Меню
Команда
Клуб
Результати
Уболівальнику
Преса

Бомбардири
1. Шаповал - 7
2. Ляшенко - 2
3. Медведь - 2
4. Никитюк - 1
5. Кінаш - 1
6. Воробей - 1
7. Дмитренко - 1
8. Нич - 1
9. Марушка - 1
10. Степанов - 1

Статистика
Вища лiга. 18 команд
Перша лiга. 22 команди
Друга лiга. 162 команди в 9-ти зонах.

Друга ліга. 6 зона

Команда Ігор Перемог Нічиїх Програшів Різниця Очок
1 СКА Київ 50 28 16 6 91-49 72
2 "Колос" Павлоград 50 30 10 10 99-45 70
3 "Нива" Вінниця 50 29 11 10 86-44 69
4 СКА Одеса 50 27 11 12 66-29 65
5 "Кривбас" Кривий Ріг 50 23 18 9 70-44 64
6 "Буковина" Чернівці 50 23 14 13 79-52 60
7 "Спартак" Житомир 50 21 14 15 66-50 56
8 "Авангард" Рівне 50 19 16 15 56-59 54
9 "Шахтар" Горлiвка 50 20 13 17 56-55 53
10 "Закарпаття" Ужгород 50 20 11 19 67-64 51
11 "Волинь" Луцьк 50 20 9 21 66-72 49
12 "Металург" Днiпродзержинськ 50 17 14 19 35-39 48
13 "Нива" Бережани 50 15 18 17 41-57 48
14 "Атлантика" Севастополь 50 17 13 20 53-50 47
15 "Поділля" Хмельницький 50 18 10 22 56-67 46
16 "Кристал" Херсон 50 17 10 23 46-55 44
17 "Зірка" Кіровоград 50 15 14 21 48-56 44
18 "Новатор" Жданов 50 14 15 21 43-56 43
19 "Океан" Керч 50 13 16 21 44-58 42
20 "Маяк" Харків 50 15 11 24 54-72 41
21 "Стахановець" Стаханов 50 12 17 21 39-64 41
22 "Прикарпаття" Івано-Франківськ 50 17 6 27 54-76 40
23 "Десна" Чернігів 50 16 8 26 50-66 40
24 "Суднобудівник" Миколаїв 50 15 10 25 49-77 40
25 "Дніпро" Черкаси 50 13 13 24 35-61 39
26 "Фрунзенець" Суми 50 11 12 27 47-85 34

