Вища лiга. 13 команд
Перша лiга. 20 команд
Друга лiга. Союзні зони. 66 команд в 9-х зонах.
Друга лiга. Республіканські зони. 188 команд в 10-ти зонах.
Друга ліга. Західна зона
№ |
Команда |
Ігор |
Перемог |
Нічиїх |
Програшів |
Різниця |
Очок |
1 |
"Буковина" Чернівці |
42 |
23 |
12 |
7 |
69-27 |
58 |
2 |
"Даугава" Рига |
42 |
22 |
12 |
8 |
67-37 |
56 |
3 |
"Карпати" Львів |
42 |
23 |
9 |
10 |
61-36 |
55 |
4 |
"Нива" Тернопіль |
42 |
22 |
11 |
9 |
70-51 |
55 |
5 |
"Нива" Вінниця |
42 |
17 |
16 |
9 |
56-29 |
50 |
6 |
СКА Одеса |
42 |
21 |
7 |
14 |
59-32 |
49 |
7 |
"Зоря" Луганськ |
42 |
20 |
9 |
13 |
72-44 |
49 |
8 |
"Спартак" Нальчик |
42 |
20 |
7 |
15 |
55-46 |
47 |
9 |
"Динамо" Брест |
42 |
15 |
15 |
12 |
49-39 |
45 |
10 |
"Кремінь" Кременчук |
42 |
16 |
11 |
15 |
49-45 |
43 |
11 |
"Зоря" Бєльци |
42 |
15 |
12 |
15 |
52-52 |
42 |
12 |
"Ворскла" Полтава |
42 |
15 |
11 |
16 |
47-51 |
41 |
13 |
"Дніпро" Могильов |
42 |
17 |
6 |
19 |
58-54 |
40 |
14 |
"Галичина" Дрогобич |
42 |
12 |
15 |
15 |
45-50 |
39 |
15 |
"Хімік" Гродно |
42 |
16 |
6 |
20 |
46-52 |
38 |
16 |
"Старт" Ульяновськ |
42 |
12 |
13 |
17 |
34-45 |
37 |
17 |
"Волинь" Луцьк |
42 |
14 |
7 |
21 |
42-61 |
35 |
18 |
"Лорі" Кіровокан |
42 |
14 |
5 |
23 |
39-79 |
33 |
19 |
"Іскра" Смоленськ |
42 |
11 |
10 |
21 |
46-66 |
32 |
20 |
"Закарпаття" Ужгород |
42 |
12 |
7 |
23 |
42-70 |
31 |
21 |
"Балтика" Калінінград |
42 |
7 |
13 |
22 |
32-64 |
27 |
22 |
"Ширак" Ленінакан |
42 |
10 |
2 |
30 |
37-104 |
22 |
№ п/п |
Команда |
Дата |
Вдома |
На виїзді |
Голи у "Волині": |
1 |
"Буковина" Чернівці |
07.04 |
0:2 |
|
|
2 |
"Нива" Вінниця |
10.04 |
2:2 |
|
В.Дикий – 2 |
3 |
"Кремінь" Кременчук |
17.04 |
|
0:2 |
|
4 |
"Ворскла" Полтава |
20.04 |
|
0:2 |
|
5 |
"Балтика" Калінінград |
26.04 |
4:2 |
|
В.Дикий – 2, А.Федецький, П.Фiлонюк |
6 |
"Закарпаття" Ужгород |
29.04 |
3:1 |
|
П.Фiлонюк, М.Бурч, Iв.Польний |
7 |
"Зоря" Луганськ |
06.05 |
|
1:0 |
О.Бiлозерський |
8 |
"Дніпро" Могильов |
09.05 |
|
0:1 |
|
9 |
"Лорі" Кіровокан |
16.05 |
1:0 |
|
С.Павлов |
10 |
"Ширак" Ленінакан |
19.05 |
4:0 |
|
В.Дикий – 3, П.Фiлонюк |
11 |
СКА Одеса |
26.05 |
|
0:1 |
|
12 |
"Зоря" Бєльци |
29.05 |
|
0:0 |
|
13 |
"Динамо" Брест |
04.06 |
0:3т |
|
|
14 |
"Хімік" Гродно |
07.06 |
0:3т |
|
|
15 |
"Галичина" Дрогобич |
17.06 |
|
1:1 |
С.Павлов |
16 |
"Спартак" Нальчик |
24.06 |
|
0:1 |
|
17 |
"Старт" Ульяновськ |
27.06 |
|
1:1 |
Iв.Польний |
18 |
"Даугава" Рига |
02.07 |
1:1 |
|
А.Федецький |
19 |
"Іскра" Смоленськ |
05.07 |
1:0 |
|
В.Дикий |
20 |
"Карпати" Львів |
11.07 |
|
0:1 |
|
21 |
"Нива" Тернопіль |
14.07 |
|
0:0 |
|
22 |
"Кремінь" Кременчук |
04.08 |
3:0 |
|
В.Дикий, С.Павлов, А.Федецький |
23 |
"Ворскла" Полтава |
07.08 |
2:0 |
|
М.Слука, С.Павлов |
24 |
"Балтика" Калінінград |
13.08 |
|
0:1 |
|
25 |
"Закарпаття" Ужгород |
16.08 |
|
1:4 |
П.Фiлонюк |
26 |
"Зоря" Луганськ |
23.08 |
2:0 |
|
М.Слука, П.Фiлонюк |
27 |
"Дніпро" Могильов |
