|
Меню |
|
|
Команда
|
Клуб
|
Результати
|
Уболівальнику
|
Преса
|
|
|
|
|
Бомбардири |
|
1. Кобзар - 6 |
2. Ляшенко - 2 |
3. Войтіховський - 2 |
4. Хагназарі - 2 |
5. Климець - 1 |
6. Сад - 1 |
7. Рябов - 1 |
8. Цюпа - 1 |
9. Кучеренко - 1 |
|
|
|
Статистика |
|
Перша група класу "А". 19 команд
Друга група класу "А". 59 команд в 3-х пiдгрупах i фiнальний турнiр за 1-3 мiсця
Клас "Б". 190 команд в 10-ти зонах
Клас "Б". 1 зона
№ |
Команда |
Ігор |
Перемог |
Нічиїх |
Програшів |
Різниця |
Очок |
1 |
"Автомобіліст" Житомир |
40 |
23 |
13 |
4 |
45-12 |
59 |
2 |
"Дніпро" Черкаси |
40 |
19 |
12 |
9 |
46-22 |
50 |
3 |
"Дніпро" Кременчук |
40 |
22 |
6 |
12 |
51-33 |
50 |
4 |
СКЧФ Севастополь |
40 |
19 |
10 |
11 |
41-33 |
48 |
5 |
"Кривбас" Кривий Ріг |
40 |
15 |
17 |
8 |
46-36 |
47 |
6 |
"Авангард" Тернопіль |
40 |
15 |
17 |
8 |
36-28 |
47 |
7 |
"Трубник" Нікополь |
40 |
16 |
13 |
11 |
41-28 |
45 |
8 |
"Десна" Чернігів |
40 |
17 |
11 |
12 |
44-33 |
45 |
9 |
"Динамо" Хмельницький |
40 |
13 |
17 |
10 |
40-31 |
43 |
10 |
"Горинь" Рівне |
40 |
13 |
15 |
12 |
37-35 |
41 |
11 |
"Верховина" Ужгород |
40 |
14 |
12 |
14 |
35-35 |
40 |
12 |
"Спартак" Івано-Франківськ |
40 |
11 |
13 |
16 |
37-36 |
35 |
13 |
"Шахтар" Олександрія |
40 |
12 |
11 |
17 |
34-45 |
35 |
14 |
"Буковина" Чернівці |
40 |
11 |
12 |
17 |
44-53 |
34 |
15 |
"Дністер" Тирасполь |
40 |
9 |
16 |
15 |
24-42 |
34 |
16 |
"Прометей" Дніпродзержинськ |
40 |
9 |
14 |
17 |
33-44 |
32 |
17 |
"Будівельник" Бєльці |
40 |
10 |
12 |
18 |
26-39 |
32 |
18 |
"Енергія" Нова Каховка |
40 |
9 |
14 |
17 |
24-41 |
32 |
19 |
"Волинь" Луцьк |
40 |
7 |
16 |
17 |
32-41 |
30 |
20 |
"Нафтовик" Дрогобич |
40 |
7 |
16 |
17 |
40-57 |
30 |
21 |
"Дунаєць" Ізмаїл |
40 |
11 |
8 |
21 |
30-62 |
30 |
№ п/п |
Команда |
Дата |
Вдома |
На виїзді |
Голи у "Волині": |
1 |
"Буковина" Чернівці |
22.04 |
|
0:1 |
|
2 |
"Авангард" Тернопіль |
26.04 |
|
0:0 |
|
3 |
"Динамо" Хмельницький |
30.04 |
|
0:1 |
|
4 |
"Шахтар" Олександрія |
06.05 |
2:1 |
|
А.Мiкоян, А.Попов |
5 |
"Кривбас" Кривий Ріг |
10.05 |
0:0 |
|
|
6 |
"Прометей" Дніпродзержинськ |
14.05 |
1:1 |
|
А.Мiкоян |
7 |
"Верховина" Ужгород |
20.05 |
|
0:1 |
|
8 |
"Нафтовик" Дрогобич |
24.05 |
|
0:3 |
|
9 |
"Спартак" Івано-Франківськ |
28.05 |
|
2:2 |
В.Бичков, А.Попов |
10 |
"Дунаєць" Ізмаїл |
03.06 |
1:0 |
|
А.Попов |
11 |
"Дністер" Тирасполь |
07.06 |
3:0 |
|
А.Попов - 2, Ю.Петров |
12 |
"Будівельник" Бєльці |
10.06 |
0:1 |
|
|
13 |
"Десна" Чернігів |