№ п/п
Команда
Дата
Вдома
На виїзді
Голи у "Волині":
1
"Атлантика" Севастополь
25.03
0:1
2
"Океан" Керч
30.03
1:0
П.Фiлонюк
3
"Закарпаття" Ужгород
06.04
1:1
П.Фiлонюк
4
"Буковина" Чернівці
09.04
1:0
Ю.Сердюк
5
"Прикарпаття" Івано-Франківськ
14.04
3:0
П.Фiлонюк - 2, Ю.Сердюк
6
"Шахтар" Горлівка
17.04
0:3
7
"Новатор" Жданов
20.04
1:0
П.Фiлонюк
8
"Стахановець" Стаханов
23.04
1:0
В.Бердовський
9
"Спартак" Житомир
26.04
1:1
В.Фоменюк
10
"Поділля" Хмельницький
29.04
2:1
В.Бердовський, I.Артимович
11
"Нива" Вінниця
02.05
1:2
В.Бердовський
12
"Металург" Дніпродзержинськ
11.05
0:2
13
"Кривбас" Кривий Ріг
14.05
0:2
14
"Колос" Полтава
17.05
1:3
П.Фiлонюк
15
"Дніпро" Черкаси
24.05
3:0
В.Бердовський - 2, В.Мозолюк
16
"Зірка" Кіровоград
27.05
4:1
Ю.Самошкiн-2, Ю.Сердюк, Iг.Польний
17
СКА Київ
30.05
1:1
В.Мозолюк
18
"Нива" Бережани
09.06
0:0
19
"Авангард" Рівне
12.06
2:0
Ю.Самошкiн, М.Кльоц
20
"Фрунзенець" Суми
17.06
0:3
21
"Маяк" Харків
20.06
3:3
Iг.Польний - 2, П.Фiлонюк
22
"Десна" Чернігів
23.06
2:0
О.Фролов, В.Мозолюк
23
СКА Одеса
30.06
1:0
В.Бердовський
24
"Кристал" Херсон
03.07
2:1
В.Бердовський, О.Фролов
25
"Суднобудiвник" Миколаїв
06.07
0:0
26
"Суднобудівник" Миколаїв
12.07
0:2
27
"Кристал" Херсон
16.07
2:0
Г.Сицько, О.Бобарико
28
СКА Одеса
20.07
0:1
29
"Десна" Чернігів
25.07
1:0
В.Мозолюк
30
"Маяк" Харків
28.07
2:0
Г.Сицько, О.Войтюк
31
"Фрунзенець" Суми
31.07
6:0
Iг.Польний, О.Фролов, В.Мозолюк, М.Кльоц, Ю.Кондрашин, Г.Сицько
32
"Авангард" Рівне
05.08
2:3
О.Фролов, О.Войтюк
33
"Нива" Бережани
08.08
3:0
Ю.Сердюк-2, В.Бердовський
34
СКА Київ
17.08
2:4
Ю.Сердюк, О.Бобарико
35
"Зірка" Кіровоград
20.08
1:2
Ю.Сердюк
36
"Дніпро" Черкаси
23.08
0:3
37
"Колос" Павлоград
31.08
1:2
Ю.Сердюк
38
"Кривбас" Кривий Рiг
03.09
0:1
39
"Металург" Дніпродзержинськ
06.09
1:0
М.Кльоц
40
"Нива" Вінниця
13.09
1:5
Ю.Самошкiн
41
"Поділля" Хмельницький
16.09
0:4
42
"Спартак" Житомир
19.09
0:5
43
"Стахановець" Стаханов
24.09
1:2
Ю.Самошкiн
44
"Новатор" Жданов
27.09
3:2
Ю.Сердюк - 3
45
"Шахтар" Горлівка
30.09
3:1
Г.Сицько - 3
46
"Прикарпаття" Івано-Франківськ
07.10
0:2
47
"Буковина" Чернівці
10.10
1:1
Ю.Сердюк
48
"Закарпаття" Ужгород
13.10
2:3
В.Мозолюк, В.Бердовський
49
"Океан" Керч
18.10
2:2
В.Бердовський, О.Войтюк
50
"Атлантика" Севастополь
24.10
1:1
Ю.Сердюк

Звідки прийшов:
"Торпедо" Луцьк - 1983
Р/н
Ігри
Голи
Куди перейшов:
Шахтар Нововолинськ
Лукасюк Iгор
1962
1
Шахтар Нововолинськ
Пiдшипник Луцьк
Чабан Сергiй
1960
50
Таврiя Сiмферополь
Прикарпаття Iв.-Фр.
Артимович Iгор
1959
49
1
Бердовський Володимир
1959
48
10
СКА Карпати Львiв
Бобарико Олександр
1957
8
2
Нива Вiнниця
Войтюк Олександр
1965
37
3
Ферммаш Рожище
Ворончук Вiктор
1962
2
Ферммаш Рожище
ДЮСШ
Деркач Вiктор
1965
13
?
Долиняк Олександр
1957
23
Колос Кiверцi
Прилад Луцьк
Кирилюк Олександр
1964
2
Кльоц Микола
1956
40
3
Торпедо Луцьк-кфк
Кондрашин Юрiй
1957
50
2
Мозолюк Володимир
1964
45
6
Польний Iгор
1958
45
6
Самошкiн Юрiй
1957
50
4
Зiрка Кiровоград
Сердюк Юрiй
1955
49
14
Динамо Брест
Сицько Геннадiй
1960
42
6
Динамо Брест
СКА Карпати Львiв
Фiлонюк Павло
1963
38
6
Авангард Рiвне
Фоменюк Вiктор
1956
11
1
?
Фролов Олександр
1960
50
4

Старший тренер: В’ячеслав Пєршин
Начальник команди: Валентин Дємєнтьєв
Тренер: Альберт Мiкоян