26.08 |
1:0 |
|
С.Павлов |
28 |
"Лорі" Кіровокан |
03.09 |
|
0:3т |
|
29 |
"Ширак" Ленінакан |
06.09 |
|
0:3т |
|
30 |
СКА Одеса |
10.09 |
2:1 |
|
В.Дикий, М.Бурч |
31 |
"Зоря" Бєльци |
13.09 |
0:1 |
|
|
32 |
"Динамо" Брест |
20.09 |
0:1 |
|
|
33 |
"Хімік" Гродно |
23.09 |
0:3 |
|
|
34 |
"Галичина" Дрогобич |
29.09 |
1:0 |
|
С.Павлов |
35 |
"Спартак" Нальчик |
08.10 |
2:1 |
|
П.Фiлонюк |
36 |
"Старт" Ульяновськ |
11.10 |
3:2 |
|
О.Бiлозерський – 2, С.Павлов |
37 |
"Даугава" Рига |
18.10 |
|
0:4 |
|
38 |
"Іскра" Смоленськ |
21.10 |
|
1:3 |
А.Полiщук |
39 |
"Карпати" Львів |
27.10 |
2:2 |
|
Р.Зуб, В.Мозолюк |
40 |
"Нива" Тернопіль |
30.10 |
1:2 |
|
С.Павлов |
41 |
"Буковина" Чернівці |
05.11 |
|
2:4 |
О.Бiлозерський, Л.Вовчук |
42 |
"Нива" Вінниця |
08.11 |
|
0:3 |
|
Примітка 1: В матчах проти "Динамо" Брест (4:0, голи - В.Дикий-2, С.Павлов, Iв.Польний) та "Хiмiк" Гродно (1:0, гол - Iв.Польний) "Волинi" зараховано поразки 0:3 за участь в них дисквалiфiкованого на 2 гри Iвана Польного.
Примітка 2: На iгри до Ленiнакана та Кiровокана "Волинь" не поїхала, за що їй зараховано поразки 0:3.
Кубок СРСР
етап |
команда |
дата |
вдома |
на виїзді |
голи у "Волині": |
1/64 |
"Таврія" Сімферопіль |
14.04 |
1:2 |
|
В.Дикий |
Склад "Волині": Чабан, Гусєв (Фiлонюк, 59) Антонюк, Федюков, Польний, Дикий, Коротаєв (Бойко, 46), Федецький, Слука, Павлов, Бiлозерський
Звідки прийшов: |
"Волинь" Луцьк - 1990 |
Р/н |
Ігри |
Голи |
Куди перейшов: |
Електрик Луцьк |
Байсарович Андрiй |
1969 |
2 |
|
Електрик Луцьк |
|
Бурч Михайло |
1960 |
31 |
2 |
Хутнiк Польща |
Подiлля Хмельницький |
Чабан Сергiй |
1960 |
14 |
|
|
|
Антонюк Володимир |
1958 |
39 |
|
|
Пiдшипник Луцьк |
Бiлiнчук Сергiй |
|
2 |
|
|
Океан Керч |
Бiлозерський Олександр |
1964 |
34 |
4 |
Кельце Польща |
Ферммаш Рожище |
Богунов Сергiй |
1973 |
7 |
|
|
Днiпро Черкаси |
Бойко Артур |
1963 |
4 |
|
Подiлля Хмельницький |
Сiльмаш Ковель |
Вовчук Любомир |
1969 |
1 |
1 |
|
? |
Гусєв Валерiй |
1970 |
28 |
|
Десна Чернiгiв |
|
Дикий Володимир |
1962 |
33 |
10 |
|
|
Зейберлiньш Арманд |
1965 |
17 |
|
Шахтар Донецьк |
Зоря Луганськ |
Зуб Роман |
1967 |
10 |
1 |
|
Електрик Луцьк |
Кiрепко Анатолiй |
1973 |
2 |
|
|
|
Коротаєв Андрiй |
1963 |
25 |
|
Карпати Львiв |
|
Крищишин Роман |
1965 |
19 |
|
Полiсся Житомир |
Пiдшипник Луцьк |
Круковець Сергiй |
1973 |
2 |
|
|
|
Мозолюк Володимир |
1964 |
35 |
2 |
|
Пiдшипник Луцьк |
Остапчук Валерiй |
|
2 |
|
Пiдшипник Луцьк |
Чайка Севастополь |
Павлов Степан |
1956 |
38 |
8 |
Островiя Польща |
|
Полiщук Анатолiй |
1967 |
25 |
1 |
|
|
Польний Іван |
1961 |
35 |
2 |
|
Пiдшипник Луцьк |
Сардачук Юрiй |
1970 |
2 |
|
|
|
Слука Микола |
1964 |
34 |
2 |
|
|
Фiлонюк Павло |
1963 |
30 |
6 |
|
|
Федецький Андрiй |
1958 |
27 |
3 |
|
|
Федюков Олег |
1963 |
38 |
|
|
|
Шухман Геннадiй |
1963 |
29 |
|
|
головний тренер: Вiталiй Кварцяний
тренер: Олексiй Єщенко
президент клубу: Анатолій Барабасевич