|
Команда |
Ігри |
Виграші |
Нічиї |
Програші |
М’ячі |
Очки |
1. |
СК "Миколаїв" |
42 |
31 |
5 |
6 |
94-31 |
98 |
2. |
"Динамо-2" Київ |
42 |
28 |
9 |
7 |
90-31 |
93 |
3. |
"Металіст" Харків |
42 |
26 |
11 |
5 |
74-29 |
89 |
4. |
"Сталь" Алчівськ |
42 |
24 |
5 |
13 |
95-53 |
77 |
5. |
"Нива" Вінниця |
42 |
22 |
7 |
13 |
58-34 |
73 |
6. |
"Полісся" Житомир |
42 |
21 |
5 |
16 |
58-64 |
68 |
7. |
ФК "Черкаси" |
42 |
19 |
11 |
12 |
51-41 |
68 |
8. |
"Нафтовик" Охтирка |
42 |
19 |
10 |
13 |
56-50 |
67 |
9. |
"Волинь" Луцьк |
42 |
19 |
8 |
15 |
56-45 |
65 |
10. |
"Явір" Краснопілля |
42 |
19 |
5 |
18 |
52-48 |
62 |
11. |
"Металург" Нікополь |
42 |
19 |
4 |
19 |
44-61 |
61 |
12. |
ЦСКА-2 Київ |
42 |
18 |
5 |
19 |
56-44 |
59 |
13. |
"Шахтар" Макіївка |
42 |
17 |
5 |
20 |
67-77 |
56 |
14. |
"Кремінь" Кременчук |
42 |
16 |
7 |
19 |
55-53 |
55 |
15. |
"Десна" Чернігів |
42 |
14 |
12 |
16 |
45-53 |
54 |
16. |
"Поліграфтехніка" Олександрія |
42 |
15 |
9 |
18 |
51-49 |
54 |
17. |
ФК "Львів" |
42 |
16 |
6 |
20 |
62-54 |
54 |
18. |
"Буковина" Чернівці |
42 |
14 |
11 |
17 |
36-50 |
53 |
19. |
"Зоря" Луганськ |
42 |
11 |
6 |
25 |
43-84 |
39 |
20. |
"Верховина" Ужгород |
42 |
7 |
11 |
24 |
42-79 |
32 |
21. |
"Авангард-Індустрія" Ровеньки |
42 |
4 |
4 |
34 |
15-107 |
16 |
22. |
"Хімік" Сєвєродонецьк |
42 |
3 |
4 |
35 |
26-90 |
13 |
|
- перехід в Вищу лігу |
|
- перехід в другу лігу |
Ігри
30.07 ФК”Львiв” - 1:1 (д) (С.Ковальов)
02.08 “Верховина” - 3:1 (д) (С.Драницький – 2 (1 пен), С.Богунов)
08.08 “Металiст” - 1:3 (г) (О.Пштир)
11.08 “Хiмiк” - 1:1 (г) (С.Ковальов)
16.08 ФК ”Черкаси” - 2:1 (д) (Д.Гуменяк, В.Ларiн)
19.08 ЦСКА-2 - 1:1 (д) (С.Драницький)
25.08 “Зоря” - 1:1 (г) (В.Мозолюк)
28.08 “Авангард-Iндустрія” - 0:0 (г)
02.09 “Кремiнь” - 3:0 (д) (Б.Шпирка, С.Драницький, Д.Гуменяк)
05.09 “Полiграфтехнiка” - 2:0 (д) (Б.Шпирка, А.Тимощук)
11.09 “Нива” - 0:3 (г)
14.09 “Полiсся” - 1:2 (г) (С.Богунов)
20.09 “Динамо-2” - 0:2 (д)
23.09 “Десна” - 3:0 (д) (С.Драницький, В.Ларiн, В.Матусевич)
28.09 “Металург” - 0:2 (г)
01.10 СК ”Миколаїв” - 0:2 (г)
07.10 “Буковина” - 1:1 (д) (В.Мозолюк)
06.11 “Нафтовик” - 1:0 (д) (О.Панченко)
