Меню
Команда
Клуб
Результати
Уболівальнику
Преса

Бомбардири
1. Дудік - 3
2. Петров - 3
3. Діденко - 2
4. Хомченко - 1
5. Шаповал - 1
6. Мемешев - 1
7. Герасимюк - 1

Асистенти
1. Петров - 3
2. Шабанов - 1
3. Хомченко - 1
4. Дудік - 1
5. Кичак - 1
6. Мемешев - 1
7. Герасимюк - 1
8. Ляшенко - 1

Статистика
Команда Ігри Виграші Нічиї Програші М’ячі Очки
1. "Металург" Донецьк 46 32 5 9 77-39 101
2. "Динамо-2" Київ 46 29 8 9 91-33 95
3. "Металург" Маріуполь 46 29 6 11 92-56 93
4. "Волинь" Луцьк 46 26 5 15 62-47 83
5. "Нафтовик" Охтирка 46 25 6 16 76-44 81
6. "Сталь" Алчевськ 46 23 9 14 76-49 78
7. СК "Миколаїв" 46 21 12 13 66-37 75
8. ФК "Львів" 46 20 9 17 56-43 69
9. "Буковина" Чернівці 46 19 10 17 64-51 67
10. "Поліграфтехніка" Олександрія 46 17 14 15 55-50 65
11. "Металург" Нікополь 46 20 4 22 60-66 64
12. "Металіст" Харків 46 18 9 19 55-53 63
13. "Явір" Краснопілля 46 18 7 21 61-61 61
14. "Хімік" Сєвєродонецьк 46 16 11 19 64-62 59
15. "Закарпаття" Ужгород 46 17 7 22 56-78 58
16. "Шахтар" Макіївка 46 15 11 20 55-62 56
17. ФК "Черкаси" 46 16 7 23 46-78 55
18. "Хімік" Житомир 46 15 10 21 44-61 55
19. ЦСКА-2 Київ 46 15 9 22 37-56 54
20. "Зоря" Луганськ 46 16 5 25 57-83 53
21. СК "Одеса" 46 14 8 24 47-79 50
22. "Поділля" Хмельницький 46 11 13 22 40-66 46
23. "Верес" Рівне 46 11 9 26 36-79 42
24. "Кристал" Чортків 46 9 6 31 31-77 33

  - перехід в Вищу лігу
  - перехід в другу лігу

Ігри

04.08 “Верес” - 1:0 (д) (А.Тимощук)
09.08 “Подiлля” - 1:1 (д) (С.Драницький)
12.08 “Хiмiк” Житомир - 4:0 (д) (А.Тимощук-2, С.Драницький, В.Гапон)
17.08 СК ”Миколаїв” - 1:0 (г) (А.Саутiн)
20.08 СК ”Одеса” - 1:2 (г) (В.Ларiн)
25.08 “Металiст” - 1:0 (д) (С.Богунов)
02.09 “Зоря” - 3:2 (д) (А.Саутiн, В.Ларiн, автогол)
05.09 “Сталь” - 2:0 (д) (В.Гащин (пен), С.Драницький)
10.09 “Буковина” - 0:1 (г)
13.09 “Кристал” - 2:3 (г) (О.Бойчишин, В.Гащин (пен))
23.09 “Полiграфтехнiка” - 1:0 (д) (Б.Шпирка)
26.09 “Металург” Нікополь - 1:0 (д) (С.Драницький)
01.10 “Динамо-2” - 2:1 (г) (А.Саутiн, А.Оленiн)
04.10 ЦСКА-2 - 1:1 (г) (А.Тимощук)
14.10 “Хiмiк” Сєвєродонецьк - 1:0 (д) (П.Голубка)
22.10 “Нафтовик” - 3:1 (г) (О.Федюков, В.Гащин (пен), автогол)
25.10 “Явiр” - 1:0 (г) (В.Гапон)
30.10 “Шахтар” - 3:1 (д) (В.Первак, А.Тимощук, В.Ларiн)
02.11 “Металург” Маріуполь - 1:2 (д) (С.Богунов)
07.11 ФК ”Львiв” - 1:2 (г) (Б.Шпирка)
10.11 “Закарпаття” - 1:3 (г) (В.Ларiн)
14.11 ФК "Черкаси" - 3:0 (д) (В.Гащин-2, О.Панченко)
17.11 “Металург” Донецьк - 2:0 (д) (А.Саутiн-2)

