Меню
Команда
Клуб
Результати
Уболівальнику
Преса

Бомбардири
1. Петров - 4
2. Дудік - 3
3. Діденко - 2
4. Хомченко - 1
5. Шаповал - 1
6. Мемешев - 1
7. Герасимюк - 1

Асистенти
1. Петров - 3
2. Шабанов - 1
3. Хомченко - 1
4. Дудік - 1
5. Романюк - 1
6. Кичак - 1
7. Мемешев - 1
8. Герасимюк - 1
9. Ляшенко - 1

Статистика
Команда Ігри Виграші Нічиї Програші М’ячі Очки
1. СК "Миколаїв" 42 31 5 6 94-31 98
2. "Динамо-2" Київ 42 28 9 7 90-31 93
3. "Металіст" Харків 42 26 11 5 74-29 89
4. "Сталь" Алчівськ 42 24 5 13 95-53 77
5. "Нива" Вінниця 42 22 7 13 58-34 73
6. "Полісся" Житомир 42 21 5 16 58-64 68
7. ФК "Черкаси" 42 19 11 12 51-41 68
8. "Нафтовик" Охтирка 42 19 10 13 56-50 67
9. "Волинь" Луцьк 42 19 8 15 56-45 65
10. "Явір" Краснопілля 42 19 5 18 52-48 62
11. "Металург" Нікополь 42 19 4 19 44-61 61
12. ЦСКА-2 Київ 42 18 5 19 56-44 59
13. "Шахтар" Макіївка 42 17 5 20 67-77 56
14. "Кремінь" Кременчук 42 16 7 19 55-53 55
15. "Десна" Чернігів 42 14 12 16 45-53 54
16. "Поліграфтехніка" Олександрія 42 15 9 18 51-49 54
17. ФК "Львів" 42 16 6 20 62-54 54
18. "Буковина" Чернівці 42 14 11 17 36-50 53
19. "Зоря" Луганськ 42 11 6 25 43-84 39
20. "Верховина" Ужгород 42 7 11 24 42-79 32
21. "Авангард-Індустрія" Ровеньки 42 4 4 34 15-107 16
22. "Хімік" Сєвєродонецьк 42 3 4 35 26-90 13

  - перехід в Вищу лігу
  - перехід в другу лігу

Ігри

30.07 ФК”Львiв” - 1:1 (д) (С.Ковальов)
02.08 “Верховина” - 3:1 (д) (С.Драницький – 2 (1 пен), С.Богунов)
08.08 “Металiст” - 1:3 (г) (О.Пштир)
11.08 “Хiмiк” - 1:1 (г) (С.Ковальов)
16.08 ФК ”Черкаси” - 2:1 (д) (Д.Гуменяк, В.Ларiн)
19.08 ЦСКА-2 - 1:1 (д) (С.Драницький)
25.08 “Зоря” - 1:1 (г) (В.Мозолюк)
28.08 “Авангард-Iндустрія” - 0:0 (г)
02.09 “Кремiнь” - 3:0 (д) (Б.Шпирка, С.Драницький, Д.Гуменяк)
05.09 “Полiграфтехнiка” - 2:0 (д) (Б.Шпирка, А.Тимощук)
11.09 “Нива” - 0:3 (г)
14.09 “Полiсся” - 1:2 (г) (С.Богунов)
20.09 “Динамо-2” - 0:2 (д)
23.09 “Десна” - 3:0 (д) (С.Драницький, В.Ларiн, В.Матусевич)
28.09 “Металург” - 0:2 (г)
01.10 СК ”Миколаїв” - 0:2 (г)
07.10 “Буковина” - 1:1 (д) (В.Мозолюк)
06.11 “Нафтовик” - 1:0 (д) (О.Панченко)
09.11 “Явiр” - 3:0 (д) (С.Драницький (пен), Д.Гуменяк, В.Мозолюк)
14.11 “Сталь” - 1:3 (г) (В.Ларiн)
17.11 “Шахтар” - 0:2 (г)

27.03 “Шахтар” - 1:0 (д) (С.Драницький)
30.03 “Сталь” - 3:2 (д) (С.Драницький - 3 (1 пен))
04.04 “Явiр” - 0:1 (г)
07.04 “Нафтовик” - 2:1 (г) (А.Шулятицький, О.Федюков)
16.04 “Буковина” - 1:0 (г) (С.Матвiїв)
22.04 СК ”Миколаїв” - 0:1 (д)
25.04 “Металург” - 3:0 (д) (А.Шулятицький, С.Драницький, I.Маковей)
30.04 “Десна” - 0:1 (г)
03.05 “Динамо-2” - 0:1 (г)
08.05 “Полiсся” - 3:1 (д) (О.Панченко, В.Яцурак, В.Матусевич)
11.05 “Нива” - 2:0 (д) (О.Панченко, С.Драницький)
16.05 “Полiграфтехнiка” - 0:1 (г)
19.05 “Кремiнь” - 1:2 (г) (В.Яцурак)
24.05 “Авангард-Iндустрія” - 3:0 (д) (О.Панченко – 2 (1 пен), В.Яцурак)
27.05 “Зоря” - 3:0 (д) (Д.Гуменяк, С.Бурковський, В.Мозолюк)
06.06 ЦСКА-2 - 0:3 (г)
11.06 ФК ”Черкаси” - 1:1 (г) (С.Матвiїв)
16.06 “Хiмiк” - +:- (д)
19.06 “Металiст” - 1:1 (д) (С.Драницький)
25.06 “Верховина” - 3:1 (г) (В.Мозолюк, О.Пштир, С.Драницький)

Роман Байрашевський - 20 (22 пропущено)
Тарас Чопик - 26 (23 пр.)
Олександр Антонюк - 9
Микола Бiлик - 17 (1)
Сергiй Богунов - 27 (2)
Сергiй Бурковський - 14 (2)
Володимир Гапон - 16
Сергiй Гордун - 17
Вiталiй Гоцалюк - 4
Дмитро Гуменяк - 39 (5)
Орест Дорош - 36
Сергiй Драницький - 40 (14)
Сергiй Ковальов - 17 (2)
Ярослав Комзюк - 37
Володимир Ларiн - 16 (3)
Iгор Маковей - 15 (1)
Степан Матвiїв - 15 (2)
Валерiй Матусевич - 26 (2)
Володимир Мозолюк - 35 (7)
Руслан Нiкiтiн - 7
Артур Оленiн - 3
Олег Панченко - 32 (5)
Олег Пштир - 21 (1)
Анатолiй Тимощук - 14 (1)
Олег Федюков - 39 (1)
Богдан Шпирка - 30 (2)
Андрiй Шулятицький - 18 (2)
Василь Яцурак - 37 (3)

Президент клубу - Анатолiй Барабасевич
Головний тренер – Юрiй Шулятицький (в першому колi – Олексiй Єщенко)

Кубок України

1/32 фіналу кубка України
“Авангард-Iндустрiя” - +:- (вiдмова суперника)

1/16 фіналу кубка України
26.10 "Волинь" 0:0 “Металург” Д
01.11 "Металург" Д 2:1 "Волинь" (С.Драницький (пен))

У кубку України:
2 гри: Я.Комзюк, О.Федюков, В.Матусевич, С.Драницький(1), О.Пштир, В.Гапон, О.Дорош, Д.Гуменяк, А.Тимощук, В.Мозолюк, С.Богунов
1 гра: Т.Чопик, Р.Байрашевський (2 пропущено), Б.Шпирка, В.Яцурак, С.Ковальов, С.Гордун