Меню
Команда
Клуб
Результати
Уболівальнику
Преса

Бомбардири
1. Дудік - 3
2. Петров - 3
3. Діденко - 2
4. Хомченко - 1
5. Шаповал - 1
6. Мемешев - 1
7. Герасимюк - 1

Асистенти
1. Петров - 3
2. Шабанов - 1
3. Хомченко - 1
4. Дудік - 1
5. Кичак - 1
6. Мемешев - 1
7. Герасимюк - 1
8. Ляшенко - 1

Статистика
Вища лiга. 16 команд
Перша лiга. 22 команди
Друга лiга. 169 команда в 9-ти зонах.

Друга ліга. 6 зона

Команда
Ігор
Перемог
Нічиїх
Програшів
Різниця
Очок
1
"Буковина" Чернівці
50
27
16
7
85-31
70
2
"Ворскла" Полтава
50
30
8
12
70-42
68
3
СКА Одеса
50
25
14
11
65-46
64
4
"Океан" Керч
50
24
11
15
71-60
59
5
"Поділля" Хмельницький
50
23
13
14
71-51
59
6
"Кривбас" Кривий Ріг
50
21
14
15
52-45
56
7
"Чайка" Севастополь
50
20
16
14
68-56
56
8
"Торпедо" Луцьк
50
21
13
16
60-64
55
9
"Нафтовик" Охтирка
50
20
15
15
63-54
55
10
"Суднобудівник" Миколаїв
50
22
10
18
66-51
54
11
"Шахтар" Павлоград
50
21
9
20
71-75
51
12
"Нива" Тернопіль
50
19
13
18
66-59
51
13
"Спартак" Житомир
50
18
15
17
57-56
51
14
"Авангард" Рівне
50
21
8
21
52-56
50
15
"Закарпаття" Ужгород
50
17
15
18
74-59
49
16
"Новатор" Жданов
50
16
17
17
57-55
49
17
"Прикарпаття" Івано-Франківськ
50
15
19
16
51-47
49
18
"Кристал" Херсон
50
16
15
19
48-52
47
19
"Нива" Вінниця
50
15
14
21
47-59
44
20
"Динамо" Біла Церква
50
14
15
21
52-63
43
21
"Десна" Чернігів
50
14
14
22
42-59
42
22
"Дніпро" Черкаси
50
16
9
25
57-77
41
23
"Зірка" Кіровоград
50
13
15
22
39-60
41
24
"Торпедо" Запоріжжя
50
13
12
25
55-71
38
25
"Маяк" Харків
50
7
20
23
35-68
34
26
"Шахтар" Горлівка
50
8
8
24
35-93
24

