Меню
Команда
Клуб
Результати
Уболівальнику
Преса

Бомбардири
1. Шаповал - 7
2. Ляшенко - 2
3. Медведь - 2
4. Никитюк - 1
5. Кінаш - 1
6. Воробей - 1
7. Дмитренко - 1
8. Нич - 1
9. Марушка - 1
10. Степанов - 1

Статистика
Вища лiга. 16 команд
Перша лiга. 24 команди
Друга лiга. 159 команди в 9-ти зонах.

Друга ліга. 6 зона

1-14 місця

Команда
Ігор
Перемог
Нічиїх
Програшів
Різниця
Очок
1
"Зоря" Ворошиловград
40
25
10
5
68-34
60
2
"Таврія" Сімферополь
40
22
15
3
102-46
59
3
СКА Київ
40
20
9
11
65-42
49
4
"Нива" Тернопіль
40
17
14
9
53-38
48
5
"Торпедо" Луцьк
40
19
9
12
50-39
47
6
"Кривбас" Кривий Ріг
40
16
13
11
58-48
45
7
"Нива" Вінниця
40
17
9
14
44-44
43
8
"Поділля" Хмельницький
40
16
11
13
64-50
43
9
"Торпедо" Запоріжжя
40
17
7
16
49-47
41
10
"Закарпаття" Ужгород
40
16
9
15
50-49
41
11
"Авангард" Рівне
40
16
9
15
46-44
41
12
"Суднобудівник" Миколаїв
40
14
13
13
49-39
41
13
СКА Одеса
40
14
9
17
39-44
37
14
"Океан" Керч
40
14
4
22
46-63
32

15-28 місця

Команда
Ігор
Перемог
Нічиїх
Програшів
Різниця
Очок
15
"Буковина" Чернівці
40
14
13
13
40-38
41
16
"Динамо" Ірпінь
40
13
15
12
36-39
41
17
"Прикарпаття" Івано-Франківськ
40
12
16
12
41-46
40
18
"Шахтар" Горлівка
40
15
9
16
47-47
39
19
"Нафтовик" Охтирка
40
14
10
16
42-42
38
20
"Спартак" Житомир
40
14
10
16
46-48
38
21
"Зірка" Кіровоград
40
16
5
19
48-79
37
22
"Маяк" Харків
40
14
9
17
34-41
37
23
"Десна" Чернігів
40
13
10
17
37-44
36
24
"Шахтар" Павлоград
40
11
12
17
42-48
34
25
"Кристал" Херсон
40
9
14
17
51-72
32
26
"Новатор" Жданов
40
9
13
18
31-50
31
27
"Атлантика" Севастополь
40
10
7
23
37-60
27
28
"Стахановець" Стаханов
40
7
8
25
31-65
22

№ п/п
Команда
Дата
Вдома
На виїзді
Голи у "Волині":
1
"Атлантика" Севастополь
29.03
1:1
В.Сторчак
2
"Таврія" Сімферополь
01.04
1:3
Я.Козак
3
"Буковина" Чернівці
06.04
1:1
А.Федецький
4
СКА Одеса
09.04
1:0
П.Фiлонюк
5
"Кристал" Херсон
14.04
1:2
В.Бердовський
6
"Суднобудівник" Миколаїв
17.04
1:0
С.Юрчишин
7
"Прикарпаття" Івано-Франківськ
22.04
2:0
В.Бердовський, М.Кльоц
8
"Нива" Тернопіль
25.04
0:1
9
"Десна" Чернігів
03.05
2:1
В.Бердовський, П.Фiлонюк
10
"Маяк" Харків
06.05
0:0
11
"Авангард" Рівне
11.05
2:1
В.Леськiв – 2
12
"Стахановець" Стаханов
19.05
2:0
В.Бердовський, С.Юрчишин
13
"Зоря" Ворошиловград
22.05
0:0
14
"Стахановець" Стаханов
31.05
1:0
П.Фiлонюк
15
"Зоря" Ворошиловград
02.06
1:3
Г.Романець
16
"Авангард" Рівне
07.06
2:0
П.Фiлонюк – 2
17
"Десна" Чернігів
15.06
3:2
М.Кльоц, А.Федецький, С.Юрчишин
18
"Маяк" Харків
18.06
1:0
П.Фiлонюк
19
"Прикарпаття" Івано-Франківськ
23.06
0:1
20
"Нива" Тернопіль
26.06
0:0
21
"Кристал" Херсон
05.07
1:0
С.Юрчишин
22
"Суднобудівник" Миколаїв
08.07
1:0
В.Бердовський
23
"Буковина" Чернівці
13.07
0:2
24
СКА Одеса
16.07
1:2
В.Леськiв
25
"Атлантика" Севастополь
20.07
2:0
А.Коротаєв, В.Леськiв
26
"Таврія" Сімферополь
23.07
0:0
27
"Нива" Вінниця
09.08
5:2
В.Леськiв – 2, П.Фiлонюк, А.Федецький, В.Бердовський
28
СКА Київ
12.08
1:1
В.Леськiв
29
"Закарпаття" Ужгород
18.08
0:0
30
"Поділля" Хмельницький
21.08
0:3
31
"Океан" Керч
26.08
2:1
В.Леськiв, В.Бердовський
32
"Кривбас" Кривий Ріг
05.09
1:2
А.Федецький
33
"Торпедо" Запоріжжя
09.09
4:0
С.Юрчишин – 2, В.Бердовський, А.Федецький
34
"Кривбас" Кривий Ріг
15.09
2:1
А.Федецький – 2
35
"Торпедо" Запоріжжя
18.09
1:3
В.Бердовський
36
"Океан" Керч
25.09
1:0
П.Фiлонюк
37
"Закарпаття" Ужгород
04.10
3:0
П.Фiлонюк, А.Федецький, Я.Яцишин
38
"Поділля" Хмельницький
07.10
2:2
С.Юрчишин, А.Федецький
39
"Нива" Вінниця
15.10
1:2
Я.Козак
40
СКА Київ
18.10
0:2

Звідки прийшов:
"Торпедо" Луцьк - 1986
Р/н
Ігри
Голи
Куди перейшов:
Бурч Михайло
1960
30
Чабан Сергiй
1960
11
Антонюк Володимир
1958
35
Бай Iгор
1961
5
Пiдшипник Луцьк
Львiвський спортiнтернат
Бенько Олег
1969
5
Бердовський Володимир
1958
37
9
Торпедо Луцьк (кфк)
Кльоц Микола
1956
30
2
Торпедо Луцьк (кфк)
Козак Ярослав
1967
34
2
Коротаєв Андрiй
1963
40
1
Авангард Рiвне
Крищишин Руслан
1965
34
СКА Карпати Львiв
Леськiв Василь
1963
38
8
Лужний Олег
1968
34
Мудрий Володимир
1968
26
?
Польний Iван
1961
34
Прилад Луцьк
Романець Геннадiй
1963
8
1
Колос Кiверцi
?
Саган Микола
1957
5
?
СКА Карпати Львiв
Сторчак Василь
1965
3
1
Днiпро Днiпропетровськ
Фiлонюк Павло
1963
38
9
Федецький Андрiй
1958
35
9
Федюков Олег
1963
3
Днiпро Днiпропетровськ
Фролов Олександр
1960
36
?
Чепель О
1968
1
?
СКА Карпати Львiв
Юрчишин Степан
1957
35
7
Подiлля Хмельницький
Яцишин Ярослав
1956
6
1

Старший тренер: Мирон Маркевич
Тренер: Віталій Кварцяний