Меню
Команда
Клуб
Результати
Уболівальнику
Преса

Бомбардири
1. Шаповал - 7
2. Ляшенко - 2
3. Медведь - 2
4. Никитюк - 1
5. Кінаш - 1
6. Воробей - 1
7. Дмитренко - 1
8. Нич - 1
9. Марушка - 1
10. Степанов - 1

Статистика
Вища лiга. 16 команд
Перша лiга. 22 команди
Друга лiга. 195 команда в 9-ти зонах.

Друга ліга. 6 зона

Команда
Ігор
Перемог
Нічиїх
Програшів
Різниця
Очок
1
"Волинь" Луцьк
52
32
14
6
84-38
78
2
"Буковина" Чернівці
52
29
18
5
71-26
76
3
"Нива" Тернопіль
52
29
12
11
78-45
70
4
"Зоря" Ворошиловград
52
27
14
11
94-59
68
5
"Нива" Вінниця
52
25
15
12
75-40
65
6
"Кремінь" Кременчук
52
21
18
13
59-50
60
7
СКА Одеса
52
17
25
10
58-44
59
8
"Ворскла" Полтава
52
24
10
18
62-55
58
9
"Закарпаття" Ужгород
52
25
7
20
59-64
57
10
"Кривбас" Кривий Ріг
52
23
10
19
77-69
56
11
"Поділля" Хмельницький
52
24
7
21
64-57
55
12
"Колос" Нікополь
52
21
12
19
67-55
54
13
"Торпедо" Запоріжжя
52
19
12
21
51-62
50
14
"Зірка" Кіровоград
52
16
17
19
44-52
49
15
"Полісся" Житомир
52
16
16
20
59-62
48
16
"Нафтовик" Охтирка
52
16
16
20
56-60
48
17
"Дніпро" Черкаси
52
15
16
21
64-79
46
18
"Суднобудівник" Миколаїв
52
15
16
21
61-66
46
19
"Авангард" Рівне
52
14
17
21
39-41
44
20
"Маяк" Харків
52
17
10
25
32-57
44
21
"Прикарпаття" Івано-Франківськ
52
16
12
24
51-68
44
22
"Чайка" Севастополь
52
15
14
23
57-79
44
23
"Динамо" Біла Церква
52
15
13
24
56-72
43
24
"Океан" Керч
52
15
9
28
50-70
39
25
"Кристал" Херсон
52
13
10
29
63-84
36
26
"Шахтар" Павлоград
52
13
7
32
57-105
33
27
"Новатор" Жданов
52
12
9
31
51-80
33

№ п/п
Команда
Дата
Вдома
На виїзді
Голи у "Волині":
1
СКА Одеса
17.03
0:0
2
"Кривбас" Кривий Ріг
21.03
2:3
В.Дикий – 2
3
"Суднобудівник" Миколаїв
24.03
1:0
О.Войтюк
4
"Океан" Керч
29.03
2:1
М.Слука, А.Коротаєв
5
"Кристал" Херсон
01.04
2:1
А.Зейберлiньш, А.Раденко
6
"Чайка" Севастополь
04.04
4:2
В.Дикий, М.Бурч, А.Федецький, М.Слука
7
"Новатор" Жданов
10.04
3:2
В.Дикий – 2, В.Бердовський
8
"Торпедо" Запоріжжя
16.04
2:0
П.Фiлонюк, В.Дикий
9
"Колос" Нікополь
16.04
0:1
10
"Закарпаття" Ужгород
22.04
3:0
А.Коротаєв, М.Слука, А.Раденко
11
"Прикарпаття" Івано-Франківськ
25.04
1:2
А.Коротаєв
12
"Дніпро" Черкаси
05.05
2:0
В.Дикий – 2
13
"Зірка" Кіровоград
08.05
0:0
14
"Динамо" Біла Церква
11.05
1:1
М.Слука
15
"Ворскла" Полтава
17.05
3:0
В.Дикий – 2, А.Коротаєв
16
"Кремінь" Кременчук
20.05
1:0
В.Дикий
17
"Нафтовик" Охтирка
23.05
4:2
В.Дикий, М.Слука, А.Раденко, А.Зейберлiньш
18
"Поділля" Хмельницький
29.05
2:1
В.Мозолюк, П.Фiлонюк
19
"Полісся" Житомир
01.06
0:0
20
"Нива" Вінниця
04.06
1:1
А.Зейберлiньш
21
"Авангард" Рівне
14.06
2:0
В.Дикий, П.Фiлонюк
22
"Нива" Тернопіль
17.06
1:2
А.Федецький
23
"Маяк" Харків
26.06
2:0
П.Фiлонюк – 2
24
"Зоря" Ворошиловград
29.06
3:1
В.Дикий – 2, Iв.Польний
25
"Шахтар" Павлоград
02.07
4:2
П.Фiлонюк – 2, В.Дикий, А.Раденко
26
"Маяк" Харків
08.07
0:0
27
"Зоря" Ворошиловград
11.07
1:1
М.Бурч
28
"Шахтар" Павлоград
14.07
1:0
В.Дикий
29
"Буковина" Чернівці
18.07
1:1
П.Фiлонюк
30
"Авангард" Рівне
23.07
0:0
31
"Нива" Тернопіль
26.07
1:0
А.Федецький
32
"Поділля" Хмельницький
03.08
2:0
А.Федецький, Iв.Польний
33
"Полісся" Житомир
06.08
1:0
О.Довгалець
34
"Нива" Вінниця
09.08
2:0
Я.Козак, А.Федецький
35
"Ворскла" Полтава
15.08
1:2
А.Зейберлiньш
36
"Кремінь" Кременчук
18.08
2:2
В.Дикий – 2
37
"Нафтовик" Охтирка
21.08
0:0
38
"Дніпро" Черкаси
28.08
1:0
А.Зейберлiньш
39
"Зірка" Кіровоград
31.08
1:0
В.Дикий
40
"Динамо" Біла Церква
03.09
2:1
О.Довгалець, М.Слука
41
"Закарпаття" Ужгород
08.09
1:1
В.Мартинюк
42
"Прикарпаття" Івано-Франківськ
11.09
1:0
А.Федецький
43
"Буковина" Чернівці
14.09
1:2
А.Федецький
44
"Новатор" Жданов
20.09
3:0
П.Фiлонюк – 2, А.Зейберлiньш
45
"Торпедо" Запоріжжя
23.09
2:0
В.Гащин, А.Зейберлiньш
46
"Колос" Нікополь
26.09
2:0
П.Фiлонюк, В.Мозолюк
47
"Океан" Керч
03.10
0:0
48
"Кристал" Херсон
06.10
2:1
В.Мозолюк, В.Гащин
49
"Чайка" Севастополь
09.10
0:0
50
СКА Одеса
14.10
2:1
В.Дикий, В.Мозолюк
51
"Кривбас" Кривий Ріг
17.10
5:4
П.Фiлонюк, Г.Шухман, В.Гащин, А.Федецький, М.Слука
52
"Суднобудівник" Миколаїв
20.10
3:0
А.Федецький, В.Мозолюк, В.Дикий

