№ |
Команда |
Ігри |
Виграші |
Нічиї |
Програші |
М'ячі |
Очки |
1. |
"Динамо" Київ |
34 |
25 |
8 |
1 |
87-24 |
83 |
2. |
"Чорноморець" Одеса |
34 |
22 |
7 |
5 |
62-29 |
73 |
3. |
"Дніпро" Дніпропетровськ |
34 |
19 |
8 |
7 |
60-33 |
65 |
4. |
"Шахтар" Донецьк |
34 |
18 |
8 |
8 |
52-29 |
62 |
5. |
"Таврія" Сімферополь |
34 |
17 |
8 |
9 |
61-37 |
59 |
6. |
"Кривбас" Кривий Ріг |
34 |
13 |
9 |
12 |
35-30 |
48 |
7. |
"Торпедо" Запоріжжя |
34 |
15 |
3 |
16 |
49-49 |
48 |
8. |
"Карпати" Львів |
34 |
12 |
9 |
13 |
32-36 |
45 |
9. |
"Металург" Запоріжжя |
34 |
11 |
10 |
13 |
47-42 |
43 |
10. |
"Кремінь" Кременчук |
34 |
12 |
6 |
16 |
42-54 |
42 |
11. |
"Прикарпаття" Івано-Франківськ |
34 |
11 |
8 |
15 |
40-52 |
41 |
12. |
"Нива" Тернопіль |
34 |
11 |
6 |
17 |
40-44 |
39 |
13. |
СК "Миколаїв" |
34 |
11 |
5 |
18 |
33-59 |
38 |
14. |
"Нива" Вінниця |
34 |
10 |
7 |
17 |
38-51 |
37 |
15. |
"Волинь" Луцьк |
34 |
11 |
3 |
20 |
29-58 |
36 |
16. |
"Зоря-МАЛС" Луганськ |
34 |
10 |
5 |
19 |
35-70 |
35 |
17. |
"Темп" Шепетівка |
34 |
10 |
4 |
20 |
31-41 |
34 |
18. |
"Верес" Рівне |
34 |
8 |
7 |
19 |
28-63 |
31 |
|
- Кубок Чемпіонів |
|
- Кубок УЄФА |
|
- Кубок Кубків |
|
- перехід в першу лігу |
Ігри
17.07 "Нива" Вінниця - 0:3 (г)
22.07 "Карпати" - 0:1 (г)
27.07 "Темп" - 1:0 (д) (А.Федецький)
31.07 "Верес" - 1:2 (г) (В.Дикий)
05.08 "Зоря-МАЛС" - 3:1 (д) (В.Дикий, В.Ломакiн, А.Федецький)
15.08 "Металург" - 0:1 (г)
19.08 "Динамо" - 2:2 (д) (С.Круковець, Ю.Синьков)
19.09 "Чорноморець" - 1:2 (д) (В.Ломакiн)
23.09 "Таврiя" - 0:6 (г)
02.10 "Шахтар" - 1:1 (д) (А.Федецький)
07.10 "Прикарпаття" - 0:3 (г)
15.10 "Кривбас" - 1:0 (д) (В.Солодкий)
19.10 "Днiпро" - 1:3 (г) (В.Солодкий)
23.10 "Торпедо" - 0:2 (г)
28.10 СК "Миколаїв" - 0:1 (д)
05.11 "Кремiнь" - 0:1 (г)
11.11 "Нива" Тернопіль - 2:1 (д) (В.Дикий, В.Солодкий)
04.03 "Нива" Тернопіль - 0:3 (г)
10.03 "Кремiнь" - 3:2 (д) (В.Солодкий-2, В.Шевчук)
14.03 СК "Миколаїв" - 0:1 (г)
02.04 "Торпедо" - 1:0 (д) (С.Круковець (пен))
06.04 "Кривбас" - 0:3 (г)
14.04 "Прикарпаття" - 1:0 (д) (В.Дикий)
21.04 "Шахтар" - 0:1 (г)
28.04 "Таврiя" - 1:0 (д) (Л.Вовчук)
04.05 "Чорноморець" - 0:4 (г)
12.05 "Днiпро" - 0:3 (д)
20.05 "Динамо" - 1:3 (г) (В.Солодкий)
24.05 "Металург" - 1:0 (д) (С.Круковець (пен))
01.06 "Зоря-МАЛС" - 0:1 (г)
05.06 "Верес" - 2:1 (д) (С.Шубiн, С.Круковець (пен))
15.06 "Темп" - 0:3 (г)
19.06 "Карпати" - 3:0 (д) (В.Солодкий, С.Шубiн, Р.Нiкiтiн)
23.06 "Нива" Вінниця - 3:3 (д) (С.Драницький, С.Круковець, В.Шевчук)
Андрiй Байсарович - 1 (0 забито) (2 пропущено)
Валерiй Ломакiн - 21 (3)
Володимир Марчук - 32 (0 забито) (53 пропущено)
Олександр Мальованов - 16
Станiслав Тищенко - 1 (0 забито) (3 пропущено)
Андрiй Масуляк - 2
Олег Бенько - 15
Євген Михайлiв - 28
Сергiй Богунов - 32
Руслан Нiкiтiн - 25 (1)
Сергiй Бонецький - 9
Анатолiй Полiщук - 9
Любомир Вовчук - 30 (1)
Iгор Сарнавський - 14
Родiон Воробей - 2
Олег Синицький - 10
Юрiй Гатiлов - 5
Юрiй Синьков - 6 (1)
Володимир Гапон - 3
Вадим Солодкий - 21 (7)
Руслан Гудима - 1
Володимир Сошко - 4
Володимир Дикий - 28 (4)
Микола Сич - 13
Сергiй Драницький - 8 (1)
Андрiй Федецький - 22 (3)
Iгор Заваляк - 15
Олег Федюков - 16
Ярослав Комзюк - 5
Iван Фiгун - 1
Олександр Котик - 10
Вiталiй Шевчук - 22 (2)
Сергiй Круковець - 33 (5)
Сергiй Шубiн - 4 (2)
Президенти клубу - Володимир Байсарович (до 19.09.1994), Вiталiй Кварцяний (з 24.09.1994)
Головнi тренери - Роман Покора (до 19.09.1994), Вiталiй Кварцяний (з 24.09.1994)
Тренери - Леонiд Бакай, Олексiй Єщенко
Кубок України
1/16 фiналу27.09 "Ворскла" 2:0 "Волинь"
01.11 "Волинь" 2:1 "Ворскла" (С.Круковець (пен), В.Дикий)