Перша група класу "А". 20 команд в 2-х пiдгрупах, фiнальнi турнiри за 1-14 та 15-20 мiсця
Друга група класу "А". 87 команд в 4-х пiдгрупах, фiнальний турнiр за 1-4 мiсця
Клас "Б". 265 команд в 14-ти зонах
Клас "Б". 10 зона
№ |
Команда |
Ігор |
Перемог |
Нічиїх |
Програшів |
Різниця |
Очок |
1 |
"Спартак" Івано-Франківськ |
40 |
20 |
17 |
3 |
52-21 |
57 |
2 |
"Прометей" Дніпродзержинськ |
40 |
21 |
11 |
8 |
60-32 |
53 |
3 |
"Карпати" Мукачеве |
40 |
18 |
15 |
7 |
50-23 |
51 |
4 |
"Трубник" Нікополь |
40 |
17 |
17 |
6 |
51-26 |
51 |
5 |
"Дніпро" Кременчук |
40 |
17 |
15 |
8 |
45-27 |
49 |
6 |
"Дністер" Тирасполь |
40 |
15 |
16 |
9 |
31-23 |
46 |
7 |
"Горинь" Рівне |
40 |
18 |
10 |
12 |
39-24 |
46 |
8 |
"Авангард" Жовті Води |
40 |
14 |
16 |
10 |
29-26 |
44 |
9 |
"Шахтар" Червоноград |
40 |
12 |
20 |
8 |
19-16 |
44 |
10 |
"Нафтовик" Дрогобич |
40 |
17 |
9 |
14 |
35-35 |
43 |
11 |
"Верховина" Ужгород |
40 |
13 |
16 |
11 |
34-34 |
42 |
12 |
"Поділля" Кам’янець-Подільський |
40 |
11 |
17 |
12 |
37-35 |
39 |
13 |
"Шахтар" Олександрія |
40 |
13 |
13 |
14 |
34-45 |
39 |
14 |
"Прогрес" Бердичів |
40 |
11 |
16 |
13 |
30-39 |
38 |
15 |
"Будівельник" Первомайськ |
40 |
10 |
16 |
14 |
22-37 |
36 |
16 |
"Енергія" Нова Каховка |
40 |
9 |
16 |
15 |
27-33 |
34 |
17 |
"Харчовик" Бєльци |
40 |
9 |
15 |
16 |
26-37 |
33 |
18 |
"Торпедо" Луцьк |
40 |
7 |
17 |
16 |
21-41 |
31 |
19 |
"Дніпро" Черкаси |
40 |
8 |
13 |
19 |
21-36 |
29 |
20 |
"Харчовик" Бендери |
40 |
9 |
9 |
22 |
25-49 |
27 |
21 |
"Дунаєць" Ізмаїл |
40 |
2 |
4 |
34 |
6-45 |
8 |
№ п/п |
Команда |
Дата |
Вдома |
На виїзді |
Голи у "Волині": |
1 |
"Карпати" Мукачеве |
19.04 |
|
0:2 |
|
2 |
"Нафтовик" Дрогобич |
24.04 |
|
1:2 |
В.Возницький |
3 |
"Верховина" Ужгород |
27.04 |
|
1:2 |
В.Возницький |
4 |
"Поділля" Кам’янець-Подільський |
02.05 |
1:0 |
|
Е.Iващенко |
5 |
"Харчовик" Бельци |
06.05 |
1:1 |
|
Е.Iващенко |
6 |
"Спартак" Івано-Франківськ |
10.05 |
1:1 |
|
Е.Iващенко |
7 |
"Горинь" Рівне |
15.05 |
|
0:2 |
|
8 |
"Шахтар" Червоноград |
23.05 |
0:0 |
|
|
9 |
"Дніпро" Черкаси |
27.05 |
|
0:0 |
|
10 |
"Будівельник" Первомайськ |
31.05 |
|
0:2 |
|
11 |
"Прогрес" Бердичів |
04.06 |
|
0:0 |
|
12 |
"Шахтар" Олександрія |
08.06 |
1:1 |
|
Р.Якубович |
13 |
"Дніпро" Кременчук |
12.06 |
0:0 |
|
|
14 |
"Прометей" Дніпродзержинськ |
15.06 |
1:0 |
|
Р.Якубович |
15 |
"Харчовик" Бендери |
21.06 |
|
0:0 |
|
16 |
"Дністер" Тирасполь |
