№ |
Команда |
Ігри |
Виграші |
Ничиї |
Програші |
М'ячі |
Очки |
1. |
"Динамо" Київ |
34 |
23 |
10 |
1 |
61-21 |
56 |
2. |
"Шахтар" Донецьк |
34 |
20 |
9 |
5 |
64-32 |
49 |
3. |
"Чорноморець" Одеса |
34 |
20 |
8 |
6 |
52-23 |
48 |
4. |
"Дніпро" Дніпропетровськ |
34 |
16 |
9 |
9 |
53-35 |
41 |
5. |
"Карпати" Львів |
34 |
16 |
8 |
10 |
37-30 |
40 |
6. |
"Кривбас" Кривий Ріг |
34 |
14 |
8 |
12 |
26-26 |
36 |
7. |
"Нива" Тернопіль |
34 |
13 |
10 |
11 |
44-26 |
36 |
8. |
"Таврія" Сімферополь |
34 |
12 |
10 |
12 |
41-34 |
34 |
9. |
"Темп" Шепетівка |
34 |
12 |
8 |
14 |
39-34 |
32 |
10. |
"Нива" Вінниця |
34 |
12 |
8 |
14 |
37-45 |
32 |
11. |
"Волинь" Луцьк |
34 |
10 |
12 |
12 |
27-30 |
32 |
12. |
"Верес" Рівне |
34 |
10 |
12 |
12 |
32-36 |
32 |
13. |
"Торпедо" Запоріжжя |
34 |
9 |
10 |
15 |
27-39 |
28 |
14. |
"Зоря-МАЛС" Луганськ |
34 |
10 |
6 |
18 |
24-46 |
26 |
15. |
"Кремінь" Кременчук |
34 |
9 |
8 |
17 |
26-39 |
26 |
16. |
"Металург" Запоріжжя |
34 |
9 |
6 |
19 |
26-49 |
24 |
17. |
"Буковина" Чернівці |
34 |
7 |
6 |
21 |
25-51 |
20 |
18. |
"Металіст" Харків |
34 |
6 |
8 |
20 |
22-63 |
20 |
|
|
- Кубок Чемпіонів |
|
- Кубок УЄФА |
|
- Кубок Кубків |
|
- перехід в першу лігу |
Ігри
08.08 "Чорноморець" - 0:0 (д)
14.08 "Нива" Тернопіль - 1:2 (г) (В.Шевчук)
22.08 "Таврiя" - 1:0 (д) (О.Бенько)
28.08 "Кремiнь" - 0:1 (г)
05.09 "Карпати" - 1:0 (д) (С.Круковець (пен))
10.09 "Днiпро" - 0:1 (г)
19.09 "Металург" - 2:0 (д) (В.Дикий, В.Шевчук)
25.09 "Металiст" - 1:1 (г) (В.Шевчук)
03.10 "Динамо" - 1: 3(д) (С.Круковець (пен))
08.10 "Верес" - 0:0 (г)
13.10 "Темп" - 0:0 (д)
24.10 "Буковина" - 0:1 (г)
30.10 "Шахтар" - 2:2 (д) (С.Богунов, В.Дикий (пен))
07.11 "Зоря-МАЛС" - 2:1 (д) (О.Федюков, С.Круковець (пен))
14.11 "Нива" Вінниця - 1:2 (г) (В.Шевчук)
20.11 "Торпедо" - 2:0 (д) (С.Круковець (пен), А.Федецький)
28.11 "Кривбас" - 0:0 (г)
06.03 "Кривбас" - 0:0 (д)
12.03 "Торпедо" - 0:1 (г)
20.03 "Нива" Вінниця - 2:0 (д) (В.Мозолюк, А.Федецький)
25.03 "Зоря-МАЛС" - 1:1 (г) (Р.Нiкiтiн)
03.04 "Шахтар" - 1:3 (г) (В.Мозолюк)
08.04 "Буковина" - 2:0 (д) (В.Мозолюк-2)
16.04 "Темп" - 1:2 (г) (С.Круковець (пен))
22.04 "Верес" - 1:1 (д) (С.Круковець (пен))
26.04 "Динамо" - 0:0 (г)
07.05 "Металiст" - 0:0 (д)
15.05 "Металург" - 0:2 (г)
21.05 "Днiпро" - 1:2 (д) (В.Мозолюк)
28.05 "Карпати" - 2:1 (г) (С.Богунов-2)
05.06 "Кремiнь" - 1:1 (д) (В.Мозолюк)
10.06 "Таврiя" - +:- (г). У складi "Таврiї" грав дисквалiфiкований гравець. Результат матчу (2:1 на користь "Таврiї") анульовано.
15.06 "Нива" Тернопіль - 1:0 (д) (В.Дикий)
20.06 "Чорноморець" - 0:2 (г)
Андрiй Байсарович - 5 (0 забито) (4 пропущено)
Сергiй Круковець - 32 (6)
Володимир Марчук - 29 (0 забито) (26 пропущено)
Євген Михайлiв - 19
Володимир Антонюк - 3
Володимир Мозолюк - 30 (6)
Олег Бенько - 20 (1)
Руслан Нiкiтiн - 26 (1)
Сергiй Богунов - 33 (3)
Василь Пилипенко - 8
Любомир Вовчук - 30
Анатолiй Полiщук - 10
Iгор Височанський - 9
Iгор Сарнавський - 30
Олег Гула - 27
Михайло Сомик - 1
Володимир Дикий - 23 (3)
Андрiй Федецький - 29 (2)
Сергiй Драницький - 1
Олег Федюков - 32 (1)
Ярослав Комзюк - 2
Iван Фiгун - 15
Анатолiй Кiрепко - 8
Олександр Чачкiн - 2
Вiталiй Кицак - 1
Вiталiй Шевчук - 34 (4)
Президент клубу - Володимир Байсарович
Головний тренер - Роман Покора
Кубок України
1/16 фiналу20.10 "Сталь" 2:1 (О.Бенько)
3.11 "Волинь" 1:0 "Сталь" (В.Мозолюк)
1/8 фiналу24.11 "Волинь" 2:0 "Буковина" (О.Федюков, С.Богунов)
5.12 "Буковина" 2:1 "Волинь" (В.Дикий)
1/4 фiналу 29.03 "Волинь" 2:1 "Карпати" (I.Сарнавський, Р.Нiкiтiн)
12.04 "Карпати" 2:0 "Волинь"