14.03 “Закарпаття” - 2:0 (д) (С.Ковальов, Д.Гуменяк)
17.03 ФК ”Львiв” - 1:0 (д) (В.Ларiн)
24.03 “Металург” Маріуполь - 1:3 (г) (О.Панченко)
27.03 “Шахтар” - 2:1 (г) (Б.Шпирка, В.Ларiн (пен))
01.04 “Явiр” - 2:0 (д) (В.Ларiн (пен), В.Гапон)
04.04 “Нафтовик” - 3:1 (д) (О.Федюков, В.Первак, О.Панченко)
09.04 “Металург” Донецьк - 0:3 (г)
12.04 “Хiмiк” Сєвєродонецьк - 1:3 (г) (О.Панченко)
17.04 ЦСКА-2 - 0:1 (д)
20.04 “Динамо-2” - 0:0 (д)
25.04 “Металург” Нікополь - 1:0 (г) (О.Панченко)
28.04 “Полiграфтехнiка” - 1:1 (г) (В.Мозолюк)
03.05 “Кристал” - 3:0 (д) (О.Панченко, С.Драницький, А.Тимощук)
06.05 “Буковина” - 2:1 (д) (В.Мозолюк, С.Драницький)
11.05 “Сталь" - 2:1 (г) (В.Первак, О.Панченко)
14.05 “Зоря” - 1:3 (г) (О.Панченко)
19.05 ФК ”Черкаси” - 0:2 (г)
22.05 “Металiст” - 1:2 (г) (В.Мозолюк)
03.06 СК ”Одеса” - 1:0 (д) (О.Панченко)
06.06 СК ”Миколаїв” - 0:0 (д)
11.06 “Хiмiк” Житомир - 0:1 (г)
14.06 “Подiлля” - 0:4 (г)
20.06 “Верес” - 1:0 (г) (О.Дорош)

Павло Блажаєв - 13 (12 пропущено)
Михайло Бурч - 12 (12пр.)
Тарас Чопик - 21 (23пр.)
Олександр Антонюк - 3
Олег Бойчишин - 8 (1)
Сергiй Богунов - 23 (2)
Олександр Галицький - 1
Володимир Гапон - 31 (3)
Володимир Гащин - 21 (5)
Олег Пштир - 20
Петро Голубка - 18 (1)
Сергiй Гордун - 4
Вiталiй Гоцалюк - 2
Дмитро Гуменяк - 16 (1)
Орест Дорош - 14 (1)
Сергiй Драницький - 43 (6)
Сергiй Ковальов - 32 (1)
Володимир Ларiн - 35 (7)
Вiктор Мельник - 5
Володимр Мозолюк - 14 (3)
Артур Оленiн - 41 (1)
Олег Панченко - 35 (9)
Вiталiй Первак - 42 (3)
Сергiй Пронiн - 33
Артем Саутiн - 16 (5)
Анатолiй Тимощук - 38 (6)
Олег Федюков - 45 (2)
Богдан Шпирка - 28 (3)
Василь Яцурак - 25

Президент клубу - Анатолiй Барабасевич
Головний тренер - Анатолiй Раденко
Тренер – Олексiй Єщенко

Кубок України

1/32 фіналу кубка України
18.09 “Верес” 2:3 (д.ч.) "Волинь" (П.Голубка – 3)

1/16 фіналу кубка України
09.10 "Волинь" 1:0 “Таврiя” (А.Саутiн)

1/8 фіналу кубка України
17.10 “Карпати” 1:0 "Волинь"

У кубку України:
3 гри: П.Блажаєв (3пр.), В.Гапон, П.Голубка (3), С.Драницький, С.Ковальов, В.Первак, Б.Шпирка
2 гри: О.Бойчишин, А.Саутiн (1), А.Тимощук, О.Федюков
1 гра: О.Антонюк, В.Гащин, В.Ларiн, А.Оленiн, С.Пронiн, О.Пштир, В.Яцурак