33 61
4 "Авангард" Рівне 46 23 14 9 76-41 60
5 "Буковина" Чернівці 46 24 10 12 55-32 58
6 "Спартак" Житомир 46 22 12 12 57-41 56
7 "Кристал" Херсон 46 21 10 15 63-45 52
8 "Кривбас" Кривий Ріг 46 18 16 12 62-47 52
9 "Зірка" Кіровоград 46 20 10 16 44-40 50
10 "Суднобудівник" Миколаїв 46 18 13 15 48-47 49
11 "Колос" Полтава 46 18 9 19 48-52 45
12 "Атлантика" Севастополь 46 17 9 20 54-62 43
13 "Поділля" Хмельницький 46 17 8 21 44-57 42
14 "Дніпро" Черкаси 46 14 13 19 38-49 41
15 "Новатор" Жданов 46 17 6 23 47-54 40
16 "Говерла" Ужгород 46 10 19 17 36-46 39
17 "Десна" Чернігів 46 13 12 21 37-57 38
18 "Океан" Керч 46 12 14 20 36-52 38
19 "Фрунзенець" Суми 46 13 10 23 47-62 36
20 "Торпедо" Луцьк 46 10 16 20 42-69 36
21 "Нива" Вінниця 46 11 13 22 36-44 35
22 "Автомобіліст" Тирасполь 46 11 13 22 28-47 35
23 "Металург" Дніпродзержинськ 46 13 8 25 37-71 34
24 "Шахтар" Горлівка 46 11 10 25 53-76 32

№ п/п
Команда
Дата
Вдома
На виїзді
Голи у "Волині":
1
"Металург" Нікополь
31.03
2:1
О.Долиняк, В.Бердовський
2
"Колос" Нікополь
03.04
0:4
3
"Автомобіліст" Тирасполь
08.04
0:0
4
"Суднобудівник" Миколаїв
12.04
1:0
В.Старков
5
"Дніпро" Черкаси
17.04
1:0
В.Мамушкiн
6
"Зірка" Кіровоград
21.04
1:0
В.Бердовський
7
"Шахтар" Горлівка
26.04
3:3
В.Бердовський, В.Старков, А. Тихонович
8
"Новатор" Жданов
30.04
0:5
9
"Авангард" Рівне
15.05
0:3
10
"Нива" Вінниця
21.05
0:0
11
"Спартак" Житомир
24.05
0:2
12
"Фрунзенець" Суми
29.05
1:1
В.Пєстов
13
"Колос" Полтава
02.06
0:1
14
"Десна" Чернігів
07.06
4:0
Л.Галюта, В.Бердовський, В.Старков, В.Пєстов
15
СКА "Київ"
11.06
0:0
16
"Океан" Керч
27.06
2:0
В.Старков, Л.Галюта
17
"Атлантика" Севастополь
30.07
0:1
18
"Говерла" Ужгород
05.07
0:0
19
СКА "Львів"
09.07
2:2
В.Старков, В.Бердовський
20
"Кристал" Херсон
15.07
0:2
21
"Кривбас" Кривий Ріг
19.07
2:2
В.Старков, В.Бердовський
22
"Буковина" Чернівці
24.07
2:4
Ю.Кондрашин, В.Старков
23
"Поділля" Хмельницький
27.07
2:1
В.Старков, Ю.Кондрашин
24
"Металург" Дніпродзержинськ
03.08
1:1
В.Старков
25
"Колос" Нікополь
07.08
1:1
В.Старков
26
"Автомобіліст" Тирасполь
12.08
2:0
В.Пєстов, В.Шаповалов
27
"Суднобудівник" Миколаїв
16.08
2:2
В.Старков, В.Пєстов
28
"Дніпро" Черкаси
21.08
0:3
29
"Зірка" Кіровоград
24.08
0:5
30
"Шахтар" Горлівка
30.08
3:2
В.Старков - 2, В.Пєстов
31
"Новатор" Жданов
03.09
0:1
32
"Авангард" Рівне
08.09
1:1
33
"Нива" Вінниця
13.09
0:0
34
"Спартак" Житомир
16.09
0:1
35
"Фрунзенець" Суми
22.09
0:0
36
"Колос" Полтава
26.09
0:1
37
"Десна" Чернігів
02.10
0:2
38
СКА "Київ"
05.10
0:2
39
"Океан" Керч
12.10
1:2
В.Пєстов
40
"Атлантика" Севастополь
16.10
0:0
41
"Говерла" Ужгород
22.10
1:3
В.Будник
42
СКА "Львів"
26.10
1:3
В.Пєстов
43
"Кристал" Херсон
01.11
2:2
В.Пєстов, I.Шкепу
44
"Кривбас" Кривий Ріг
04.11
3:0
В.Нiкiтенко, В.Пєстов, Iгор Польний
45
"Буковина" Чернівці
10.11
0:3
46
"Поділля" Хмельницький
14.11
1:2
В.Пєстов

Звідки прийшов:
"Торпедо" Луцьк - 1979
Р/н
Ігри
Голи
Куди перейшов:
Бурч Михайло
1960
44
Спартак Iвано-Франкiвськ
Тимофєєв Юрiй
1949
6
Артимович Iгор
1959
10
Спартак Iвано-Франкiвськ
Сiльмаш Ковель
Бай Iгор
1961
6
Сiльмаш Ковель
Бердовський Володимир
1958
41
6
СКА Львiв
група пiдготовки
Бойченко Володимир
1962
7
група пiдготовки
Будник Вiктор
1960
18
1
Локомотив Москва
СКА Львiв
Галюта Леонiд
1959
18
2
Долиняк Олександр
1958
31
1
Зоря Ворошиловград
Каплун Констянтин
8
?
Металiст Харкiв
Кльоц Микола
1956
6
?
Комарницький Володимир
21
?
Сiльмаш Ковель
Кондрашин Юрiй
1957
43
2
Копил Вiктор
1960
5
Кривбас Кривий Рiг
Мамушкiн Валерiй
1957
2
1
?
Зоря Ворошиловград
Марченко Володимир
11
Кривбас Кривий Рiг
Нiкiтенко Вiктор
1957
7
Зоря Ворошиловград
Петришин Володимир
3
?
Шахтар Горлiвка
Пєстов Володимир
1953
46
10
кфк Львiв
Польний Iван
1961
32
кфк Луцьк
Польний Iгор
1958
43
2
Спортiнтернат Ворошиловград
Пучков Сергiй
1962
39
?
Спориняк Володимир
1959
9
?
Зоря Ворошиловград
Старков Володимир
33
14
завершив
СКА Львiв
Тихонович Анатолiй
1951
38
2
Сiльмаш Ковель
Чиж Анатолiй
1956
17
Шаповалов Валерiй
25
1
?
Зоря Ворошиловград
Шкепу Iгор
17
1

Старший тренер: Євген Пєстов
Начальник команди: Володимир Байсарович
Тренер: Вячеслав Пєршин