16.06 |
|
0:1 |
|
14 |
"Дніпро" Черкаси |
20.06 |
|
0:3 |
|
15 |
"Дніпро" Кременчук |
24.06 |
|
0:1 |
|
16 |
СКЧФ Севастополь |
29.06 |
1:1 |
|
В.Сопронюк |
17 |
"Енергія" Нова Каховка |
03.07 |
1:1 |
|
В.Байсарович |
18 |
"Трубник" Нікополь |
07.07 |
0:0 |
|
|
19 |
"Автомобіліст" Житомир |
16.07 |
|
1:3 |
А.Попов |
20 |
"Горинь" Рівне |
19.07 |
1:0 |
|
В.Соложенiцин |
21 |
"Горинь" Рівне |
23.07 |
|
1:3 |
А.Мiкоян |
22 |
"Автомобіліст" Житомир |
27.07 |
0:1 |
|
|
23 |
СКЧФ Севастополь |
13.08 |
|
1:2 |
В.Сопронюк |
24 |
"Трубник" Нікополь |
17.08 |
|
1:1 |
В.Соложенiцин |
25 |
"Дніпро" Кременчук |
20.08 |
2:1 |
|
А.Попов - 2 |
26 |
"Дніпро" Черкаси |
24.08 |
2:0 |
|
В.Возницький, В.Сопронюк |
27 |
"Десна" Чернігів |
27.08 |
0:0 |
|
|
28 |
"Будівельник" Бєльці |
31.08 |
|
0:1 |
|
29 |
"Дністер" Тирасполь |
03.09 |
|
3:3 |
В.Сопронюк - 3 |
30 |
"Дунаєць" Ізмаїл |
06.09 |
|
3:0 |
В.Байсарович, В.Возницький, В.Сопронюк |
31 |
"Енергія" Нова Каховка |
10.09 |
|
0:1 |
|
32 |
"Спартак" Івано-Франківськ |
13.09 |
1:1 |
|
В.Возницький |
33 |
"Нафтовик" Дрогобич |
17.09 |
0:0 |
|
|
34 |
"Верховина" Ужгород |
21.09 |
1:1 |
|
В.Сопронюк |
35 |
"Прометей" Дніпродзержинськ |
26.09 |
|
1:1 |
В.Бичков |
36 |
"Кривбас" Кривий Ріг |
30.09 |
|
1:2 |
В.Возницький |
37 |
"Шахтар" Олександрія |
03.10 |
|
1:1 |
В.Байсарович |
38 |
"Динамо" Хмельницький |
08.10 |
0:0 |
|
|
39 |
"Авангард" Тернопіль |
12.10 |
0:1 |
|
|
40 |
"Буковина" Чернівці |
16.10 |
1:2 |
|
В.Сопронюк |
Звідки прийшов |
Волинь - 1967 |
Р/н |
Ігри |
Голи |
Куди перейшов: |
Шахтар Нововолинськ |
Квак |
|
15 |
|
? |
Динамо Хмельницький |
Ступар Михайло |
1941 |
31 |
|
Спартак Iвано-Франкiвськ |
група пiдготовки |
Адамчук Микола |
1949 |
33 |
|
РА |
Буковина Чернiвцi |
Аракелов Р |
1947 |
2 |
|
? |
|
Байсарович Володимир |
1943 |
39 |
3 |
|
Спартак Iвано-Франкiвськ |
Бичков В |
|
37 |
2 |
? |
Динамо Хмельницький |
Возницький Володимир |
1944 |
39 |
4 |
|
Шахтар Нововолинськ |
Гетманчук Володимир |
|
2 |
|
Шахтар Нововолинськ |
? |
Делба |
|
5 |
|
? |
|
Дорошенко Юрiй |
1939 |
38 |
|
|
Колгоспник Полтава |
Козирєв Юрiй |
|
38 |
|
? |
група пiдготовки |
Лiвак Петро |
1949 |
32 |
|
|
|
Мiкоян Альберт |
1939 |
39 |
3 |
|
|
Петров Юрiй |
1947 |
33 |
2 |
? |
|
Попов Анатолiй |
1942 |
26 |
7 |
? |
група пiдготовки |
Савчук Анатолiй |
1949 |
18 |
|
|
Буковина Чернiвцi |
Соложенiцин Валерiй |
1944 |
38 |
2 |
|
|
Сопронюк Василь |
1947 |
38 |
9 |
? |
Головний тренер: Юрiй Головей
|
|