Меню
Команда
Клуб
Результати
Уболівальнику
Преса

Бомбардири
1. Петров - 4
2. Дудік - 3
3. Діденко - 2
4. Хомченко - 1
5. Шаповал - 1
6. Мемешев - 1
7. Герасимюк - 1

Асистенти
1. Петров - 3
2. Шабанов - 1
3. Хомченко - 1
4. Дудік - 1
5. Романюк - 1
6. Кичак - 1
7. Мемешев - 1
8. Герасимюк - 1
9. Ляшенко - 1

Статистика
Вища лiга. 16 команд
Перша лiга. 22 команди
Друга лiга. 161 команда в 9-ти зонах.

Друга ліга. 6 зона

Команда
Ігор
Перемог
Нічиїх
Програшів
Різниця
Очок
1
"Таврія" Сімферополь
52
34
12
6
125-48
80
2
"Нива" Тернопіль
52
28
16
8
85-38
72
3
"Прикарпаття" Івано-Франківськ
52
29
10
13
69-41
68
4
"Буковина" Чернівці
52
27
13
12
81-46
67
5
СКА Одеса
52
25
14
13
64-45
64
6
"Нафтовик" Охтирка
52
24
15
13
72-48
63
7
"Поділля" Хмельницький
52
23
17
12
67-49
63
8
"Океан" Керч
52
26
9
17
68-50
61
9
"Ворскла" Полтава
52
22
14
16
74-59
58
10
"Шахтар" Горлівка
52
22
13
17
67-58
57
11
"Кривбас" Кривий РІг
52
23
10
19
68-68
56
12
"Спартак" Житомир
52
22
12
18
72-59
56
13
"Нива" Вінниця
52
20
13
19
54-47
53
14
"Авангард" Рівне
52
19
14
19
50-53
52
15
"Чайка" Севастополь
52
20
9
23
57-63
49
16
"Торпедо" Луцьк
52
18
10
24
55-63
46
17
"Суднобудівник" Миколаїв
52
17
10
25
52-65
44
18
"Кристал" Херсон
52
16
10
26
54-79
42
19
"Закарпаття" Ужгород
52
16
10
26
59-73
42
20
"Торпедо" Запоріжжя
52
12
16
24
54-81
40
21
"Шахтар" Павлоград
52
11
18
23
40-59
40
22
"Маяк" Харків
52
15
9
28
47-83
39
23
"Зірка" Кіровоград
52
13
13
26
44-77
39
24
"Десна" Чернігів
52
11
17
24
48-80
39
25
"Динамо" Ірпінь
52
10
9
23
37-55
39
26
"Новатор" Жданов
52
16
6
30
57-107
38
27
СКА Київ
52
11
15
26
41-67
37

