|
Меню |
|
|
Команда
|
Клуб
|
Результати
|
Уболівальнику
|
Преса
|
|
|
|
|
Бомбардири |
|
1. Кобзар - 6 |
2. Ляшенко - 2 |
3. Войтіховський - 2 |
4. Хагназарі - 2 |
5. Климець - 1 |
6. Сад - 1 |
7. Рябов - 1 |
8. Цюпа - 1 |
9. Кучеренко - 1 |
|
|
|
Статистика |
|
Перша група класу "А". 17 команд
Друга група класу "А". 27 команд в 2-х пiдгрупах
Клас "Б". 151 команда в 9-ти зонах
Клас "Б". 1 зона
№ |
Команда |
Ігор |
Перемог |
Нічиїх |
Програшів |
Різниця |
Очок |
1 |
"Полiсся" Житомир |
30 |
18 |
8 |
4 |
32-11 |
44 |
2 |
СКА Львів |
30 |
14 |
9 |
7 |
47-21 |
37 |
3 |
"Верховина" Ужгород |
30 |
16 |
5 |
9 |
38-28 |
37 |
4 |
"Спартак" Брест |
30 |
12 |
12 |
6 |
25-12 |
36 |
5 |
"Темп" Київ |
30 |
14 |
8 |
8 |
38-26 |
36 |
6 |
"Авангард" Тернопіль |
30 |
12 |
9 |
9 |
32-24 |
33 |
7 |
"Динамо" Хмельницький |
30 |
12 |
8 |
10 |
35-22 |
32 |
8 |
"Спартак" Могильов |
30 |
12 |
8 |
10 |
31-25 |
32 |
9 |
"Колгоспник" Рівне |
30 |
11 |
7 |
12 |
30-27 |
29 |
10 |
"Нафтовик" Дрогобич |
30 |
8 |
10 |
12 |
22-25 |
26 |
11 |
"Десна" Чернігів |
30 |
8 |
10 |
12 |
23-31 |
26 |
12 |
"Спартак" Івано-Франківськ |
30 |
7 |
12 |
11 |
19-33 |
26 |
13 |
"Волинь" Луцьк |
30 |
7 |
10 |
13 |
23-34 |
24 |
14 |
"Двіна" Вітебськ |
30 |
8 |
8 |
14 |
16-29 |
24 |
15 |
"Спартак" Суми |
30 |
5 |
10 |
15 |
20-39 |
20 |
16 |
"Нєман" Гродно |
30 |
6 |
6 |
18 |
18-60 |
18 |
№ п/п |
Команда |
Дата |
Вдома |
На виїзді |
Голи у "Волині": |
К-1 |
"Авангард" Тернопіль |
22.04 |
0:2 |
|
|
1 |
"Нєман" Гродно |
12.04 |
4:0 |
|
Б.Дмитерко, В.Томашевський, Г.Рябцун, В.Парiй |
2 |
"Спартак" Брест |
18.04 |
0:0 |
|
|
3 |
"Полісся" Житомир |
26.04 |
|
1:1 |
Е.Iващенко |
4 |
"Колгоспник" Рівне |
02.05 |
1:0 |
|
В.Бубало |
5 |
"Динамо" Хмельницький |
06.05 |
|
0:3 |
|
6 |
"Верховина" Ужгород |
10.05 |
|
2:0 |
Б.Гопей, Г.Вознюк |
7 |
"Спартак" Суми |
16.05 |
1:1 |
|
А.Малютчик |
8 |
"Спартак" Івано-Франківськ |
20.05 |
0:0 |
|
|
9 |
"Авангард" Тернопіль |
24.05 |
|
0:3 |
|
10 |
"Десна" Чернігів |
30.05 |
|
0:1 |
|
11 |
"Нафтовик" Дрогобич |
03.06 |
3:2 |
|
Б.Гопей-2, В.Бубало |
12 |
"Спартак" Могильов |
07.06 |
|
0:1 |
|
13 |
"Двіна" Вітебськ |
17.06 |
0:1 |
|
|
14 |
"Темп" Київ |
21.06 |
|
0:3 |
|
15 |
"Нєман" Гродно |
28.06 |
|
0:0 |
|
16 |
"Спартак" Брест |
04.07 |
|
0:1 |
|
17 |
"Полісся" Житомир |
08.07 |
1:2 |
|
I.Чайковський |
18 |
"Колгоспник" Рівне |
12.07 |
|
0:2 |
|
19 |
"Динамо" Хмельницький |
18.07 |
0:2 |
|
|
20 |
"Верховина" Ужгород |
22.07 |
1:0 |
|
Г.Вознюк |
21 |
"Спартак" Суми |
26.07 |
|
1:1 |
А.Малютчик |
22 |
"Спартак" Івано-Франківськ |
01.08 |
|
0:0 |
|
23 |
"Авангард" Тернопіль |
05.08 |
0:1 |
|
|
24 |
"Десна" Чернігів |
09.08 |
3:1 |
|