№ п/п
Команда
Дата
Вдома
На виїзді
Голи у "Волині":
1
"Буковина" Чернівці
26.03
0:0
2
"Нива" Тернопіль
29.03
0:0
3
"Прикарпаття" Івано-Франківськ
02.04
1:1
Iв.Польний
4
"Закарпаття" Ужгород
05.04
1:0
В.Фiгель
5
"Зірка" Кіровоград
10.04
1:1
О.Лужний
6
"Кристал" Херсон
13.04
0:0
7
"Динамо" Біла Церква
17.04
1:0
А.Корпонай
8
"Спартак" Житомир
20.04
3:2
П.Фiлонюк, А.Федецький, А.Корпонай
9
"Авангард" Рівне
25.04
3:2
В.Дикий – 3
10
"Поділля" Хмельницький
05.05
0:4
11
"Шахтар" Горлівка
13.05
2:0
В.Дикий, М.Бурч
12
"Маяк" Харків
16.05
1:1
П.Фiлонюк
13
"Дніпро" Черкаси
22.05
0:1
14
"Десна" Чернігів
25.05
1:2
П.Фiлонюк
15
"Нива" Вінниця
29.05
2:1
В.Дикий, М.Слука
16
"Нафтовик" Охтирка
02.06
2:3
П.Фiлонюк, В.Дикий
17
"Ворскла" Полтава
05.06
1:0
А.Федецький
18
"Океан" Керч
09.06
0:3
19
"Чайка" Севастополь
12.06
0:1
20
"Шахтар" Павлоград
17.06
1:0
П.Фiлонюк
21
"Кривбас" Кривий Рiг
20.06
1:1
В.Дикий
22
СКА Одеса
24.06
0:2
23
"Суднобудiвник" Миколаїв
27.06
1:4
О.Єщенко
24
"Торпедо" Запоріжжя
02.07
2:0
В.Дикий, А.Раденко
25
"Новатор" Жданов
05.07
3:0
П.Фiлонюк – 2, В.Дикий
26
"Торпедо" Запоріжжя
11.07
3:2
А.Федецький, Л.Росюк, В.Дикий
27
"Новатор" Жданов
14.07
1:3
В.Дикий
28
СКА Одеса
20.07
1:0
П.Фiлонюк
29
"Суднобудівник" Миколаїв
23.07
1:0
А.Федецький
30
"Шахтар" Павлоград
27.07
1:3
Л.Росюк
31
"Кривбас" Кривий Ріг
30.07
1:3
А.Федецький
32
"Океан" Керч
05.08
1:1
В.Дикий
33
"Чайка" Севастополь
08.08
3:0
В.Дикий, О.Кулiшевич, Г.Шухман
34
"Нафтовик" Охтирка
12.08
0:3
35
"Ворскла" Полтава
15.08
1:2
Г.Шухман
36
"Дніпро" Черкаси
22.08
2:1
В.Дикий, А.Раденко
37
"Десна" Чернігів
25.09
2:0
А.Раденко, В.Дикий
38
"Шахтар" Горлівка
30.08
1:0
автогол
39
"Маяк" Харків
02.09
1:1
А.Раденко
40
"Нива" Вінниця
09.09
3:0
Л.Росюк, Г.Шухман, П.Фiлонюк
41
"Авангард" Рівне
14.09
2:3
Л.Росюк, В.Дикий
42
"Динамо" Біла Церква
24.09
0:3
43
"Спартак" Житомир
27.09
1:1
А.Раденко
44
"Поділля" Хмельницький
30.09
0:0
45
"Зірка" Кіровоград
03.10
0:0
46
"Кристал" Херсон
06.10
2:1
В.Дикий, А.Корпонай
47
"Прикарпаття" Івано-Франківськ
10.10
2:2
А.Раденко, А.Полiщук
48
"Закарпаття" Ужгород
13.10
1:5
А.Раденко
49
"Буковина" Чернівці
18.10
1:0
М.Бурч
50
"Нива" Тернопіль
21.10
2:1
А.Раденко, М.Слука

Звідки прийшов:
"Торпедо" Луцьк - 1988
Р/н
Ігри
Голи
Куди перейшов:
Бурч Михайло
1960
22
2
Металург" Лiєпая
Лайзанс Ромуальд
1964
33
?
Авер'янов Олександр
1970
1
? Львів
Антонюк Володимир
1958
47
Бердовський Володимир
1958
10
Нива Тернопiль
Галюта Леонiд
1959
2
?
Київський спортiнтернат
Гащин Володимир
1972
8
без клубу
Дикий Володимир
1962
48
16
?
Дунь Олександр
1968
8
?
?
Єщенко Олександр
1970
31
1
СКА Карпати Львiв
Шинник Ярославль
Зейберлiньш Арманд
1965
4
пiсля травми
Козак Ярослав
1967
1
?
Кондак Iгор
1970
2
Нива Тернопiль
Коротаєв Андрiй
1963
9
Корпонай Адальберт
1966
25
3
Кремiнь Кременчук
Пiдшипник Луцьк
Котик Анатолiй
1961
8
Пiдшипник Луцьк
Кулiшевич Олександр
1962
31
1
Карпати Львiв
?
Лаба Роман
1966
4
Карпати Львiв
?
Лелюк Юрiй
1963
3
Авангард Рiвне
Лужний Олег
1968
11
1
СКА Карпати Львiв/Динамо Київ
Полiщук Анатолiй
1967
44
1
Польний Iван
1961
17
1
Шахтар Донецьк
Раденко Анатолiй
1959
31
7
Сiльмаш Ковель
Росюк Леонiд
1969
31
4
Сiльмаш Ковель
Слука Микола
1964
46
3
?
Сметанiн Iгор
1963
13
?
Фiгель Володимир
1955
48
2
Фiлонюк Павло
1963
46
9
Федецький Андрiй
1958
49
5
Фролов Олександр
1960
2
Пiдшипник Луцьк
Сiльмаш Ковель
Шухман Геннадiй
1963
39
3

старший тренер: Вiталiй Кварцяний
тренер: Олексiй Єщенко