№ п/п
Команда
Дата
Вдома
На виїзді
Голи у "Волині":
1
"Закарпаття" Ужгород
23.03
0:2
2
"Прикарпаття" Iвано-Франкiвськ
26.03
0:1
3
"Таврiя" Сiмферополь
30.03
2:4
О.Лихобицький, П.Фiлонюк
4
"Кристал" Херсон
02.04
1:0
А.Федецький
5
"Маяк" Харкiв
06.04
3:0
Т.Корпонай, В.Бердовський, А.Корпонай
6
"Шахтар" Горлiвка
09.04
0:0
7
"Динамо" Iрпiнь
15.04
0:1
8
"Спартак" Житомир
18.04
0:1
9
"Нафтовик" Охтирка
22.04
1:0
А.Федецький
10
"Ворскла" Полтава
26.04
3:0
П.Фiлонюк – 2, В.Фiгель
11
"Нива" Тернопiль
30.04
1:3
О.Лихобицький
12
"Буковина" Чернiвцi
03.05
0:1
13
"Нива" Вiнниця
07.05
0:2
14
"Подiлля" Хмельницький
11.05
1:1
М.Слука
15
"Шахтар" Павоград
15.05
0:0
16
СКА Київ
23.05
1:2
В.Леськiв
17
"Десна" Чернігів
27.05
1:1
П.Фiлонюк
18
"Чайка" Севастополь
01.06
2:0
В.Леськiв, П.Фiлонюк
19
"Океан" Керч
04.06
3:0
В.Бердовський, М.Слука, О.Лихобицький
20
"Зiрка" Кiровоград
09.06
0:2
21
"Кривбас" Кривий Рiг
12.06
0:0
22
СКА Одеса
16.06
3:1
П.Фiлонюк – 2, В.Фiгель
23
"Суднобудiвник" Миколаїв
19.06
1:0
А.Федецький
24
"Авангард" Рiвне
22.06
1:0
О.Кулiшевич
25
"Суднобудiвник" Миколаїв
09.07
0:4
26
"Авангард" Рiвне
13.07
1:0
В.Бердовський
27
"Кривбас" Кривий Рiг
21.07
1:3
М.Бурч
28
"Чайка" Севастополь
25.07
1:1
В.Бердовський
29
"Океан" Керч
28.07
1:1
П.Фiлонюк
30
СКА Київ
03.08
3:2
П.Фiлонюк, О.Кулiшевич, М.Слука
31
"Десна" Чернiгiв
06.08
2:0
А.Корпонай, П.Фiлонюк
32
"Шахтар" Павлоград
11.08
0:0
33
"Нива" Вiнниця
27.08
0:1
34
"Подiлля" Хмельницький
22.08
4:1
В.Бердовський – 2, П.Фiлонюк, О.Кулiшевич
35
"Нива" Тернопiль
27.08
1:2
П.Фiлонюк
36
"Буковина" Чернiвцi
30.08
0:1
37
"Торпедо" Запорiжжя
04.09
1:2
О.Кулiшевич
38
"Нафтовик" Охтирка
07.09
0:5
39
"Ворскла" Полтава
10.09
0:2
40
"Динамо" Iрпiнь
15.09
1:2
П.Фiлонюк
41
"Спартак" Житомир
18.09
2:2
М.Бурч – 2
42
"Маяк" Харкiв
23.09
0:2
43
"Шахтар" Горлiвка
26.09
0:2
44
"Новатор" Жданов
30.09
6:1
А.Корпонай – 4, В.Бердовський, П.Фiлонюк
45
"Закарпаття" Ужгород
02.10
1:0
В.Леськiв
46
"Прикарпаття" Iвано-Франкiвськ
05.10
1:1
М.Бурч
47
СКА Одеса
08.10
0:1
48
"Таврiя" Сiмферополь
11.10
0:2
49
"Кристал" Херсон
14.10
1:3
50
"Новатор" Жданов
19.10
1:0
М.Бурч
51
"Торпедо" Запорiжжя
22.10
2:0
В.Леськiв, В.Бердовський
52
"Зiрка" Кiровоград
25.10
1:0
П.Фiлонюк

Кубок СРСР

етап
Команда
Дата
Вдома
На виїзді
Голи у "Волині":
1/64
"Текстильник" Тирасполь
06.06
2:1
В.Леськiв, Т.Корпонай
1/32
СКА "Карпати" Львiв
25.06
1:0
А.Федецький
1/16
ЦСКА Москва
05.07
0:1
1/16
ЦСКА Москва
18.07
0:0

Звідки прийшов:
"Торпедо" Луцьк - 1987
Р/н
Ігри (Ч)
Голи (Ч)
Ігри (К)
Голи (К)
Куди перейшов:
Прилад Луцьк
Байсарович Андрiй
1969
2
Прилад Луцьк
Бурч Михайло
1960
52
5
4
Антонюк Володимир
1958
38
4
Бенько Олег
1969
19
1
Бердовський Володимир
1958
39
7
2
?
Бульбах Володимир
1964
1
Колос Кiверцi
Єщенко Олександр
1970
2
?
Коробов Андрiй
1965
8
1
?
Коротаєв Андрiй
1963
10
Закарпаття Ужгород
Корпонай Адальберт
1966
42
6
2
Закарпаття Ужгород
Корпонай Тiберiй
1958
28
1
3
1
Кремiнь Кременчук
Леськiв Василь
1963
50
5
4
1
Подiлля Хмельницький
? Казахстан
Лихобицький Олександр
1962
47
3
3
4
Десна Чернiгiв
Лужний Олег
1968
30
3
Металург Запорiжжя
Петровський Анатолiй
1958
3
Полiщук Анатолiй
1967
32
3
Польний Iван
1961
48
4
Сiльмаш Ковель
Слука Микола
1964
35
4
3
Авангард Рiвне
Фiгель Володимир
1955
51
2
4
Фiлонюк Павло
1963
50
13
3
Прилад Луцьк
Федак Василь
1964
4
Прилад Луцьк
Федецький Андрiй
1958
51
4
4
1
Фролов Олександр
1960
4
Зiрка Бердичiв
Шинкарьов Iгор
1965
11
?
Яцишин Ярослав
1956
13
1
?

Старший тренер: Мирон Маркевич
Тренер: Віталій Кварцяний