№ |
Команда |
Ігри |
Виграші |
Ничиї |
Програші |
М'ячі |
Очки |
1. |
"Нафтовик-Укрнафта" Охтирка |
36 |
27 |
2 |
7 |
58-29 |
83 |
2. |
"Закарпаття" Ужгород |
36 |
25 |
5 |
6 |
47-22 |
80 |
3. |
"Оболонь" Київ |
36 |
23 |
4 |
9 |
47-27 |
73 |
4. |
"Кримтеплиця" Молодіжне |
36 |
21 |
7 |
7 |
53-37 |
70 |
5. |
ПФК "Олександрія" |
36 |
19 |
4 |
9 |
37-27 |
61 |
6. |
"Динамо-2" Київ |
36 |
17 |
8 |
11 |
53-37 |
59 |
7. |
"Геліос" Харків |
36 |
17 |
7 |
12 |
45-36 |
58 |
8. |
"Енергетик" Бурштин |
36 |
15 |
11 |
10 |
44-33 |
56 |
9. |
"Сталь" Дніпродзержинськ |
36 |
15 |
8 |
13 |
42-37 |
53 |
10. |
"ІгроСервіс" Сімферополь |
36 |
14 |
9 |
13 |
46-44 |
51 |
11. |
ФК "Львів" |
36 |
13 |
8 |
15 |
45-45 |
47 |
12. |
"Волинь" Луцьк |
36 |
13 |
7 |
16 |
40-48 |
46 |
13. |
МФК "Миколаїв" |
36 |
12 |
10 |
14 |
33-40 |
46 |
14. |
"Десна" Чернігів |
36 |
11 |
8 |
17 |
52-58 |
41 |
15. |
"Дніпро" Черкаси |
36 |
10 |
9 |
17 |
31-46 |
39 |
16. |
ЦСКА Київ |
36 |
10 |
8 |
18 |
24-44 |
38 |
17. |
"Спартак" Івано-Франківськ |
36 |
10 |
3 |
23 |
24-51 |
33 |
18. |
"Поділля" Житомир |
36 |
5 |
6 |
25 |
20-63 |
9 |
19. |
"Борисфен" Бориспіль |
36 |
1 |
4 |
31 |
10-29 |
1 |
20. |
"Спартак" Суми |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
Примітки:
З команди «Борисфен» знято 6 пунктів за рішенням Бюро ПФЛ України від 6 лютого 2007
З командт «Поділля» знято 12 пунктів за рішенням КДК ФФУ від 25 травня 2007, Бюро ПФЛ України від 5 липня 2007 та Апеляційного комітету ФФУ від 22 липня 2007
16 травня 2007 року Бюро ПФЛ виключило з числа учасників першої ліги ФК «Борисфен» з присудженням йому технічних поразок у матчах, що залишилися
Команда «Спартак» Суми покинула турнір після першого кола, результати матчів з її участю анульовані. Результати її виступів - ігри: 1-0-18, м’ячі: 4-49
В матчі «Олександрія» - «Спартак» Івано-Франківськ, команді «Спартак» Івано-Франківськ присуджено технічну поразку
|
- перехід в Вищу лігу |
|
- перехід в Другу лігу |
Ігри
1 тур (21.07) "Олександрія" - 0:1 (д) (Кундель)
2 тур (27.07) "Закарпаття" - 0:0 (д)
3 тур (01.08) "Оболонь" - 0:2 (г) (Каракевич, Лень)
4 тур (06.08) "Нафтовик-Укрнафта" - 2:0 (д) (Алозі, Сворак)
5 тур (21.08) "Динамо-2" - 2:3 (г) (Товкацький, Лихолат - Олійник, Мандзюк, Лисенко)
6 тур (25.08) "Львів" - 3:1 (д) (Алозі, Донець-2 - Деревльов)
7 тур (30.08) "Поділля" - 1:0 (г) (Ковалюк)
8 тур (04.09) "Сталь" Д - 1:0 (д) (Алозі)
9 тур (09.09) "Кримтеплиця" - 1:1 (г) (Мельник - Онисько)
10 тур (16.09) "Спартак" Ів-Фр - 1:0 (д) (Донець)
11 тур (26.09) "Геліос" - 2:1 (г) (Алозі-2, Помазанов)
12 тур (02.10) "ІгроСервіс" - 3:1 (д) (Товкацький, Алозі-2 - Мельник)
13 тур (08.10) "Енергетик" - 1:3 (г) (Кікоть, Чернов, Гуменюк - Алозі)
14 тур (14.10) ЦСКА - 0:1 (д) (Давидов)
15 тур (21.10) "Борисфен" - 0:1 (г) (Мостовий)
17 тур (03.11) "Десна" - 0:4 (г) (Ярмоленко-2, Колодін, Круковець)
18 тур (09.11) "Миколаїв" - 0:0 (д)
19 тур (16.11) "Дніпро" - 1:0 (г) (Алозі)