25.06 |
|
0:1 |
|
17 |
"Дунаєць" Ізмаїл |
29.06 |
|
2:0 |
Р.Якубович, Е.Iващенко |
18 |
"Трубник" Нікополь |
06.07 |
0:1 |
|
|
19 |
"Енергія" Нова Каховка |
10.07 |
1:0 |
|
Р.Якубович |
20 |
"Авангард" Жовті Води |
14.07 |
0:0 |
|
|
21 |
"Карпати" Мукачеве |
24.07 |
1:1 |
|
Р.Якубович |
22 |
"Нафтовик" Дрогобич |
27.07 |
0:2 |
|
|
23 |
"Верховина" Ужгород |
30.07 |
2:2 |
|
Р.Якубович, В.Поповкiн |
24 |
"Поділля" Кам’янець-Подільський |
02.08 |
|
0:0 |
|
25 |
"Харчовик" Бєльци |
06.08 |
|
0:0 |
|
26 |
"Спартак" Івано-Франківськ |
10.08 |
|
0:0 |
|
27 |
"Горинь" Рівне |
16.08 |
1:3 |
|
В.Возницький |
28 |
"Шахтар" Червоноград |
24.08 |
|
0:0 |
|
29 |
"Дніпро" Черкаси |
30.08 |
1:0 |
|
В.Возницький |
30 |
"Будівельник" Первомайськ |
02.09 |
0:0 |
|
|
31 |
"Прогрес" Бердичів |
06.09 |
2:2 |
|
Р.Якубович - 2 |
32 |
"Шахтар" Олександрія |
12.09 |
|
1:2 |
П.Лiвак |
33 |
"Дніпро" Кременчук |
16.09 |
|
0:4 |
|
34 |
"Прометей" Дніпродзержинськ |
20.09 |
|
0:1 |
|
35 |
"Харчовик" Бендери |
30.09 |
2:1 |
|
Р.Якубович, В.Возницький |
36 |
"Дністер" Тирасполь |
03.10 |
0:1 |
|
|
37 |
"Дунаєць" Ізмаїл |
07.10 |
+:- |
|
|
38 |
"Трубник" Нікополь |
13.10 |
|
0:4 |
|
39 |
"Енергія" Нова Каховка |
17.10 |
|
0:1 |
|
40 |
"Авангард" Жовті Води |
21.10 |
|
0:2 |
|
Звідки прийшов |
Торпедо - 1969 |
Р/н |
Ігри |
Голи |
Куди перейшов: |
Шахтар Нововолинськ |
Тимофєєв Юрiй |
1949 |
? |
|
кфк |
|
Тищенко Констянтин |
1948 |
? |
|
Колгоспник Рiвне |
Колгоспник Рiвне |
Шупрович Iгор |
1941 |
? |
|
кфк |
|
Байсарович Володимир |
1943 |
? |
|
кфк Луцьк |
? |
Бартинчук Юрiй |
|
? |
|
? |
? |
Бублєв В |
|
? |
|
? |
|
Возницький Володимир |
1944 |
? |
5 |
Колгоспник Рiвне |
СКЧФ Севастополь |
Галущенко О |
1946 |
? |
|
? |
Динамо Брест |
Горшунов О |
|
? |
|
? |
|
Дорошенко Юрiй |
1939 |
? |
|
|
Даугава Рига |
Iващенко Едуард |
1946 |
? |
4 |
|
? |
Кабалик О |
|
? |
|
? |
СКЧФ Севастополь |
Калужинський О |
|
? |
|
? |
|
Лiвак Петро |
1949 |
? |
1 |
? |
|
Мiкоян Альберт |
1939 |
? |
|
|
СКЧФ Севастополь |
Поповкiн В |
|
? |
1 |
? |
група пiдготовки |
Шупiков Р |
1950 |
? |
|
? |
|
Якубович Роман |
1946 |
? |
9 |
|
Старший тренер: Борис Волощук
Примiтка. Збереглися протокольнi данi лише про декiлька матчiв. В цих матчах команда грала таким складом: Тимофєєв, Байсарович, Дорошенко, Галущенко (2 коло - Бублєв), Калужинський (2 коло - Бартинчук), Мiкоян, Якубович, Возницький, Поповкiн, Лiвак, Iващенко