Меню
Команда
Клуб
Результати
Уболівальнику
Преса

Бомбардири
1. Дудік - 3
2. Петров - 3
3. Діденко - 2
4. Хомченко - 1
5. Шаповал - 1
6. Мемешев - 1
7. Герасимюк - 1

Асистенти
1. Петров - 3
2. Шабанов - 1
3. Хомченко - 1
4. Дудік - 1
5. Кичак - 1
6. Мемешев - 1
7. Герасимюк - 1
8. Ляшенко - 1

Статистика
Вища лiга. 16 команд
Перша лiга. 22 команди
Друга лiга. Союзні зони. 66 команд в 3-х зонах.
Друга лiга. Республіканські зони. 207 команд в 10-ти зонах.

Друга ліга. Західна зона

Команда
Ігор
Перемог
Нічиїх
Програшів
Різниця
Очок
1
"Карпати" Львів
42
24
11
7
47-27
59
2
"Зоря" Луганськ
42
26
5
11
69-34
57
3
"Динамо" Гянджа
42
26
4
12
49-48
56
4
"Нива" Тернопіль
42
25
6
11
56-39
56
5
"Нива" Вінниця
42
21
7
14
54-40
49
6
"Торпедо" Таганрог
42
19
9
14
46-29
47
7
"Торпедо" Запоріжжя
42
18
10
14
63-50
46
8
"Волинь" Луцьк
42
19
7
16
46-33
45
9
"Тігіна-Апоель" Бендери
42
18
8
16
46-39
44
10
СКА Одеса
42
18
7
17
46-42
43
11
"Карабах" Агдам
42
20
2
20
20-47
42
12
"Дніпро" Могильов
42
18
6
18
47-37
42
13
"Кремінь" Кременчук
42
16
9
17
56-50
41
14
"Зоря" Бєльци
42
16
7
19
62-78
39
15
"Суднобудівник" Миколаїв
42
15
8
19
61-55
38
16
"Динамо" Брест
42
14
9
19
50-50
37
17
"Спартак" Нальчик
42
15
6
21
51-67
36
18
"Галичина" Дрогобич
42
14
7
21
42-66
35
19
"Ворскла" Полтава
42
10
11
21
39-51
31
20
"КІМ" Вітебськ
42
11
8
23
44-53
30
21
"Гоязан" Казах
42
13
2
27
20-61
28
22
"Хімік" Гродно
42
7
9
26
32-55
25

№ п/п
Команда
Дата
Вдома
На виїзді
Голи у "Волині":
1
"Хімік" Гродно
04.04
0:0
2
"Динамо" Брест
07.04
0:1
3
"Торпедо" Таганрог
13.04
0:0
4
"Зоря" Луганськ
16.04
0:1
5
"Ворскла" Полтава
23.04
0:1
6
"Кремінь" Кременчук
26.04
1:1
В.Мозолюк
7
"Зоря" Бєльци
06.05
3:1
Iв.Польний, В.Мозолюк, С.Богунов
8
"Тiгiна-Апоель" Бендери
09.05
1:0
В.Мозолюк
9
"Суднобудівник" Миколаїв
16.05
0:1
10
СКА Одеса
19.05
0:0
11
"Динамо" Гянджа
25.05
2:0
В.Дикий, М.Слука
12
"Карабах" Агдам
28.05
3:0
I.Карiмов, В.Дикий, Ю.Сардачук
13
"Галичина" Дрогобич
04.06
1:3
Р.Зуб
14
"Карпати" Львів
07.06
1:0
В.Дикий
15
"КІМ" Вітебськ
14.06
1:1
В.Мозолюк
16
"Дніпро" Могильов
17.06
1:0
В.Дикий
17
"Торпедо" Запоріжжя
25.06
0:2
18
"Нива" Вінниця
28.06
0:1
19
"Нива" Тернопіль
09.07
0:1
20
"Гоязан" Казах
15.07
+:-
21
"Спартак" Нальчик
18.07
1:0
А.Федецький
22
"Торпедо" Таганрог
01.08
1:1
В.Мозолюк
23
"Зоря" Луганськ
04.08
1:2
I.Карiмов
24
"Ворскла" Полтава
09.08
4:0
В.Мозолюк – 2, А.Федецький, I.Карiмов
25
"Кремінь" Кременчук
12.08
2:1
В.Дикий, Ів.Польний
26
"Зоря" Бєльци
19.08
2:3
В.Мозолюк – 2
27
"Тігіна-Апоель" Бендери
22.08
0:1
28
"Суднобудівник" Миколаїв
29.08
2:1
А.Федецький, В.Дикий
29
СКА Одеса
01.09
1:0
В.Дикий
30
"Динамо" Гянджа
09.09
-:+
31
"Карабах" Агдам
12.09
-:+
32
"Карпати" Львів
19.09
0:1
33
"Галичина" Дрогобич
22.09
2:0
В.Мозолюк, Iв.Польний
34
"Дніпро" Могильов
28.09
0:1
35
"КІМ" Вітебськ
01.10
2:1
В.Мозолюк – 2
36
"ТОрпедо" Запоріжжя
08.10
3:2
В.Мозолюк, В.Дикий, С.Богунов
37
"Нива" Вінниця
11.10
2:1
М.Слука, В.Дикий
38
"Нива" Тернопіль
17.10
2:0
В.Дикий, М.Слука
39
"Гоязан" Казах
26.10
3:2
В.Дикий – 2, А.Полiщук
40
"Спартак" Нальчик
29.10
0:1
41
"Хімік" Гродно
04.11
4:1
В.Дикий, М.Слука, Р.Зуб, В.Мозолюк
42
"Динамо" Брест
07.11
0:0
Примітка 1: На матч до Луцька не прибув "Гоязан" Казах, тому "Волинi" зараховано технiчний виграш +:-
Примітка 2: "Волинь" не їздила на матчi до Гянджи та Агдаму, за що їй присудженi технiчнi поразки -:+

Звідки прийшов:
"Волинь" Луцьк - 1991
Р/н
Ігри
Голи
Куди перейшов:
Сточньовець Польща
Бурч Михайло
1960
7
ДЮСШ Карпати Львiв
Гайдук Андрiй
1972
7
Чабан Сергiй
1960
28
Карпати Львiв
Антонюк Володимир
1958
39
Богунов Сергiй
1973
34
2
Верес Рiвне
Бронський Володимир
1969
7
Днiстер Залiщики
Вовчук Любомир
1969
36
Дикий Володимир
1962
36
13
Зуб Роман
1967
23
2
Кiрепко Анатолiй
1973
3
Подiлля Хмельницький
Карiмов Iгор
1969
27
3
Круковець Сергiй
1973
29
ДЮСШ Карпати Львiв
Маланiй Руслан
1971
16
Мозолюк Володимир
1964
38
14
?
Петровський Iгор
1964
10
?
Полiщук Анатолiй
1967
14
1
Польний Iван
1961
39
3
Сардачук Юрiй
1970
15
1
Слука Микола
1964
39
4
Фiлонюк Павло
1963
10
Федецький Андрiй
1958
37
3
Федюков Олег
1963
34
Шухман Геннадiй
1963
36

головний тренер: Вiталiй Кварцяний
тренер: Юрiй Дячук-Ставицький
президент клубу: Анатолій Барабасевич
адмiнiстратор: Олексiй Єщенко