Меню
Команда
Клуб
Результати
Уболівальнику
Преса

Бомбардири
1. Дудік - 3
2. Петров - 3
3. Діденко - 2
4. Хомченко - 1
5. Шаповал - 1
6. Мемешев - 1
7. Герасимюк - 1

Асистенти
1. Петров - 3
2. Шабанов - 1
3. Хомченко - 1
4. Дудік - 1
5. Кичак - 1
6. Мемешев - 1
7. Герасимюк - 1
8. Ляшенко - 1

Статистика
Вища лiга. 13 команд
Перша лiга. 20 команд
Друга лiга. Союзні зони. 66 команд в 9-х зонах.
Друга лiга. Республіканські зони. 188 команд в 10-ти зонах.

Друга ліга. Західна зона

Команда
Ігор
Перемог
Нічиїх
Програшів
Різниця
Очок
1
"Буковина" Чернівці
42
23
12
7
69-27
58
2
"Даугава" Рига
42
22
12
8
67-37
56
3
"Карпати" Львів
42
23
9
10
61-36
55
4
"Нива" Тернопіль
42
22
11
9
70-51
55
5
"Нива" Вінниця
42
17
16
9
56-29
50
6
СКА Одеса
42
21
7
14
59-32
49
7
"Зоря" Луганськ
42
20
9
13
72-44
49
8
"Спартак" Нальчик
42
20
7
15
55-46
47
9
"Динамо" Брест
42
15
15
12
49-39
45
10
"Кремінь" Кременчук
42
16
11
15
49-45
43
11
"Зоря" Бєльци
42
15
12
15
52-52
42
12
"Ворскла" Полтава
42
15
11
16
47-51
41
13
"Дніпро" Могильов
42
17
6
19
58-54
40
14
"Галичина" Дрогобич
42
12
15
15
45-50
39
15
"Хімік" Гродно
42
16
6
20
46-52
38
16
"Старт" Ульяновськ
42
12
13
17
34-45
37
17
"Волинь" Луцьк
42
14
7
21
42-61
35
18
"Лорі" Кіровокан
42
14
5
23
39-79
33
19
"Іскра" Смоленськ
42
11
10
21
46-66
32
20
"Закарпаття" Ужгород
42
12
7
23
42-70
31
21
"Балтика" Калінінград
42
7
13
22
32-64
27
22
"Ширак" Ленінакан
42
10
2
30
37-104
22