20 тур (22.11) "Олександрія" - 2:3 (г) (Степанов А, Товкацький - Гребінюк, Казанюк, Мельник)
21 тур (28.11) "Закарпаття" - 0:1 (г) (Бурий)
22 тур (20.03) "Оболонь" Київ - 2:1 (д) (Донець, Павлов - Малиш)
23 тур (26.03) "Нафтовик-Укрнафта" - 1:4 (г) (Алозі - Товкацький, Єсип-3)
24 тур (31.03) "Динамо-2" - 0:1 (д) (Ярмоленко)
25 тур (05.04) "Львів" - 2:0 (г) (Каракевич, Гальчук (авт))
26 тур (11.04) "Поділля" - 4:1 (д) (Каракевич, Алозі-2, Донець - Грищук)
27 тур (16.04) "Сталь" Д - 0:0 (г)
28 тур (21.04) "Кримтеплиця" - 1:2 (д) (Каракевич - Монахов, Саванчук)
29 тур (27.04) "Спартак" Ів-Фр - 2:4 (г) (Алозі, Максимюк - Гамарник-2, Постолатьєв, Коцабюк)
30 тур (02.05) "Геліос" - 2:1 (д) (Донець, Каракевич - Погорелов)
31 тур (07.05) "ІгроСервіс" - 2:2 (г) (Майдан, Максимюк - Якименко-2)
32 тур (12.05) "Енергетик" - 2:2 (д) (Майдан, Каракевич - Лазорик, Чернов)
33 тур (17.05) ЦСКА - 0:1 (г) (Корольчук)
34 тур (25.05) "Борисфен" - +:- (д)
36 тур (08.06) "Десна" - 1:3 (д) (Третяк - Колодін, Круковець, Єрмоленко)
37 тур (16.06) "Миколаїв" - 3:1 (г) (Донець - Оксимець, Хромих, Смішко)
38 тур (21.06) "Дніпро" 0:0 (д)
Всеволод Романенко - 27 (32 пропущено)
Віталій Неділько - 9 (12 пропущено)
Юрій Федорчук - 3 (4 пропущено)
Андрій Донець - 33 (7 забито)
Майкл Алозі - 30 (13)
Роман Максимюк - 29 (2)
Олег Птачик - 28
Рибковський Павло - 27
Руслан Майдан - 24 (2)
Андрій Степанов - 20 (1)
Василь Товкацький - 19 (3)
Юрій Дручик - 18
Віктор Мельник - 17 (1)
Іван Семиряк - 17
Володимир Остроушко - 15
Яррослав Кінаш - 14
Тааві Ряхн - 14
Сергей Третяк - 14 (1)
Роман Каракевич - 13 (5)
Ярослав Сворак - 13 (1)
Олександр Рубцов - 12
Євген Хачеріді - 12
Артем Бобух - 11
Тимур Романець - 10
Роман Степанов - 10
Володимир Гащин - 8
Сергій Гончаренко - 8
Володимир Ковалюк - 8 (1)
Олег Кравчук - 8
Дмитро Єременко - 7
Віталій Кашуба - 7
Роман Жерш - 6
Петро Сокіл - 6
Сергій Шпак - 6
Микола Лихолат - 4 (1)
Євген Павлов - 4 (1)
Андрій Власко - 3
Андрій Ковб - 3
Олександр Ковган - 2
Роман Коц - 2
Ігор Маковей - 2
Василь Продан - 2
Максим Ковальчук - 1
Вадим Панас - 1
Олександр Пищур - 1
Іван Плечень - 1
Олександр Улітич - 1
Юрій Штурко - 1
Сергій Язвовський - 1
Президент клубу - Василь Столяр
Головний тренер - Віталій Кварцяний
Кубок України
1/32 фiналу11.08 "Нафтовик" Долина 0:1 "Волинь" (Степанов)
Склад: Романенко, Птачик, Ковалюк, Степанов, Мельник, Донець, Остроушко (Гончаренко, 58) Максимюк (Ковган, 50), Сворак (Майдан, 65) Товкацький, Алозі
Запасні: Голюк, Коц, Дручик, Шпак
1/16 фiналу
20.09 ПФК "Севастополь" 3:0 "Волинь" (Шишкін, Мазуренко, Жабокрицький)
Склад: Романенко, Птачик, Донець, Гончаренко, Мельник, Максимюк, Остроушко, Лихолат (Жерш, 21), Товкацький (Кашуба, 8), Степанов А. (Сворак, 55), Алозі
Запасні: Голюк, Кравчук, Степанов Р., Рибковський
2 гри: Романенко, Птачик, Степанов (1), Мельник, Донець, Остроушко, Гончаренко, Максимюк, Сворак, Товкацький, Алозі
1 гра: Ковалюк, Ковган, Майдан, Лихолат, Жерш, Кашуба