09.11 “Явiр” - 3:0 (д) (С.Драницький (пен), Д.Гуменяк, В.Мозолюк)
14.11 “Сталь” - 1:3 (г) (В.Ларiн)
17.11 “Шахтар” - 0:2 (г)
27.03 “Шахтар” - 1:0 (д) (С.Драницький)
30.03 “Сталь” - 3:2 (д) (С.Драницький - 3 (1 пен))
04.04 “Явiр” - 0:1 (г)
07.04 “Нафтовик” - 2:1 (г) (А.Шулятицький, О.Федюков)
16.04 “Буковина” - 1:0 (г) (С.Матвiїв)
22.04 СК ”Миколаїв” - 0:1 (д)
25.04 “Металург” - 3:0 (д) (А.Шулятицький, С.Драницький, I.Маковей)
30.04 “Десна” - 0:1 (г)
03.05 “Динамо-2” - 0:1 (г)
08.05 “Полiсся” - 3:1 (д) (О.Панченко, В.Яцурак, В.Матусевич)
11.05 “Нива” - 2:0 (д) (О.Панченко, С.Драницький)
16.05 “Полiграфтехнiка” - 0:1 (г)
19.05 “Кремiнь” - 1:2 (г) (В.Яцурак)
24.05 “Авангард-Iндустрія” - 3:0 (д) (О.Панченко – 2 (1 пен), В.Яцурак)
27.05 “Зоря” - 3:0 (д) (Д.Гуменяк, С.Бурковський, В.Мозолюк)
06.06 ЦСКА-2 - 0:3 (г)
11.06 ФК ”Черкаси” - 1:1 (г) (С.Матвiїв)
16.06 “Хiмiк” - +:- (д)
19.06 “Металiст” - 1:1 (д) (С.Драницький)
25.06 “Верховина” - 3:1 (г) (В.Мозолюк, О.Пштир, С.Драницький)
Роман Байрашевський - 20 (22 пропущено)
Тарас Чопик - 26 (23 пр.)
Олександр Антонюк - 9
Микола Бiлик - 17 (1)
Сергiй Богунов - 27 (2)
Сергiй Бурковський - 14 (2)
Володимир Гапон - 16
Сергiй Гордун - 17
Вiталiй Гоцалюк - 4
Дмитро Гуменяк - 39 (5)
Орест Дорош - 36
Сергiй Драницький - 40 (14)
Сергiй Ковальов - 17 (2)
Ярослав Комзюк - 37
Володимир Ларiн - 16 (3)
Iгор Маковей - 15 (1)
Степан Матвiїв - 15 (2)
Валерiй Матусевич - 26 (2)
Володимир Мозолюк - 35 (7)
Руслан Нiкiтiн - 7
Артур Оленiн - 3
Олег Панченко - 32 (5)
Олег Пштир - 21 (1)
Анатолiй Тимощук - 14 (1)
Олег Федюков - 39 (1)
Богдан Шпирка - 30 (2)
Андрiй Шулятицький - 18 (2)
Василь Яцурак - 37 (3)
Президент клубу - Анатолiй Барабасевич
Головний тренер – Юрiй Шулятицький (в першому колi – Олексiй Єщенко)
Кубок України
1/32 фіналу кубка України
“Авангард-Iндустрiя” - +:- (вiдмова суперника)
1/16 фіналу кубка України
26.10 "Волинь" 0:0 “Металург” Д
01.11 "Металург" Д 2:1 "Волинь" (С.Драницький (пен))
У кубку України:
2 гри: Я.Комзюк, О.Федюков, В.Матусевич, С.Драницький(1), О.Пштир, В.Гапон, О.Дорош, Д.Гуменяк, А.Тимощук, В.Мозолюк, С.Богунов
1 гра: Т.Чопик, Р.Байрашевський (2 пропущено), Б.Шпирка, В.Яцурак, С.Ковальов, С.Гордун