В.Парiй, Г.Вознюк, А.Малютчик |
25 |
"Нафтовик" Дрогобич |
15.08 |
|
0:0 |
|
26 |
"Темп" Київ |
19.08 |
0:0 |
|
|
27 |
СКА Львів |
23.08 |
|
0:3 |
|
28 |
"Спартак" Могильов |
29.08 |
1:2 |
|
Б.Дмитерко |
29 |
"Двіна" Вітебськ |
05.09 |
|
1:1 |
Г.Вознюк |
30 |
СКА Львів |
14.09 |
3:2 |
|
I.Чайковський, Г.Вознюк, Б.Дмитерко |
Першiсть УРСР. Стиковий турнiр за 31 - 36 мiсця |
№ |
Команда |
Ігор |
Перемог |
Нічиїх |
Програшів |
Різниця |
Очок |
31 |
"Шахтар" Олександрія |
10 |
5 |
3 |
2 |
12-5 |
13 |
32 |
"Авангард" Жовті Води |
10 |
4 |
3 |
3 |
7-5 |
11 |
33 |
"Металург" Керч |
10 |
3 |
4 |
3 |
6-8 |
10 |
34 |
"Спартак" Суми |
10 |
3 |
3 |
4 |
11-12 |
9 |
35 |
"Комунарець" Комунарськ |
10 |
3 |
3 |
4 |
8-10 |
9 |
36 |
"Волинь" Луцьк |
10 |
1 |
6 |
3 |
6-10 |
8 |
Примiтка. Враховано особистi зустрiчi в зональних турнiрах
№ п/п |
Команда |
Дата |
Вдома |
На виїзді |
Голи у "Волині": |
c1 |
"Авангард" Жовті Води |
18.09 |
0:0 |
|
|
с2 |
"Шахтар" Олександрія |
26.09 |
0:0 |
|
|
с3 |
"Комунарець" Комунарськ |
03.10 |
|
0:1 |
|
с4 |
"Металург" Керч |
10.10 |
|
0:0 |
|
с5 |
"Комунарець" Комунарськ |
17.10 |
2:0 |
|
Г.Вознюк - 2 |
с6 |
"Металург" Керч |
24.10 |
0:0 |
|
|
с7 |
"Авангард" Жовті Води |
31.10 |
|
0:3 |
|
с8 |
"Шахтар" Олександрія |
08.11 |
|
2:4 |
Г.Вознюк - 2 |
Перехiднi матчi з чемпiоном областi |
п1 |
"Шахтар" Нововолинськ |
11.11 |
7:1 |
|
Г.Вознюк-4, Б.Гопей-2, А.Епельбаум |
п2 |
"Шахтар" Нововолинськ |
14.11 |
|
0:1 |
|
Звідки прийшов |
Волинь - 1964 |
Р/н |
Ігри |
Голи |
Куди перейшов: |
? |
Боярчук Валерiй |
|
14 |
|
|
|
Галич Андрiй |
1937 |
17 |
|
|
|
Алієв Борис |
1938 |
4 |
|
|
|
Бубало Василь |
1936 |
25 |
2 |
|
|
Вознюк Григорiй |
1945 |
29 |
5(9) |
СКА Львiв |
СКА Львiв |
Гопей Богдан |
1939 |
18 |
3 |
? |
група пiдготовки |
Гордєєв Ростислав |
1945 |
1 |
|
Полiсся Житомир |
|
Дмитерко Борис |
1937 |
30 |
3 |
|
|
Епельбаум Анатолiй |
1939 |
30 |
|
? |
група пiдготовки |
Iващенко Едуард |
1946 |
21 |
1 |
|
Колгоспник Полтава |
Козирєв Юрiй |
|
9 |
|
|
|
Ліщук Юхим |
1940 |
29 |
|
|
Колгоспник Рiвне |
Малютчик Анатолiй |
1945 |
24 |
3 |
Колгоспник Рiвне |
Шахтар Нововолинськ |
Парiй Вiктор |
1941 |
24 |
2 |
Шахтар Нововолинськ |
Шахтар Нововолинськ |
Порошин В |
1943 |
1 |
|
Шахтар Нововолинськ |
Колгоспник Рiвне |
Рябцун Геннадiй |
1939 |
12 |
1 |
Колгоспник Рiвне |
Подiлля Кам.-Под. |
Томашевський Вячеслав |
1944 |
6 |
1 |
|
|
Трусов Володимир |
1940 |
23 |
|
|
Подiлля Кам.-Под. |
Чайковський Iгор |
1945 |
23 |
2 |
|
|
Школа Євген |
1943 |
23 |
|
Челябiнськ |
Головний тренер: Єрємєєв Володимир
Примiтка. Не збереглися протоколи стикового турнiру, тому валовi показники поданi тiльки за пiдсумками зонального турнiру.
|
|