№ п/п
Команда
Дата
Вдома
На виїзді
Голи у "Волині":
1
"Буковина" Чернівці
07.04
0:2
2
"Нива" Вінниця
10.04
2:2
В.Дикий – 2
3
"Кремінь" Кременчук
17.04
0:2
4
"Ворскла" Полтава
20.04
0:2
5
"Балтика" Калінінград
26.04
4:2
В.Дикий – 2, А.Федецький, П.Фiлонюк
6
"Закарпаття" Ужгород
29.04
3:1
П.Фiлонюк, М.Бурч, Iв.Польний
7
"Зоря" Луганськ
06.05
1:0
О.Бiлозерський
8
"Дніпро" Могильов
09.05
0:1
9
"Лорі" Кіровокан
16.05
1:0
С.Павлов
10
"Ширак" Ленінакан
19.05
4:0
В.Дикий – 3, П.Фiлонюк
11
СКА Одеса
26.05
0:1
12
"Зоря" Бєльци
29.05
0:0
13
"Динамо" Брест
04.06
0:3т
14
"Хімік" Гродно
07.06
0:3т
15
"Галичина" Дрогобич
17.06
1:1
С.Павлов
16
"Спартак" Нальчик
24.06
0:1
17
"Старт" Ульяновськ
27.06
1:1
Iв.Польний
18
"Даугава" Рига
02.07
1:1
А.Федецький
19
"Іскра" Смоленськ
05.07
1:0
В.Дикий
20
"Карпати" Львів
11.07
0:1
21
"Нива" Тернопіль
14.07
0:0
22
"Кремінь" Кременчук
04.08
3:0
В.Дикий, С.Павлов, А.Федецький
23
"Ворскла" Полтава
07.08
2:0
М.Слука, С.Павлов
24
"Балтика" Калінінград
13.08
0:1
25
"Закарпаття" Ужгород
16.08
1:4
П.Фiлонюк
26
"Зоря" Луганськ
23.08
2:0
М.Слука, П.Фiлонюк
27
"Дніпро" Могильов
26.08
1:0
С.Павлов
28
"Лорі" Кіровокан
03.09
0:3т
29
"Ширак" Ленінакан
06.09
0:3т
30
СКА Одеса
10.09
2:1
В.Дикий, М.Бурч
31
"Зоря" Бєльци
13.09
0:1
32
"Динамо" Брест
20.09
0:1
33
"Хімік" Гродно
23.09
0:3
34
"Галичина" Дрогобич
29.09
1:0
С.Павлов
35
"Спартак" Нальчик
08.10
2:1
П.Фiлонюк
36
"Старт" Ульяновськ
11.10
3:2
О.Бiлозерський – 2, С.Павлов
37
"Даугава" Рига
18.10
0:4
38
"Іскра" Смоленськ
21.10
1:3
А.Полiщук
39
"Карпати" Львів
27.10
2:2
Р.Зуб, В.Мозолюк
40
"Нива" Тернопіль
30.10
1:2
С.Павлов
41
"Буковина" Чернівці
05.11
2:4
О.Бiлозерський, Л.Вовчук
42
"Нива" Вінниця
08.11
0:3
Примітка 1: В матчах проти "Динамо" Брест (4:0, голи - В.Дикий-2, С.Павлов, Iв.Польний) та "Хiмiк" Гродно (1:0, гол - Iв.Польний) "Волинi" зараховано поразки 0:3 за участь в них дисквалiфiкованого на 2 гри Iвана Польного.
Примітка 2: На iгри до Ленiнакана та Кiровокана "Волинь" не поїхала, за що їй зараховано поразки 0:3.

Кубок СРСР
етап
команда
дата
вдома
на виїзді
голи у "Волині":
1/64
"Таврія" Сімферопіль
14.04
1:2
В.Дикий
Склад "Волині": Чабан, Гусєв (Фiлонюк, 59) Антонюк, Федюков, Польний, Дикий, Коротаєв (Бойко, 46), Федецький, Слука, Павлов, Бiлозерський

Звідки прийшов:
"Волинь" Луцьк - 1990
Р/н
Ігри
Голи
Куди перейшов:
Електрик Луцьк
Байсарович Андрiй
1969
2
Електрик Луцьк
Бурч Михайло
1960
31
2
Хутнiк Польща
Подiлля Хмельницький
Чабан Сергiй
1960
14
Антонюк Володимир
1958
39
Пiдшипник Луцьк
Бiлiнчук Сергiй
2
Океан Керч
Бiлозерський Олександр
1964
34
4
Кельце Польща
Ферммаш Рожище
Богунов Сергiй
1973
7
Днiпро Черкаси
Бойко Артур
1963
4
Подiлля Хмельницький
Сiльмаш Ковель
Вовчук Любомир
1969
1
1
?
Гусєв Валерiй
1970
28
Десна Чернiгiв
Дикий Володимир
1962
33
10
Зейберлiньш Арманд
1965
17
Шахтар Донецьк
Зоря Луганськ
Зуб Роман
1967
10
1
Електрик Луцьк
Кiрепко Анатолiй
1973
2
Коротаєв Андрiй
1963
25
Карпати Львiв
Крищишин Роман
1965
19
Полiсся Житомир
Пiдшипник Луцьк
Круковець Сергiй
1973
2
Мозолюк Володимир
1964
35
2
Пiдшипник Луцьк
Остапчук Валерiй
2
Пiдшипник Луцьк
Чайка Севастополь
Павлов Степан
1956
38
8
Островiя Польща
Полiщук Анатолiй
1967
25
1
Польний Іван
1961
35
2
Пiдшипник Луцьк
Сардачук Юрiй
1970
2
Слука Микола
1964
34
2
Фiлонюк Павло
1963
30
6
Федецький Андрiй
1958
27
3
Федюков Олег
1963
38
Шухман Геннадiй
1963
29

головний тренер: Вiталiй Кварцяний
тренер: Олексiй Єщенко
президент клубу: Анатолій Барабасевич