|
Меню |
|
|
Команда
|
Клуб
|
Результати
|
Уболівальнику
|
Преса
|
|
|
|
|
Бомбардири |
|
1. Кобзар - 6 |
2. Ляшенко - 2 |
3. Войтіховський - 2 |
4. Хагназарі - 2 |
5. Климець - 1 |
6. Сад - 1 |
7. Рябов - 1 |
8. Цюпа - 1 |
9. Кучеренко - 1 |
|
|
|
Статистика |
|
Перша група класу "А". 20 команд
Друга група класу "А". 84 команди в 4-х пiдгрупах i фiнальний турнiр за 1-4 мiсця
Клас "Б". 251 команда в 13-ти зонах
Клас "Б". 10 зона
№ |
Команда |
Ігор |
Перемог |
Нічиїх |
Програшів |
Різниця |
Очок |
1 |
"Авангард" Тернопіль |
42 |
28 |
10 |
4 |
85-24 |
66 |
2 |
"Буковина" Чернівці |
42 |
25 |
10 |
7 |
66-26 |
60 |
3 |
"Динамо" Хмельницький |
42 |
21 |
12 |
9 |
59-19 |
54 |
4 |
"Шахтар" Олександрія |
42 |
21 |
10 |
11 |
56-39 |
52 |
5 |
"Спартак" Івано-Франківськ |
42 |
19 |
13 |
10 |
59-29 |
51 |
6 |
"Верховина" Ужгород |
42 |
18 |
10 |
14 |
40-43 |
46 |
7 |
"Горинь" Рівне |
42 |
14 |
17 |
11 |
35-25 |
45 |
8 |
"Будіндустрія" Бєльци |
42 |
14 |
17 |
11 |
37-37 |
45 |
9 |
"Прометей" Дніпродзержинськ |
42 |
15 |
14 |
13 |
48-39 |
44 |
10 |
"Шахтар" Червоноград |
42 |
14 |
16 |
12 |
33-30 |
44 |
11 |
"Колос" Якимівка |
42 |
13 |
16 |
13 |
37-32 |
42 |
12 |
"Торпедо" Луцьк |
42 |
15 |
11 |
16 |
31-40 |
41 |
13 |
"Дністер" Тирасполь |
42 |
13 |
14 |
15 |
44-38 |
40 |
14 |
"Карпати" Мукачеве |
42 |
14 |
11 |
17 |
36-47 |
39 |
15 |
"Енергія" Нова Каховка |
42 |
12 |
14 |
16 |
32-39 |
38 |
16 |
"Нафтовик" Дрогобич |
42 |
15 |
8 |
19 |
36-53 |
38 |
17 |
"Ніструл" Бендери |
42 |
13 |
11 |
18 |
32-53 |
37 |
18 |
"Трубник" Нікополь |
42 |
12 |
12 |
18 |
42-42 |
36 |
19 |
"Прогрес" Бердичів |
42 |
12 |
11 |
19 |
40-64 |
35 |
20 |
"Поділля" Дунаєць |
42 |
10 |
12 |
20 |
23-46 |
32 |
21 |
"Дунаєць" Ізмаїл |
42 |
7 |
8 |
27 |
18-63 |
22 |
22 |
"Шахтар" Нововолинськ |
42 |
5 |
7 |
30 |
19-80 |
17 |
№ п/п |
Команда |
Дата |
Вдома |
На виїзді |
Голи у "Волині": |
1 |
"Ніструл" Бендери |
14.04 |
0:1 |
|
|
2 |
"Дністер" Тирасполь |
18.04 |
1:0 |
|
А.Савчук |
3 |
"Дунаєць" Ізмаїл |
22.04 |
1:2 |
|
автогол |
4 |
"Шахтар" Червоноград |
27.04 |
|
0:1 |
|
5 |
"Шахтар" Нововолинськ |
02.05 |
1:0 |
|
Р.Якубович |
6 |
"Поділля" Кам’янець-Подільський |
05.05 |
0:0 |
|
|
7 |
"Динамо" Хмельницький |
10.05 |
|
0:1 |
|
8 |
"Будіндустрія" Бєльци |
14.05 |
|
0:0 |
|
9 |
"Буковина" Чернівці |
18.05 |
|
1:2 |
Ю.Мозжухiн |
10 |
"Спартак" Івано-Франківськ |
25.05 |
2:1 |
|
Р.Якубович, А.Савчук |
11 |
"Карпати" Мукачеве |
29.05 |
1:1 |
|
В.Телiнгер |
12 |
"Верховина" Ужгород |
02.06 |
2:1 |
|
А.Савчук, В.Возницький |
13 |
"Енергія" Нова Каховка |
07.06 |
|
1:0 |
В.Возницький |
14 |
"Трубник" Нікополь |
11.06 |
|
1:1 |
В.Соложенiцин |
