Меню
Команда
Клуб
Результати
Уболівальнику
Преса

Бомбардири
1. Дудік - 3
2. Петров - 3
3. Діденко - 2
4. Хомченко - 1
5. Шаповал - 1
6. Мемешев - 1
7. Герасимюк - 1

Асистенти
1. Петров - 3
2. Шабанов - 1
3. Хомченко - 1
4. Дудік - 1
5. Кичак - 1
6. Мемешев - 1
7. Герасимюк - 1
8. Ляшенко - 1

Статистика
Команда Ігри Виграші Ничиї Програші М'ячі Очки
1. "Динамо" Київ 34 23 10 1 61-21 56
2. "Шахтар" Донецьк 34 20 9 5 64-32 49
3. "Чорноморець" Одеса 34 20 8 6 52-23 48
4. "Дніпро" Дніпропетровськ 34 16 9 9 53-35 41
5. "Карпати" Львів 34 16 8 10 37-30 40
6. "Кривбас" Кривий Ріг 34 14 8 12 26-26 36
7. "Нива" Тернопіль 34 13 10 11 44-26 36
8. "Таврія" Сімферополь 34 12 10 12 41-34 34
9. "Темп" Шепетівка 34 12 8 14 39-34 32
10. "Нива" Вінниця 34 12 8 14 37-45 32
11. "Волинь" Луцьк 34 10 12 12 27-30 32
12. "Верес" Рівне 34 10 12 12 32-36 32
13. "Торпедо" Запоріжжя 34 9 10 15 27-39 28
14. "Зоря-МАЛС" Луганськ 34 10 6 18 24-46 26
15. "Кремінь" Кременчук 34 9 8 17 26-39 26
16. "Металург" Запоріжжя 34 9 6 19 26-49 24
17. "Буковина" Чернівці 34 7 6 21 25-51 20
18. "Металіст" Харків 34 6 8 20 22-63 20

  - Кубок Чемпіонів
  - Кубок УЄФА
  - Кубок Кубків
  - перехід в першу лігу

Ігри

08.08 "Чорноморець" - 0:0 (д)
14.08 "Нива" Тернопіль - 1:2 (г) (В.Шевчук)
22.08 "Таврiя" - 1:0 (д) (О.Бенько)
28.08 "Кремiнь" - 0:1 (г)
05.09 "Карпати" - 1:0 (д) (С.Круковець (пен))
10.09 "Днiпро" - 0:1 (г)
19.09 "Металург" - 2:0 (д) (В.Дикий, В.Шевчук)
25.09 "Металiст" - 1:1 (г) (В.Шевчук)
03.10 "Динамо" - 1: 3(д) (С.Круковець (пен))
08.10 "Верес" - 0:0 (г)
13.10 "Темп" - 0:0 (д)
24.10 "Буковина" - 0:1 (г)
30.10 "Шахтар" - 2:2 (д) (С.Богунов, В.Дикий (пен))
07.11 "Зоря-МАЛС" - 2:1 (д) (О.Федюков, С.Круковець (пен))
14.11 "Нива" Вінниця - 1:2 (г) (В.Шевчук)
20.11 "Торпедо" - 2:0 (д) (С.Круковець (пен), А.Федецький)
28.11 "Кривбас" - 0:0 (г)

06.03 "Кривбас" - 0:0 (д)
12.03 "Торпедо" - 0:1 (г)
20.03 "Нива" Вінниця - 2:0 (д) (В.Мозолюк, А.Федецький)
25.03 "Зоря-МАЛС" - 1:1 (г) (Р.Нiкiтiн)
03.04 "Шахтар" - 1:3 (г) (В.Мозолюк)
08.04 "Буковина" - 2:0 (д) (В.Мозолюк-2)
16.04 "Темп" - 1:2 (г) (С.Круковець (пен))
22.04 "Верес" - 1:1 (д) (С.Круковець (пен))
26.04 "Динамо" - 0:0 (г)
07.05 "Металiст" - 0:0 (д)
15.05 "Металург" - 0:2 (г)
21.05 "Днiпро" - 1:2 (д) (В.Мозолюк)
28.05 "Карпати" - 2:1 (г) (С.Богунов-2)
05.06 "Кремiнь" - 1:1 (д) (В.Мозолюк)
10.06 "Таврiя" - +:- (г). У складi "Таврiї" грав дисквалiфiкований гравець. Результат матчу (2:1 на користь "Таврiї") анульовано.
15.06 "Нива" Тернопіль - 1:0 (д) (В.Дикий)
20.06 "Чорноморець" - 0:2 (г)

Андрiй Байсарович - 5 (0 забито) (4 пропущено)
Сергiй Круковець - 32 (6)
Володимир Марчук - 29 (0 забито) (26 пропущено)
Євген Михайлiв - 19
Володимир Антонюк - 3
Володимир Мозолюк - 30 (6)
Олег Бенько - 20 (1)
Руслан Нiкiтiн - 26 (1)
Сергiй Богунов - 33 (3)
Василь Пилипенко - 8
Любомир Вовчук - 30
Анатолiй Полiщук - 10
Iгор Височанський - 9
Iгор Сарнавський - 30
Олег Гула - 27
Михайло Сомик - 1
Володимир Дикий - 23 (3)
Андрiй Федецький - 29 (2)
Сергiй Драницький - 1
Олег Федюков - 32 (1)
Ярослав Комзюк - 2
Iван Фiгун - 15
Анатолiй Кiрепко - 8
Олександр Чачкiн - 2
Вiталiй Кицак - 1
Вiталiй Шевчук - 34 (4)

Президент клубу - Володимир Байсарович
Головний тренер - Роман Покора

Кубок України

1/16 фiналу
20.10 "Сталь" 2:1 (О.Бенько)
3.11 "Волинь" 1:0 "Сталь" (В.Мозолюк)
1/8 фiналу
24.11 "Волинь" 2:0 "Буковина" (О.Федюков, С.Богунов)
5.12 "Буковина" 2:1 "Волинь" (В.Дикий)
1/4 фiналу
29.03 "Волинь" 2:1 "Карпати" (I.Сарнавський, Р.Нiкiтiн)
12.04 "Карпати" 2:0 "Волинь"