Друга ліга. Перехідний турнір до першої ліги
Команда
Ігор
Перемог
Нічиїх
Програшів
Різниця
Очок
1
"Текстильник" Тирасполь
4
3
1
0
7-2
7
2
"Волинь" Луцьк
4
0
3
1
2-5
3
3
"Крилья Совєтов" Куйбишев
4
0
2
2
4-6
2

№ п/п
Команда
Дата
Вдома
На виїзді
Голи у "Волині":
п1
"Текстильник" Тирасполь
30.10
0:0
п2
"Крилья Совєтов" Куйбишев
02.11
1:1
В.Мозолюк
п3
"Текстильник" Тирасполь
09.11
0:3
п4
"Крилья Совєтов" Куйбишев
13.11
1:1
Г.Шухман

Звідки прийшов:
"Волинь" Луцьк - 1989
Р/н
Зон.турн
Пер.турн
Куди перейшов:
Бурч Михайло
1960
20
2
1
Лайзанс Ромуальд
1964
39
4
Карпати Львiв
Антонюк Володимир
1958
52
2
Бердовський Володимир
1958
22
1
Авангард Рiвне
СКА Карпати Львiв
Войтюк Олександр
1965
7
1
Галичина Дрогобич
Гащин Володимир
1972
22
3
2
СКА Київ
Дикий Володимир
1962
45
22
3
Суднобудiвник Миколаїв
Довгалець Олександр
1962
12
2
Ворскла Полтава
Зейберлiньш Арманд
1965
45
8
2
Київський спортiнтернат
Ковальов Сергiй
1972
6
2
СКА Київ
Козак Ярослав
1967
23
1
Авангард Рiвне
Коротаєв Андрiй
1963
16
4
СКА Карпати Львiв
Крищишин Роман
1965
12
Київський спортiнтернат
Мiнтенко Вiталiй
1972
4
СКА Київ
?
Мартинюк Володимир
1968
18
1
3
?
Колос Нiкополь
Мозолюк Володимир
1964
42
3
3
1
Полiщук Анатолiй
1967
11
2
Польний Iван
1961
47
2
4
Раденко Анатолiй
1959
39
4
4
Шахтар Донецьк
Днiпро Черкаси
Самошкiн Юрiй
1957
15
Слука Микола
1964
49
7
4
Фiгель Володимир
1955
6
Фiлонюк Павло
1963
41
11
4
Федецький Андрiй
1958
50
8
4
Суднобудiвник Миколаїв
Федорчук Олег
1961
11
1
Динамо Бiла Церква
Колос Нiкополь
Федюков Олег
1963
48
1
3
Шухман Геннадiй
1963
44
1
4
1
Київський спортiнтернат
Яремко Володимир
1972
3
СКА Київ

старший тренер: Вiталiй Кварцяний
тренер: Олексiй Єщенко
начальник команди: Анатолій Барабасевич