15 |
"Колос" Якимівка |
15.06 |
|
0:3 |
|
16 |
"Авангард" Тернопіль |
21.06 |
2:1 |
|
А.Савчук - 2 |
17 |
"Горинь" Рівне |
26.06 |
0:0 |
|
|
18 |
"Нафтовик" Дрогобич |
30.06 |
3:0 |
|
А.Савчук,В.Возницький,В.Соложенiцин |
19 |
"Шахтар" Олександрія |
06.07 |
|
0:2 |
|
20 |
"Прометей" Дніпродзержинськ |
10.07 |
|
0:1 |
|
21 |
"Прогрес" Бердичів |
14.07 |
|
0:2 |
|
22 |
"Прогрес" Бердичів |
21.07 |
1:0 |
|
А.Мiкоян |
23 |
"Прометей" Дніпродзержинськ |
25.07 |
1:0 |
|
П.Лiвак |
24 |
"Шахтар" Олександрія |
28.07 |
2:1 |
|
В.Байсарович, А.Мiкоян |
25 |
"Нафтовик" Дрогобич |
03.08 |
|
0:0 |
|
26 |
"Горинь" Рівне |
07.08 |
|
1:1 |
П.Лiвак |
27 |
"Авангард" Тернопіль |
11.08 |
|
0:3 |
|
28 |
"Колос" Якимівка |
17.08 |
1:0 |
|
В.Телiнгер |
29 |
"Трубник" Нікополь |
21.08 |
2:1 |
|
В.Зайченко, В.Возницький |
30 |
"Енергія" Нова Каховка |
25.08 |
1:0 |
|
В.Телiнгер |
31 |
"Верховина" Ужгород |
31.08 |
|
2:3 |
Ю.Мозжухiн, В.Телiнгер |
32 |
"Карпати" Мукачеве |
03.09 |
|
0:2 |
|
33 |
"Спартак" Івано-Франківськ |
07.09 |
|
0:2 |
|
34 |
"Буковина" Чернівці |
14.09 |
0:0 |
|
|
35 |
"Будіндустрія" Бєльци |
18.09 |
0:0 |
|
|
36 |
"Динамо" Хмельницький |
22.09 |
0:1 |
|
|
37 |
"Поділля" Кам’янець-Подільський |
28.09 |
|
1:1 |
В.Зайченко |
38 |
"Шахтар" Нововолинськ |
02.10 |
|
1:0 |
В.Байсарович |
39 |
"Шахтар" Червоноград |
06.10 |
0:2 |
|
|
40 |
"Дунаєць" Ізмаїл |
11.10 |
|
1:0 |
П.Лiвак |
41 |
"Дністер" Тирасполь |
15.10 |
|
1:1 |
В.Возницький |
42 |
"Ніструл" Бендери |
19.10 |
|
0:2 |
|
Звідки прийшов |
Торпедо - 1968 |
Р/н |
Ігри |
Голи |
Куди перейшов: |
Механiзатор Рожище |
Тищенко Констянтин |
1948 |
? |
|
|
|
Байсарович Володимир |
1943 |
? |
2 |
|
Шахтар Нововолинськ |
Бережко В |
|
? |
|
Шахтар Нововоинськ |
? |
Болдирєв Юрiй |
|
? |
|
? |
|
Возницький Володимир |
1944 |
? |
5 |
|
|
Дорошенко Юрiй |
1939 |
? |
|
|
Даугава Рига |
Зайченко Вячеслав |
1944 |
? |
2 |
? Латвiя |
Авангард Тернопiль |
Закарая М |
|
? |
|
? |
|
Лiвак Петро |
1949 |
? |
3 |
|
|
Мiкоян Альберт |
1939 |
? |
2 |
|
Колгоспник Рiвне |
Мозжухiн Юрiй |
1943 |
? |
2 |
|
Шахтар Нововолинськ |
Планковський М |
|
? |
|
? |
|
Савчук Анатолiй |
1949 |
? |
6 |
СКА Львiв |
|
Соложенiцин Валерiй |
1944 |
? |
2 |
Шахтар Олександрiя |
? Ковель |
Сухiашвiлi З |
|
? |
|
? |
? Мукачеве |
Телiнгер Вiльгельм |
1950 |
? |
4 |
Верховина Ужгород |
? Ковель |
Якубович Роман |
1947 |
? |
2 |
|
Примiтка. Збереглися протоколи лише 19-ти матчiв. Склад команди - не остаточний
Старшi тренери
Прізвище |
Ігор |
Виграно |
Нічиїх |
Програно |
М’ячі |
Очки |
Юрiй Головей |
7 |
2 |
1 |
4 |
3-5 |
5 |
Борис Волощук |
35 |
13 |
10 |
12 |
28-35 |
36 |
|
|